Sestřičky

Nika byla průměrná dívka z vesnice. Měla starší sestru Annu, která měla přítele Marka. Nice bylo teprve 13, ale už byla celkem dobře vyvinutá, měla dlouhé zrzavé vlasy, zelené oči, dlouhé nohy.

Když jednou Marek zase přijel za její sestrou, bylo v plánu že u ní přespí. Sestry měly společný pokoj a místo postele dvě k sobě přiražemé madračky.

Když se Marek objevil přede dveřmi, neotevřela mu Anna ale Nika. Marek na ni zůstal hledět. Líbila se mu. Její ještě rostoucí kůzlátka, dlouhé nožky, alabastrově bílá pleť v kontrastu se zářivě zrzávými, dlouhými vlásky. Zatoužil se jí dotknout, osahat si ji. To se už ale ve dveřích objevila i Anna a Nika se odběhla dívat na televizi.

Marek s Annou zamířili do pokojíku. Tak dlouho se neviděli… A tak teď jejich rty kojily svou touhu po sobě. Její ruka mu přejela po vnitřní straně stehen až k rozkroku. Okamžitě se ozvala reakce na ten dotyk.

Marek jí přejížděl rukou po stehnech až k jejímu pevnému zadečku, na který se tak těšil. Zajel jí rukou pod sukni a prozkoumával její jeskyňku. Těšil se, až si s ní zase zamrdá. Teď se ale musel krotit, protože mohla Nikolka kdykoliv přijít do pokoje.

Za pár minut však přijeli rodiče, a Marek měl po kozách a Anna po jeho k prasknutí naběhlém ptákovi. Po pár hodinách příjemné konverzace v obýváku s rodiči a chutné večeři, se šel Marek osprchovat.

Anna mu přinesla do koupelny ručník, počkala a až si ho od ní vezme, a dívala se na něj, jak se utírá. Dlouho to nevydržela a přitočila se k němu. Okamžitě se sklonila k jeho mužství a začala ho líbat a sát. Marek ji, ač velmi nerad, od sebe odtrhl. Co kdyby sem někdo přišel?

Nikolka se dívala v obyváku s rodiči na televizi. Marek měl na sobě jen trenýrky a Anna téměř průsvitnou noční košilku, která ho velmi dráždila. Lehl si vedle Anny na postel a společně koukali na televizi, kterou měli naštěstí v pokoji.

Za půl hodiny si přišla Nikolka pro noční košilku, přejela po nich slabým úsměvem a odešla. Toho využili a začali se vášnivě líbat a osahávat. Ztlumili televizi a pokračovali dlouhou dobu, najednou přestali, protože zaslechli bouchnutí dveří od koupelny a čekali na příchod Niky, která asi ještě dala dobrou noc rodičům.

Když přišla, Marek vstal a zamířil s Annou do koupelny, kde si vyčistili zuby, Marek jí osahal pičku, ona zase pohonila jeho klacka, řekli jejím rodičům dobrou, oni jim „Dobou děti.“

Vešli do pokoje, Nikola se svou dětskou otevřeností prohodila, že jestli Marek chce, tak si může ještě lehnout za nima na postel a koukat se na televizi. ,,No jasně, proč ne?“ pomyslel si Marek.

Nikolka ležela blíž ke dveřím, Marek uprostřed a Anna vedle něj, na svém místě u okna. Obě holky se na něj usmály, Anna se s Markem rozdělila o peřinu a tak se koukali na telku.

Dávali nějakou akční komedii a Nikolka byla do ní úplně zažraná. To si Marek alespoň myslel, ale tu náhle ucítil, jak se její nožička dotkla jeho lýtka, nedal na sobě nic znát, po chvilce se její ručka začala dotýkat jeho stehna a začala mířit k jeho tuhému čůrákovi.

Jemně k němu sklouzla a začala ho hladit, když to smamé napadlo i Annu. Ruce sester se setkaly. ,,No Nikolo!“ zarazila se Anna a nedůvěřivě si měřila Nikolku. Nika na to řekla, že je viděla odpoledne, než přijeli rodiče, a že přece nechtějí, aby to rodičům řekla…

Nikolka suveréně pokračovala v prozkoumávání jeho těla, teď začala hladit i Markův nádherně vypracovaný hrudník a břicho. Anna prohodila něco v tom smyslu, no tak dobře ale jen na chvíli.

Nikolka odhrnula peřinu, v pokoji bylo naštěstí příjemné teplo, a zcela bez ostychu mu řekla, aby si stáhl tričko, byl by blázen, aby to neudělal. Sama mu začala stahovat trenýrky, takže tam ležel úplně nahý s naběhlým penisem.

Nikolka se posadila k jeho boku a její ručky mu ho začaly už naostro osahávat, nezapomínala ani na koule, Anna to nevydržela a hladila mu jeho stehna, tělo a při tom ho líbala.

Markova levá ruka zajela pod Anninu košilku, něžně ji hladil po zadečku a nezapomněl ani na její už dost mokrou kundičku, strkal do ní prstíky až to pěkně mlaskalo.

Markův pohled uhranula Nikolčina košilka, přejel pravou rukou po jejím zadečku, trochu se zachvěla, Marek se osmělil a začal pronikat prstíky po jejích krásně hladkých nožičkách, božských stehýnkách až na její prdelku, Anna si jich všimla, stáhla si košilku a řekla Nikolce, aby si ji sundala taky.

Nika chvíli přemýšlela, ale naštěstí (pro něj) si ji sundala. Obrátil si Nikolku k sobě čelem, klečela a on se mohl kochat jejími malými, něžnými, ale už teď pevnými kozičkami. Rukou jí roztáhl stehýnka, aby spatřil její holou prcinku.

Anna mu ho začala kouřit a on si posadil Nikolku na svůj hrudník, chytil ji zezadu za zadeček, ona se trochu nadzvedla a Marek ji začal lízat její hebkou, neposkvrněnou kundičku, potichu vzdychala.

Nasával její kundí vůni a jazykem jí lízal nejdřív její stehna, bříško, a pak už se začal naplno věnovat její
svatyni. Byla krásně maličká a na první pohled uzoučká, vylizoval ji důkladně, až k její panenský blance. Svýma rukama ho hladila po vlasech a pohybovala v pravidelném rytmu svoji dětskou pánví.

To už nevydržel a začal stříkat svou lávu do Anny pusinky, přiznala se již dříve, že miluje chuť semene a tak vždy, stejně jako teď, poctivě polykala jeho nadílku.

Nikolka otočila hlavu k Anně a se zájmem pozorovala, jak poslední výstřiky dopadly na obličej její sestry. Slezla z něj a podívala se se zájmem na Annu, ta setřela svým prstem trochu mrdky ze své pusinky a dala olíznout Nikolce, jí to asi zachutnalo, což Marka potěšilo, a začala svými rtíky a jazíčkem slízávat zbytek várky z Anniny pusinky a obličeje.

Marek se okamžitě zase vzrušil, když viděl, jak se sestry začínají líbat a osahávat. Péro měl zase jako kámen. Nika po pár minutách přestala s flirtováním se svoji sestrou a začala se věnovat jeho čůrákovi, asi se koukala na svoji sestru, když ta mu to dělala, protože to uměla celkem dobře.

Její malinká pusinka kmitala po jeho žaludu jak po másle i když se chvílemi musela zastavit a popadnout dech. Mačkala a hladila i jeho koule a on jí to oplácel hlazením její malé mušličky, jejích božských půlek a stehen.

Jana si jednou rukou mnula kozičky a druhou svoji mušličku, zadívala se na Marka a on věděl, že chce s ním mrdat. Doslova musel odtrhnout Nikolčinu hlavičku od jeho kopí, aby si Anna mohla nasednout na jeho tvrdého ptáka.

Nika se nenechala odbýt a tak se alespoň nad ním rozkročila a skoro se posadila, takže vystrčila na něj svoji zadničku a on ji mohl zase lízat její sladkou kundičku a hlavně tu sametovou prdelku, jeho ruce po ní jezdily jak o závod, až začala mírně vzdychat.

Anna se na něm pomalu napichovala a líbala se se svoji mladší sestrou, Nikolka jí hladila po jejích velkých pohupujících se prsech a občas je i políbila a sála bradavky.

Takhle to probíhalo asi 10 minut a byly to fantastické minuty mrdání, lízání a lesbických hrátek. Anna se na něm dvakrát udělala a Marek cítil nádherné stahy její kundy na jeho čůrákovi.

Marek se nemohl nabažit Nikolčiny prdelky, cumlal ji jak malej, měla ji celou oslintanou jak malá čubka. Jeho jazyk společně s jeho prstíky asi udělal Nikolčině prcině dost, protože začala zrychlovat své vzdechy a vrtěla se na něm jak šídlo.

Marek věděl co přijde. Její první orgasmus. Strčil jí jazyk až k blance a rejdil s ním. Rukama mačkal její zadeček, to byla poslední kapka. Jejím tělem proběhly obrovské křeče a ona se nabodávala na jeho jazyk a její šťávy tekly do jeho úst a on je s neobyčejnou chutí a vděkem hltal a hltal.

Zcela vyčerpaná se svezla vedle něj na bok a něžně ho líbala. To už bylo i na něj moc a Marek holkám oznámil, že bude stříkat. Anna bleskurychle slezla a s Nikou, která z posledních sil ještě vstala, nastavily svoje tlamičky a krásné obličeje před jeho klacek a Marek začal právě stříkat, bylo to nekonečné cákání, Anna ho ještě při tom honila jak o život.

Zkropil každou aspoň třemi cákanci, mrdka jim stékala po obličejích, po bradičkách na jejich kozičky, roztíraly si ji navzájem po prsíčkách a při tom se žhavě ocucávaly a slízávaly zbytky šťávy. Když olízly poslední zbyteček každá si lehla po jeho boku, Nika napravo a Anna nalevo, přikryli se. Ještě se nějakou chvíli líbali a ohmatávali než spokojeně usnuli.

Ráno se probudili, Marek ucítil ruce obou holek na svém těle a ptákovi, usmáli se na sebe a on věděl, že tohle je jen začátek. Nesmírně se těšil až někdy příště bude moci opíchat Nikolku do všech panenských dírek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *