Malý Petřík III. – Žhavé výstřiky

V pokoji jsem mu řekla, aby si lehl na postel na záda a já jsem vylezla na něj, obkročila jsem mu hlavu, zády k jeho puse a přičapla mokrou, počůranou kundičkou na jeho pusu.

„Líbí se ti moje počůrána kundička? Já ti teď budu cucat čuráčka a když budeš chtít, můžeš mi lízat kundičku.“ S těmito slovy jsem se předklonila až k jeho ztopořenému čuráčku a vzala jej do pusy. Zdál se mi tvrdší než obvykle a i když byl ztopořený nebyl moc velký a já jsem jej bez problému vcucla do pusy v celé délce. Roztáhla jsem mu trochu nohy a přinutila jej, aby je i trochu pokrčil v kolenou a já jsem tak získala pohodlný přístup k jeho prdélce pro obě své ruce.

Pusou jsem jezdila po jeho ztopořeném pohlaví nahoru a dolu, cucala jsem mu jeho ptáčka, rukama jsem mu roztahovala obě půlky od sebe a prstíkem jsem mu objížděla růžovou dírku do prdélky, do které jsem občas zajela celým prstem. Asi se mu to líbilo, protože horlivě lízal mojí buchtičku, ani mu nevadilo, že byla celá počůraná a naopak jsem cítila, že ho to dráždí a začíná přirážet.

Najednou jsem měla pocit, že jeho čuráček ztvrdnul ještě víc a mněla jsem ho plnou pusu, celé jeho tělo jako by ztuhlo, začal se chvět a z jeho ptáčka poprvé vystříklo sperma, a opět, a opět v několika vlnách mi stříkal do pusy.

Byl to úplný náboj, který mi stříkl až do hrdla. S chutí jsem vše spolkla, vždyť na to jsem tak dlouho těšila a nedočkavě čekala až i jeho čuráček bude stříkat. Prst jsem měla celou tu dobu v jeho prdélce, Petřík v okamžiku stříkání přestal lízat a pouze se celý vzepjal a mezi mýma nohama se ozvalo slastné sténání. Pečlivě jsem vysála zbytek spermatu a slezla z něj.

„Petříku, konečně, ty už stříkáš a krásně, měl jsi toho tam už hodně, ani se mi to nevešlo do pusy a musela jsem to polykat nadvakrát,“ chválila jsem ho. „Ty jsi čekal, až ti budu čůrat do pusy, abys začal stříkat, viď? Ale nesmíš si ho honit sám, byla by to škoda, kdybys plýtval spermatem, to patří do kundičky nebo do pusinky, viď.“ Přitom jsem mu sáhla opět na pytlík, který se mi teď zdál prázdnější, než před chvíli a začala jsem si opět hrát s jeho kouličkami.

Petřík se usmíval a horlivě přikyvoval hlavou celý pyšný, že už také stříká, jako dospělý. Chvíli se na mne díval s hrdým úsměvem, ale za chvíli začal sledovat moji ruku na svých kouličkách. Začala jsem je žmoulat, jako před chvíli, snad trochu intenzivněji jsem je začala mačkat a sledovala jsem, co to s ním udělá.

„Zkusíme to ještě jednou? Vezmi jej ještě jednou do pusy, mi se to moc líbilo.“ Loudil a při tom se prosebně na mně díval. Dívala jsem se na jeho čuráčka a zdálo se mi, že růžovoučký žalud povylezl.

„Podívej, už se ti zase staví, líbilo se mu to, viď?“ a přitom jsem jemně zmačkla kouličky a třemi prsty druhé ruky jsem vzala jeho žalud, který se už začínal zvětšovat, zmačkla a celý čuráček jsem mu natáhla dopředu.

„Ten je veliký, asi ti ho budu muset nahonit ještě jednou,“ lákala jsem ho k dalším hrátkám. „Myslíš, že bude zase stříkat? Ale to by jsi musel mi zase lízat mojí mušličku, aby se počůrala,“ pokračovala jsem a zkoušela, co všechno bude ochoten pro další stříkání udělat.

„Mě se to docela líbilo, zkus to ještě jednou,“ prosil.
„Lehni si na zem,“ nařídila jsem mu a když to udělal přičapla jsem mu nad pusu a zkusila jsem znovu čůrat.

„Nelízej, nelízej jen se dívej a až to poteče otevři pusu, abych se trefila,“ poručila jsem a přitom jsem se dívala, jak sleduje kundičku a otevírá toužebně svoji pusu.

Už věděl, že když mi bude pěkně vylizovat štěrbinku i prdélku, budu mu honit čuráčka, cucat jej až do úplného vystříkání. Stále jsem cítila chuť jeho spermatu v puse a nedokázala jsem se soustředit na čurání, tak jsem se rozhodla, že toho jeho čuráčka potrápím ještě jednou.

Sedla jsem si na pohovku a Petříkovi jsem poručila, aby se postavil. Čuráček, i když před chvíli se pokoušel postavit mu teď visel unaveně dolu. Plnou dlaní pravé ruky jsem uchopila jeho pytlík a prsty jsem si začala hrát s jeho kuličkami, zatímco levou rukou jsem mu opět začala čuráčka natahovat. Zvědavě se díval na moji ruku, jak se mu pohrávám s pytlíkem.

„Co myslíš, podaří se nám ho znovu postavit. Když ti stojí, mám jej vždy plnou pusu a je tak krásně tvrdý, líbí se mi a teď, když už umíš stříkat ti ho budu honit každou chvíli. Vidíš už ti tvrdne!“ a začala jsem prsty levé ruky jemně mnout jeho růžovoučký žalud, který se začal zvětšovat a tmavnout.

„A, už je veliký. Už ho ti mám nahonit?“ zeptala jsem se ho, ačkoliv jsem viděla, že se mu to líbí a věděla jsem, co mi odpoví. „Hoň mi ho, ty to tak krásně umíš; já ti zase budu lízat kundičku,“ prosil a toužebně se na mne díval, co budu dělat.

Zaměnila jsem ruce, levou jsem si hrála s pytlíkem, kde jsem začala jemně mačkat jeho varlata a pravou jsem uchopila čuráčka a začala pomalu stahovat kůžičku přes žalud a zpátky až ke kořenu.

„Takhle? Honím ti ho dobře?“ zeptala jsem se s úsměvem. „Nebo to chceš jinak“ a začala jsem mu čuráčka honit trošičku rychleji. „Ale nestříkej hned, já ti ho chci honit dlouho.“

Petřík, který doposud stál klidně, se za chvíli začal trošičku chvět a i jeho dech se stále zrychloval. Dívala jsem se na něj a viděla jsem, že jeho oči dostávají skelný výraz.

„Vezmi ho zase do pusy,“ zaprosil: „já už budu stříkat“. Přestala jsem mu ho pravou rukou honit, sklonila jsem se k jeho ztopořenému údu a začala jsem jazykem, teď už tvrdý žalud, pěkně dokola olizovat, ale mačkání kouliček levou rukou jsem zrychlila.

Občas jsem najela pusou na jeho čuráčka až mi celý žalud zmizel v puse, ale hned zase jsem začala špičkou jazyka mu jezdit po žaludu. Levou ruku jsem posunula více dozadu, až jsem prostředníkem dosáhla k jeho prdélce a začala jsem mu svůj drobounký prstík strkat dovnitř.

Když jsem cítila, že už vystříkne, strčila jsem mu celý prst do prdélky, co nejdále a současně jsem pusou najela na jeho žalud a čuráček začal opět bouřit.

Sperma v několika gejzírech mi stříkalo přímo do pusy, Petřík stenal a těžce dýchal. Měla jsem spermatu plnou pusu a musela jsem rychle polykat, aby neukápla ani kapička a jeho chuť se mi zdála být lepší, než poprvé. Nechala jsem si ho v puse a počkala jsem až mu čuráček celý zvadne.

„Krásně stříkáš, měla jsem toho plnou pusu a chutnalo mi to. A co tobě? Líbilo se ti to zase? Budeme si zase někdy hrát s čuráčkem i s kundičkou?“ „Budeme, budeme. Ty ho umíš tak pěkně cucat, že když ho máš v puse chce hned stříkat a i ta tvoje kundička je výborná, při lízání mi chutná, i když čurá,“ odpovídal sýpavě se zrychleným dechem, ale se spokojeným úsměvem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *