Rybník I. – Rozvod

Měla jsem poměr se svým mladším bráškou. Z pohledu všech je to perverzní a je to i nezákonné. To vše jistě je a ještě nedávno bych to viděla zcela stejně, dokud se to nestalo i mě.

Byla to nehoda. Já vím jak hloupě to zní, ale prostě stalo se. Když se to stalo poprvé, tak v tom nebyl ničí záměr. Byla to jen nešťastná nehoda, ale pokračuje to. I když to vypadá jako podobné příběhy, není to tak. Dnes je to jen vzájemná výpomoc v nouzi. Nejsou v tom mezi námi žádné city, jde o sex a není v tom nic osobního. Chtěla jsem to původně jen s někým probrat, rozebrat to. Chtěla jsem to jen vidět z jiného úhlu pohledu, tak jsem na netu zkoušela probrat vztah bratr sestra, ale to byla hloupost. Tak bych to tu ráda zveřejnila alespoň takto.

Jenže jak začít. Je mi 22, dnes už jsem rozvedená, jsem vysoká štíhlá bezdětná, prsa 85 cm pas 62 cm, boky 92 cm výška 186-7 cm váha 58 kg, blond, modré oči. Normálně bych sem míry nepsala, ale mají tu své opodstatnění. Bráchovi mělo být 16, ale byl už větší než já, měřil něco ke dvěma metrům a je to chlap se vším všudy, spíš víc, jestli mi rozumíte.

Stalo se to letos koncem léta u našich na chalupě. Měla jsem krátce před rozvodem a schovávala jsem se u maminky, tak jak to před rozvodem bývá. Také se tam hezky přibírá na váze, ale to je jedno. Krátce na to, v září jsem se rozvedla, ale nemělo to s tím co se stalo nic společného.

Bylo po večeři, když jsem ho nachytala. Ztratil se jako liška a já ho našla náhodou, jak kouřil pod vrbou u rybníka. Když jsem před koncem školy v sedmnácti vypadla z domu, byl to ještě malý kluk. Najednou z něj byl takový ohromný chlap. Byl úplně jiný a bylo hodně o čem povídat, tak jsme se také zapovídali. Řeč plynula, čas letěl, začalo pršet, nejdřív jen trochu, my ale dál kecali a mokli. Bylo to opravdu fajn. Rozuměli jsme si a nikdy jsme tak nepokecali jako tam u toho rybníku pod vrbou.

Co bylo dál? Byli jsme mokrý, ale bylo teplo, tak jsme se rozhodli, že se vykoupáme. Byl to jeho nápad. Neměli jsme sice nic sebou, ale byla už tma, pršelo, nikdo tam nebyl.

Brácha vletěl do vody jen tak, bez ničeho, ale já si nechala aspoň kalhotky a zahučela jsem tam hned za ním. Blbli jsme no jako děti a dělali jsme všechny ty kraviny co jsme v rybníku za mlada dělali. Potápěli jsme se, házeli po sobě bahnem a tam někde v tu chvíli, při tom jak jsme blbli, mi asi „uplavaly kalhotky“.

Nevím jestli se jen roztrhly, jestli jak se namočily povolily a odplavaly, nevím – prostě nevím. Nevím ani to, kdy se to přibližně mělo stát, ale jak jsme tak v jednu chvíli dováděli, cákal na mě tak moc, že by mě byl snad utopil, kdybych se po něm nevrhla.

Spolu s tím jak s naším dováděním ve hře padli poslední zábrany, zcela automaticky jsem se mu pověsila kolem krku, přivinula se k němu, přitiskla se, dlouhé nohy se mě samy sevřely kolem jeho pasu a posadila jsem se mu na klín.

Asi jsem se mu líbila. Prostě, našla jsem ho tam pod vodou úplně tvrdého. Nikdy bych na něj rukou ani nesáhla, to ne, ale dotkla jsem se ho břichem a došlo mi co to tam pod hladinou je, co to tam schovává.

Nevím, asi jak jsme ve hře dováděli, tak on byl ze mě pěkně vzrušený. Asi to byla jen přirozená reakce na tu atmosféru, všechny ty letmé podvodní dotyky. Přiznám se, vzrušilo mě to taky.

Chtěla jsem ho jen podráždit, chtěla jsem ho jen pozlobit a když jsem po něm s rukama kolem jeho krku zahledala pod vodou zadečkem, nebyl v tom žádný jiný postranní úmysl. V automatickém naučeném pohybu s výrazem královny jsem si pánví poposedla tak, abych si ho navedla a přitiskla přes hedvábí „kalhotek“ přímo proti sobě, tak abych ho cítila.

Samotnou mě to překvapilo, jak silně ve mě ten dotyk zazněl, až jsem se lekla krátké závrati, kterou mi to způsobilo. Odhodlaně jsem si ho navedla přímo tam, že ho trošku poškádlím a usadila se na něm.

Jeho přirození se octlo rázem mezi mými nohami, tak jasně, že jsem myslela, že nebýt „hedvábných kalhotek“ téměř by si mne snad byl rozevřel. Nemohla jsem se ubránit úsměvu, radujíc se z hlubokých rozpaků, do nichž jsem ho vehnala. Čekala jsem, že začne koktat, nebo tak něco, že se bude vykrucovat a já že si to od něj nechám pěkně vysvětlit, co ta jeho reakce jako má znamenat. Nic víc v tom nebylo. Vše naprosto nevině. Navíc, pořád jsem měla za to, že tam jsou ty „kalhotky“, nevěděla jsem to, že se dotýkám přímo jeho.

Naše oči se spolu s tím elektrizujícím zážitkem potkaly, aby si všechno řekly v jednom letmém pohledu beze slov. Oba jsme tak na okamžik strnuli upírajíc svůj zájem pod vodu, pozorujíc všechno co se tam děje a třeba, že do mne nevstoupil, tiskl se mi svým přirozením proti mému mezi mými stehny.

Viděla jsem na něm jak začal, hledat jak to má vysvětlit. Líbil se mi ten pocit, že i u něho dovedu vyvolat zájem. Nic neříkal, tak jsem se zeptala: Tak, tak moc se ti líbím? Trochu jsem se u toho zavrtěla aniž bych se přizvedla.

Myslíš si, že jsem hezká? a nechala jsem se jím s lehkou sladkou závratí prostoupit o něco hlouběji, zatlačila si ho lehce do prohlubinky a on jakoby na ně v tělesné reakci na mne zaklepal, nemaje k mým vrátkům ním klíč a rup !!!

Rozrazil mne a celá hlavička i s límečkem jeho přirození zmizela uvnitř mne! Prudce, nečekaně v jednom pohybu mi pronikl hluboko až někam do mého podbřišku a doposud nevinná hra rázem dostala zcela nový rozměr.

Navíc, tak jako by nestačil ten fakt sám, to co se stalo, k tomu to celé bylo moc rychle, moc prudce. V pohybu kterým do mne pronikl, spolu s tím jak tlak z venčí rázem ustal, ho vystřídal intenzivní pocit plnosti a závrati tak, že jsem se nedokázala ani
pohnout.

Na jeho omluvu k tomu co se stalo musím říci, že sebou instinktivně trhl v pokusu vymanit se, ale narazil na odpor mého křečovitého sevření rukou i nohou za svými zády. Nevěděla jsem co on, ale já jsem víc než jistě cítila, že mne uvnitř pekelně potrhal. Sevřela jsem ho v křeči nohama a málem jsem se rozbrečela bolestí, neschopna se ani hnout.

Myslím si, že to poznal, že něco se mnou není v pořádku, nebo jen ucítil horko mého sevření kolem jeho přirození, kterým jsem ho v sobě jako v křeči svírala a dal mi čas, abych se trochu vzpamatovala.

Jak dlouho to všechno trvalo, to opravdu nevím. Ale popravdě řečeno, i když můj rozum křičel ne, cítila jsem jak pekelně rychle vlhnu a přes tu bolest v podbřišku mi zároveň s bolestí tělem proudily vlny nesnesitelného vzrušení.

Na to mě uchopil a jeho ruce mi započítaly po žebrech, což mne přivedlo takřka k šílenství. Potom mne jeho ruce uchopily níž, sklouzly mi po těle až mne uchopily za stehna, tak až jsem se celá zachvěla.

Ne ani on jako by se nemohl pořád vzpamatovat z toho nesmírného, nezměrného údivu, jak se mne náhle a nezaslouženě zmocnil. Ani se nepohnul a jen se na mne díval doširoka otevřenýma zmatenýma očima a hned na to co se vzpamatoval, zahledal rukou stejně jako já, jak si mohl najít cestu skrz mé kalhotky, rozrazit můj klín a v jednom pohybu proniknout dovnitř, do mne, tak jako bych na sobě bývala vůbec neměla spodní prádlo.

Rázem mi bylo jasné, že ty kalhotky tam nejspíš dávno nebyly. Ale i když to všechno rázem zašlo mnohem dál, než jak zamýšlela, než jsem si byla schopna představit, byla to ještě pořád prostě nehoda.

Vím jen že se hrozně rozpršelo a já se ze slzami rozkoše v očích plných pocitů viny, které mě začaly zaplavovat ve svém zmatku s myšlenkami o kterých jsem netušila, že je mám rozplakala.

Zahledala jsem pohledem kolem jestli někde neobjevím ten kousek spodního prádla, jak se opodál vznáší na hladině. Nebyly nikde kolem, ale jedno bylo jasné, nikdy předtím jsem nic tak vzrušujícího nezažila. Byl neuvěřitelně velký.

Myslela jsem si, že ho jen tak podráždím prdelkou, ale on do mě rovnou vjel a roztáhl mě až k prasknutí. Chvíli jsem tam jen lapala po dechu v němém výkřiku, ale to se asi stejně nedá popsat.

Prostě, před tím než k tomu došlo jsem poznala jen dva mužský. Jednoho kluka toho prvního to ještě na škole a potom už jen svého ex-muže, ale to tam, to co měl, co má on, to se nedalo s ničím srovnat. Nic tak velkého jsem v sobě do té doby nikdy neměla.

Byla jsem rozhodnuta nedovolit nade mnou pocitu chtíče zvítězit. V tom jsem to ucítila. Byl to slabý tlak, jak mě mé vlastní svaly a stále vlhčí pochva zradily a litujíc jsem cítila jak se do mne začal propadat.

Nevím kdo to byl, jestli já nebo on, jen jsem cítila téměř neskutečnou závrať z pohybu toho jak zcela v souladu s přírodou, ale zcela v rozporu s rozumem skrze mne začal prostupovat.

Nedokázala jsem zůstat lhostejná a nechala se unášet, tím pocitem, co mne rozechvíval po celém těle. Vím jen, že jsme stáli uprostřed rybníka a…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *