Po tanečních

Už byla pořádná tma, když jsem se plahočila přes park z tanečních domů. Byla jsem podělaná až za ušima, ale už jsem byla unavená a tak jsem si sedla na nedalekou lavičku.

Jak jsem tam tak sama seděla a nevěděla, kdo by mě mohl vidět strašně mě to vzrušilo. Najednou se mi úplně orosil klín a když jsem se ještě chvíli živila těmi představami tekla jsem za chvíli jak přezrálá hruška.

Řekla jsem si, že je přeci jedno jestli přijdu domů o pár minut později a dala jsem se do toho. Nejdřív jsem se celá svlékla a myslela na všechny ty naběhlý klacky, který jsem už v životě ochutnala a začala si pořádně masírovat poštěvák, střídavě s bradavkami až jsem už začínala cítit, že bych v sobě snesla už nějakej ten klacek.

Jak jsem byla v tom afektu, tak jsem do sebe strkala co se dalo, podpatek od boty, propisku… a pak jsem začala vojíždět lavičku a to mi dělalo neuvěřitelně dobře, už jsem cítila že se za chvíli udělám.

Najednou jsem zaslechla kroky a po chvíli už jsem mohla vidět i jejich majitele. Byl to jeden kluk z tanečních, docela se mi líbil a když jsem na něj tak koukala, tak mi bylo jasné, že já jemu taky.

Viditelně ho vzrušilo, že mě takhle vidí. A když moje snažení nedopadlo ani pořádným orgasmem, tak jsem mu řekla: „Ty jseš ale blbej, tos nemoh jít vo chvíli pozdějc? Právě jsem se měla udělat! Teď to koukej odčinit!“

Vůbec se nezdráhal, za pár vteřin bylo celý kvádro tatam. Posadil mě na lavičku, roztáhl mi nohy a pustil se do práce.

Projížděl mi závojíčky jazykem, chvílemi jím zajížděl i dovnitř a já byla za chvíli jako u vytržení, bylo vidět, že on je na tom naprosto stejně..

Zvedla jsem mu hlavu a ukázala na jeho klacek, ihned mu to došlo, šoupnul mi ho tam a začal tvrdě dorážet, to bylo přesně to co jsem potřebovala a taky že jsem se za chvíli svíjela v křečích.

Jakmile si toho všiml strčil mi ten jeho klacek do pusy a v tu chvíli se mi vystříkal do pusy.

Když jsme byli oba úplně hotový, tak jsme se zase oblékli a šli jsme domů. Párkrát jsme se po tanečních ještě potkali a zpestřili si ještě pár dalších cest domů z tanečních v tom parku 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *