První den v práci II.

Domů jsem jela autobusem a protože mé kalhotky i podprsenka zůstaly rozřezané na zemi ve „zkušebně“, připadala jsem si skoro nahá. Prsa napínala blůzičku k prasknutí a bradavky propichovaly tenkou látku. Naštěstí jsem to neměla domů daleko. Dvacet minut tramvají na autobusové nádraží a pak půl hodinky autobusem.

Čekala jsem dost dlouho, tramvaj pořád nikde a když pak přijela, tak byla narvaná k prasknutí. Tak tak jsem se vmáčkla do koutku. Lidi se mačkali jeden na druhého a najednou tramvaj zastavila. Něco se stalo snad s elektrikou a nešly otevřít ani dveře, čekali jsme až to přijedou opravit. Lidé nadávali a debatovali a já najednou cítila jak mi jakási cizí ruka jede po stehně nahoru pod sukni.

Když neznámý zjistil, že nemám kalhotky, bylo znát že ho to překvapilo a pochvalně mě štípl do zadku. Ještě vzrušená ze zážitku v práci jsem začínala vlhnout a tak jsem celkem ochotně odtáhla nohy a nechala cizí prsty vniknout do mé mušličky.

Za chvíli mi začala putovat po těle i druhá ruka a v davu lidí zcela nepozorovaně vklouzla pod halenku. I tady byla nepřítomnost podprsenky pochvalně oceněna. A tak jsem dobu čekání na opravu tramvaje strávila celkem příjemně.

Neznámý mi střídavě hladil poštěváček a podařilo se mu najít můj citlivý bod, takže jsem stěží udržela sladké zasténání. Netrvalo dlouho a udělala jsem se. Cizí ruka si se mnou ještě chvíli hrála, a pak se stáhla.

Po chvíli kdy jsem se trochu zklidnila jsem se nenápadně otočila a snažila se zjistit, kdo mohl být ten neznámý, ale byla jsem vmáčknuta mezi asi čtyři mužské, a všichni se tvářili stejně nezúčastněně. Hodila jsem to tedy za hlavu a začala přemýšlet o tom, kdy mi jede další autobus.

Na autobus jsem naštěstí nemusela čekat dlouho a na rozdíl od tramvaje byl skoro prázdný. Našla jsem si místo až vzadu, těch pár lidí co nastoupili se mnou zůstalo vepředu a já se s potěšením pohodlně rozložila na zadních pěti sedadlech. Jenže co čert nechtěl, těsně před odjezdem nastoupil ještě jakýsi chlap, který se hnal suveréně dozadu a ačkoliv byl autobus skoro prázdný mířil přímo ke mně.

„Máte tu volno slečno?“ ptal se. „Nemůžete si sednou někam jinam?“ vyhrklo ze mě otráveně. Těšila jsem se že budu mít konečně klid a nechtěla jsem se o svůj prostor s nikým dělit. „Můžu, ale nechci,“ odpověděl sebevědomě a to mě donutilo si ho pořádně prohlídnout.

Mohl měřit tak kolem metru osmdesáti, byl pěkně urostlý, žádné párátko a měla jsem pocit že už jsem ho někde zahlídla. Nečekal na mou odpověď a přisedl si. Odsunula jsem se až k oknu s tím, že ho budu ignorovat a zavřela jsem oči.

Autobus se rozjel a já pomalu relaxovala. Bylo toho dneska na mě moc. Najednou jsem zaregistrovala vedle sebe nějaký pohyb. Můj soused se přisunul až těsně ke mně, naklonil se a zašeptal mi do ucha: „Tak kočičko, dokončíme co jsme začali, ne?“ A v tu chvíli mi to došlo. On byl ten neznámý z tramvaje.

Ani jsem moc neprotestovala, když mi rozepnul halenku a chvíli se popásal pohledem na mých ňadrech. „Máš hezký kozy, takhle nějak jsem si je představoval, když jsem je držel,“ řekl. Pak si rozepnul kalhoty a vyndal ten svůj klacek. Koukala jsem na něj jako u vidění a pak mi ho dal do ruky abych mu ho honila. Sám mi zatím hladíl kundičku.

„Jsi krásně vyholená a je bezva že nenosíš žádné zbytečnosti.“ Mlčela jsem, přece mu nebudu vykládat co se mi přihodilo. Pomalými a něžnými pohyby mě tak krásně rozdělal, že jsem toužila jen po jediném, aby do mě vrazil ten svůj klacek.

Zřejmě to vytušil, nadzvedl mě a posadil si mě na klin. Otřesy autobusu na hrbolaté cestě způsobily, že do mě pronikal tak hluboko jak to jen šlo. Pak mě zvedl a položil na sedadlo na břicho a vzal si mě zezadu. Nikdo nebyl poblíž a tak jsme se mohli nerušeně oddávat čemu jsme chtěli.

Netrvalo dlouho a oba jsme se udělali. „Docela rád bych si to někdy zopákl,“ řekl Milan – jak se mi stačil představit. Nebyla jsem proti, koneckonců budu takhle jezdit zřejmě docela pravidelně, protože si myslím, ze zkouškou v práci jsem prošla docela dobře. A v duchu jsem si představila svůj budoucí sexuální život, který jak se zdálo bude docela pestrý…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *