Tip servis II.

V práci na odpolední směně po změření teploty ve sklářské vaně u taviče Zdendy na šestce, jsem se divil, jak pilně čte jeden časopis a zaškrtává si v něm. Byl to Tip servis, kde byly i nabídky k seznámení. Zaujalo to i mne. Jupí! Tolik chtivých ženských na tolika stránkách a většinou jsou z okresu UL.

Popovídali jsme si o nabídkách. Došli jsme k názoru, že když nějaké velmi chtivé sexulce odpovíme, tak jsme jen jedni z mnoha. Ona, ta potvora, si vybírá z dvaceti kusů i z více. Kde máme jistotu, že si zrovna vybere nás. ,,Nemáme žádnou.“ odpověděl Zdenda.

Napadlo mně, že je lepší, když si inzerát dám já či on a budeme si vybírat my. Měl ženu tři neděle ve špitálu a už mu to lezlo na mozek. Přiznal, že už měl dvě poluce, když nebylo nic po ruce, jako bejk. Tak naškrobené prostěradlo a slipy neměl ani zamlada.

Představil jsem si z hrůzou, že to čeká a nemine za měsíc i mne, pokud se nepostarám o své sexuální zdraví. Opsal jsem si pár inzerátů. Ráno při cestě do práce jsem si koupil čerstvý Tip servis. Podrobně jsem ho prostudoval a zjistil, co tak chlapi píšou. Byli vynalézavější a vtipnější než ženský. Dodnes si pamatuji svůj inzerát i to co jsem do něj tehdy napsal.

46-ti letý středoškolák 185/90 již bez závazků, sexuálně doma nevyužitý se seznámí s ženou přiměřeného věku z okolí UL. Telefon do zaměstnání a foto vítáno.

Druhý den jsem dělal přesčasovou ranní směnu. Měl jsem čas a odnesl jsem vyplněný kupon do Inzerce Tip servisu. Dozvěděl jsem se, že moje chlípná nabídka vyjde až za 14 dní. A za dalších 14 dní si mám přijít pro odpovědi. Měl jsem pocit, že dělám něco nepatřičného a nesprávného. To mě ale vzrušovalo v toužebném očekávání nejvíce.

Čas se táhl jako smrad. Mamina si týden před odjezdem začala balit věci. Měla jich tolik, jako by nejela do lázní, ale chtěla mně opustit. Nakoupila si i nové spodní prádlo. Moc ji slušela nová ,,podprda“
s košíčky. Z ánfasu měla najednou pěkné trojky a stojáky. Moc se mi líbily a zaslintal jsem si nad tou krásou.

Když se provokativně začala točit jak holub na báni, neodolal jsem. Musel jsem si šáhnout. Měla je jak Tereza, z železa. Co teprve ti vlčáci v lázních, kteří tam s mojí ženuškou budou. Těm vypadnou oči. Ač nerad, jsem začal žárlit. Napadlo mě, že když já to budu muset vydržet bez sexování, tak to bude muset vydržet bez sexu měsíc i má paní. To bude šichta.. Co jestli má podobný plán a choutky jako já?

Nemusí tam čekat na odpovědi z Inzerce jako já. Navíc když nějaká chtivá diva nepošle fotku, tak vím prd jak vypadá. Co když to bude nějaká rachejtle? Když ji zavolám, tak i hlas, byť příjemný, nemusí znamenat, že je to ženská, která by stála za hřích. Ať to beru z kterékoli strany, tak má žena, jako ženská je na tom lépe. V lázních bude mít výběr, o kterém se jí ani nesnilo. Co nadělám.

Staré české přísloví praví: ,,Přej a bude Ti přáno!“ Tak já Ti to obletování, ženo, přeji, ale to je všechno. Navíc ti i věřím, jako ty mě. To se mi honilo hlavou. Ruku do ohně bych za sebe nedal a za ženu to nevím. Když to vezmu, tak v nejhorším můžeme mít parohy oba. Sice nevím komu budou víc slušet. Já je nechci! Nosím už klobouk. Ten mi stačí.

Mužské parohy mají od těch jeleních velikánskou výhodu, že nejsou vidět. A to je jen dobře. Protože, kdyby byla tato ozdoba vidět a všichni paroháči by je nosili, tak některým, když by přišli z práce domů, tak by si museli nejdříve vybourat dveře a dát širší futra, aby se vůbec domů, k rodinnému krbu dostali. Rozdíl mezi veselým paroháčem a smutným je jen v tom, že ten ,,veselej“ o tom ještě neví.

Trošku mne uklidnilo, že nevěra v mém případě by nebyla o lásce, ale jen o chtíči a o ukrácení dlouhého sexuálního půstu, když je ženuška měsíc v lázních. V našem manželství se nic ani případnou nevěrou nezmění! Může mne třeba uklidnit i to, že nějakého vlčáka, který po mé ženě v lázních zatouží, tak ta ho tak vydráždí, že než pořádně sotva začne, tak se předčasně udělá a neuspokojí ji jako běžně já. Bude to pro ni velké zklamání a začne si vážit mne a mé výdrže. To bych docela bral.

Dost fantazie a předbíhání události, které nás čekají. Musíme si věřit. Po kádrovém pohovoru sám se sebou víc věřím své ženě, než sobě! Hawk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *