Jak jsem dostal chuť uprostřed léta

Měl jsem na sobě šortky a volné tričko a jen tak šel na nákup. U pokladny stála příjemná blondýnka a já jí povídám, že by mněla být někde na koupališti a ne se tady pařit. Ona se mi podívala do očí a pak něco přeskočilo. Povídá, že konči až za hodinu a já na to, že počkám.

Zapnul jsem si klimatizaci a čekal. Když přišla, byla již uplně jinak oblečená. Minisukýnku, upnuté body a dlouhé vlasy měla rozpuštěné. Navrhnul jsem Bolevák a nebo Hracholusky, tak si vybrala Hrcholusky.

Představila se jako Monika a já Pavel. Cesta příjemně ubíhala, bylo pořád o čem povídat. Našli jsem si malý plácek, byl už podvečer a rozložili deku, kterou vozím pořád s sebou. Ani jeden jsme neměli plavky a tak jsme se vrhnuli do vody nazí.

Uměla perfektně plavat a měla krásně snědou pokožku. Ve vodě mi stále unikala, ale venku to byla jiná. Když jsem viděl, jak dává prádlo na větve a ten proužeček – mimochodem hustej – zacítil jsem, jak mi začal tvrdnout.

Rozdělal jsem ohýnek a jen tak jsme si povídali. Pořád jsem jí koukal – samozřejmě nenápadně – na její krásné pevné dvojky a občas zabrousil pohledem mezi nožičky.

Sama řekla, že jí bolí záda, jestli bych jí je nenamasíroval. Přistoupil jsem tedy a začal na ramenou. Pták mi pěkně tvrdnul a musela si toho všimnout, protože říkala, jestli s tím nic neuděláme, tak že mesírování nebude.

Poté se obrátila ke mě, vzala ho do ruky a pomalu strčila jazyk do dírky. Také olízala uzdičku a potom zajela žaludem až do krku a nádherně kouřila.

Cítil jsem, jak to na mě jde, ale ona nepouštěla až do výstřiku, kdy všechno měla v puse a ukazovala mi to, než to všechno spolkla.

Lehl jsem si k ní a začal jí kousat jemně na nosíku, obočích, rtech, ouškách a jemně jsem jí políbil na rty. Poté jsem se pomalu přesouval ke kozičkám a jazykem kroužil kolem bradavek.

Když už to nemohla vydržet, naslinil jsem prsty a těmi jsem jí jezdil po bradavkách až se celá chvěla. Potom jsem jí lízal vnitřní strany stehen a jakoby nic se tváří otřel o kundičku.

To trvalo asi 5 minut. Pak jenom jazykem přímo na poštěvák a to už se chvěla celá. Potom prstíček a jen na kraj a konečně camprdlík.

Jen jsem do roztažené kundy dal žaluda a zase ho vyndal a to se opakovalo snad 101. Pak se zvedla a řekla: „Kurva, omrdej mě pořádně, já už nemůžu.“

Protože jsem byl zatraceně roztouženej, tak jsem neváhal a zběsile ji začal mrdat.

V půlce si řekla: „Teď to chci zezadu.“ Vyhověl jsem jí. Řvala: „Chyť mě pořádně za prdel, ať to bolí a drž mě za vlasy.“

Pak se ve mě probudilo zvíře a já jí za vlasy hlavu zvrátil až dozadu a když řvala: „Dej mi to!“ tak jsem to do ní pustil.

Ležela roztřesená pode mnou, já nemohl popadnout dech, ale bylo to jedno ze super milování…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *