Maminka je mojí milenkou II.

Když jsem se druhého dne ráno probudil, byla neděle. Mamka vešla do ložnice nahá. V rukou držela tác se snídaní. „Máš na něco chuť?“ zeptala se šibalsky.
„Na tebe maminko!!!“ odpověděl jsem toužebně.

Strhla ze mě peřinu a klekla si před můj obličej do polohy 69. Znovu okolí provonělo její kundičkou. Olízl jsem její štěrbinku, jen zavrčela. Z tácku, který přinesla z kuchyně, vzala sklenku s medem a otevřela ji. Zarýval jsem jazyk střídavě do její prcinky a do zadečku. Držela mého kloučka pevně a po první přesnídávkové kapce mnou projel stav podobný husí kůží.

Špičkou jazyka si pohrávala s mým naběhlým klackem, hltala jablečný penis plnými doušky. Podal jsem si z tácku banán a oloupal jsem ho. Pomalými tahy jsem jej zasouval do máminy kundičky a pozvolna ukusoval. To byla teprve ta pravá snídaně.

„Crrr!“ přerušil naše hrátky domovní zvonek. „Kdo to jen může být?“ řekla mamka a hodila na sebe noční košili. Zůstal jsem dál ležet v posteli a byl tiše. Během chvilky se mamka vrátila a otevřela okno ložnice. „Kdo to je?“ zeptal jsem se. „Stará drbna Macháčková.“ Odpověděla rozpačitě, protože věděla, že je to rozhovor na deset minut.

To mně vůbec nevadilo a hned jsem se chopil příležitosti. Sedl jsem si na zem, záda si opřel o zeď. Mámina čičinka mi koukala přímo do očí. A zatím, co se máma vybavovala s drbnou odvedle, zahájil jsem útok.

Naslinil jsem si prsty a začal strkat jeden po druhém dovnitř. Tak jí to rajcovalo, že vsunula jednu roku do rozkroku a mými prsty přirážela ještě více. Po chvilce mě to však rukama přestalo bavit, a proto jsem se nahnul obličejem ještě blíž. Jazýčkem jsem si pohrával s jejím poštěváčkem. Lízal jsem svoji mámu a rukama pevně svíral její stehna.

„Nashledanou,“ ukončila rázně rozhovor mamka a zavřela okno. Jen co srovnala záclonu, roztřepala se a mě skrápěla znovu její milostná šťáva. Chytila mě za ruku a ukázala mi směrem na postel. Poslušně jsem ji následoval a pohladil po zadečku, který už měla opět holý.

„Musím ti oplatit tu nádheru, kterou jsi mi před chvíli připravil.“ Slíbila mi maminka a už držela ve svých ústech mého naběhlého žabáka. Sála mi ho tak energicky, že jsem si myslel, že mě připraví o veškeré tekutiny v těle.

Velmi rychle to na mě přišlo a máminu pusu jsem zalil měrou vrchovatou. A to bylo teprve ráno. Co teprve odpoledne a večer. Jenže to už je jiný příběh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *