Ples

Letos v zimě jsem se byl podívat na plese mé bývalé střední školy. Úmyslně říkám „byl jsem se podívat“, protože patřím mezi ty, pro které jsou plesy utrpením a vyhýbám se jim, jak jen to jde. Tentokrát jsem ale přišel dobrovolně. Patřil jsem totiž mezi absolventy – odmaturoval jsem před pěti lety a očekával jsem, že se tu setkám se spolužáky, které jsem mnohdy celou tu dobu neviděl.

Což o to, pokecali jsme, připili na zdraví spolu i s bývalými profesory. Vše vypadalo pohodově. Osudným se mi ples stal krátce po půlnoci, kdy jsem již v pěkně veselé náladě něco vykládal a přitom mohutně rozhodil ruce. Trefil jsem se do krabice, se kterou kolem mě pádila nějaká neznámá dívka. Co čert nechtěl, na krabici plnou lístků do tomboly již čekali na podiu, aby mohli začít losovat výherce.

Po střetu s mojí rukou sice zachovala směr k pódiu, ale vznesla se obloukem do výše a dopadla na zcela prázdný taneční parket. A samozřejmě, jako naschvál, se při letu točila, takže ústřižky lístků do tomboly z ní vylétly postupně a vytvořily na zemi obrovský vějíř, sahající do poloviny sálu. Prostě maximální trapas!

Přede všemi jsme já i dívka padli na kolena a za ironických poznámek konferenciéra a posměšků přihlížejících rychle sbírali lístky. Společně jsme pak za všeobecného potlesku odnesli krabici na pódium a hleděli se rychle ztratit.

Zeptal jsem se dívky, zda by přijala jako omluvu pozvání na něco ostřejšího. Po malém zaváhání souhlasila se slovy, že se jí klepou kolena a opravdu potřebuje něco na povzbuzení. Tam jsem si ji konečně mohl pořádně prohlédnout.

Drobnější, štíhlá postava, vlasy světle hnědé, vyčesané dozadu (na mé gusto krátké), kaštanově hnědé živé oči. Obličej nikterak výjimečně krásný, prostě normální holka. Ovšem během pár minut jsem zjistil, že je vtipná a pohotová. Neuvěřitelně lehce jsem se s ní dokázal bavit. A jak krásně se uměla smát. Začala mě zajímat. Pozval jsem ji do kina. Přijala. Tak jsem se seznámil s Danou.

Od té doby uplynulo již několik měsíců. Dana mě přitahovala stále víc, a když měla rozpuštěné vlasy, zdála se mi velice přitažlivá. Prostě jsem se zamiloval.

Trávili jsme spolu každou volnou chvilku, kterých ale nebylo mnoho. Dana bydlela na vesnici asi dvacet kilometrů daleko od místa střední školy a denně dojížděla. Z nějakého důvodu si nepřála, abych ji doprovázel až k nim, a tak byly naše schůzky omezovány ne zrovna často jezdícími autobusy. Já jsem už měl za sebou nejednu sexuální zkušenost, Dana se přiznala, že ještě s nikým nespala. Byla vůbec fantastická, protože se nestyděla hovořit úplně otevřeně o sexu.

Mluvili jsme spolu o milování mezi mužem a ženou, svěřila mi své představy o sexu a já zase jí prozradil svá přání. Vzájemně jsme si přiznali, že onanujeme, a shodli se, že se oba chceme spolu pomilovat. Zatím jsme ale jen po lavičkách v parku pohoršovali starší občany vášnivým líbáním a vzrušujícím hlazením.

První vhodná příležitost k milování se naskytla, když její rodiče odjeli do Prahy do divadla a vrátit se měli až po půlnoci. Dana mi popsala cestu k jejich domku a dodala, že pro mě bude mít ještě jedno velké – snad ne úplně nepříjemné – překvapení.

Půjčil jsem si od kamaráda motorku a vyrazil. Dům jsem našel bez problémů a kolem osmé hodiny jsem zazvonil. Otevřela mi Dana v modrém tričku a džínech. Ovšem chovala se divně. Jen odpověděla na pozdrav a hned zmizela ve dveřích vedoucích kamsi do útrob domu. Trochu mě to zarazilo, žádná pusa na přivítanou, dokonce ani výzva, tadyhle si odlož, tamhle máš pantofle. Zul jsem se a opatrně vstoupil za Danou do místnosti. Následoval šok.

Proti mně na křeslech seděly Dany dvě, lišily se jen barvou trička. Musel jsem stát asi s pusou dokořán a očima vyvalenýma, protože obě dívky se rozesmály tím známým, zvonivým smíchem. Pak mi to došlo. Jana se kdysi zmínila, že má sestru, ovšem že jsou dvojčata, to mi zatajila.

Slova se ujala Dana v žlutém tričku (pokud to byla Dana): „Promiň, že jsem tě takhle zaskočila. Tohle je moje sestra Hana. Už jsi ji viděl u dveří.“ Následovalo představení a nezávazná konverzace a já si pomalu uvědomoval, že z milování asi nebude nic, ledaže bychom Hanku někam odklidili. Ale kam? Na dlouhou procházku potmě nejspíš nepůjde a na kino ve městě je už taky pozdě. O to více mě udivila Dančina další slova.

„Jak vidíš, jsme dvojčata. Nejen, že jsme k nerozeznání, ale úplně stejně i myslíme a cítíme. Víš, o všechno se dělíme, spolu se radujeme i smutníme. Chtěla bych – chtěly bychom tě požádat, aby ses dnes miloval s námi oběma. Chceme přijít o panenství obě v jeden večer. Možná se budeš zlobit, ale Hanka o nás všechno ví, zná tě a má tě ráda stejně jako já.“

Uznejte, že něco takového se jen tak někomu nenaskytne! Váhal jsem jen chvilku. Spíš jsem se obával jak technicky zvládnu tento úkol a nebyl jsem si vůbec jist, zda budu schopen během několika hodin dvakrát vyvrcholit. Ale jak už jsem říkal, byla Dana (a tím i Hana) praktická a v oblasti sexu sečtělá. Měly to vymyšlené a ujišťovaly mě, že stačí z mé strany jen jeden orgasmus.

Holky roztáhly gauč, pustily tiše hudbu a ztlumily světla. Usadily mě do křesla a začaly mě vzrušovat striptýzem. Vlnily se přede mnou v rytmu pomalé melodie a zvolna si sundávaly džíny. Odhalily krásné dlouhé štíhlé nohy a stejná vzrušující tanga s úzkým proužkem látky na bocích. Nemohl jsem zůstat netečný! Můj penis se napjal a hlásil se pocity rozkoše vystřelujícími do celého těla.

Děvčata ještě chvíli při tanci předváděla své nohy, a pak si začala pomaloučku, s mnoha okolky tak, jak to dělají profesionální striptérky, vysoukávat trička.

Jistě, už jsem zahlédl ve výstřihu Danina prsa, tiskl jsem je jak přes látku košile, tak i přímo, ale dosud jsem je ještě nikdy neviděl zcela obnažená.

Za chvíli jsem se už mohl těšit hned čtyřmi stejně krásnými ňadry se světlounkými dvorci a tmavšími hroty bradavek. V tu chvíli se mi penis vzepjal a jasně se rýsoval na nohavici.

Obě dívky, jako by to tušily, ke mně přistoupily a svlékly mi košili a pak i kalhoty. Připadal jsem si jako paša v harému a bylo to nádherné. Obě si poté klekly po straně a společně mi pomaličku stahovaly slipy, jako by chtěly vychutnat okamžik překvapení.

Abych řekl pravdu, poté, co si svlékly trička, jsem ztratil představu, která je Dana a která Hana. Když konečně osvobodily můj pohlavní úd, zůstala jedna z nich klečet a hrála si s ním a druhá se postavila a nastavila k líbání a laskání svá ňadra.

Bradavky mi pod rukama tvrdly a zvětšovaly se. Už to je to fantastické, ale když vás navíc hladí a vzrušují hned čtyři dívčí ruce, je to nepopsatelné. Po chvíli se holky prohodily a já znovu mohl těšit a vzrušovat reakcí bradavek.

Neskutečné a nepopsatelné! Kdybych chtěl, mohl bych během chviličky vyvrcholit. Mne ale ještě čekal velký úkol – převzít iniciativu a připravit obě děvčata na první milování.

Požádal jsem je, aby si stouply vedle sebe, sám jsem si před nimi kleknul a oběma současně jsem svlékl kalhotky.

Obličej jsem měl přímo ve výši jejich Venušina pohorku, zarostlého jemným chmýřím. Přitiskl jsem si každou z jedné strany ke tvářím a rukama přitom hnětl jejich zadečky, stehna a posléze i štěrbinky mezi zvlhlými stydkými pysky.

Přesunuli jsme se na pohodlnější gauč, kde mne položily na záda. Jedna z nich si klekla tak, abych mohl ústy a jazykem vzrušovat její pohlaví a rukama jí hladit boky, stehna a zadeček.

Druhá si vzala do úst můj úd a její kmitající jazýček mne přiváděl do extáze. A to mě ještě čekalo vystřídání! Tak, tak jsem to vydržel a neejakuloval.

Když jsem usoudil, že už jsou obě děvčata správně připravená a já to jejich vzrušování déle nevydržím, stiskl jsem si žalud, abych oddálil orgasmus a dal se do toho.

Vyzval jsem Hanku, aby si lehla na záda s polštářkem pod zadečkem a s roztaženýma nohama. Ve výrazu její tváře byla vidět nejistota a snad i trochu strach.

Poklekl jsem mezi její nohy a penis nasměroval na otvor mezi jejími stydkými pysky. V této fázi jsem nesměl zklamat. Opatrně jsem jezdil obnaženým žaludem mezi pysky, aniž bych se jím snažil dostat dovnitř. Jednou rukou jsem se snažil dál vzrušovat Hanin poštěváček a druhou jsem se věnoval jejím ňadrům.

Po chvilce bylo vidět, že se má snaha nemíjí účinkem, přivřela oči a uvolnila se. Naklonil jsem se nad ni, vzepřel se na rukách a lehce přitlačil, jen trošku, aby žalud pronikl pysky k panenské bláně. Opět jsem chvilku posečkal a pak prudce přirazil.

Vzápětí jsem zažil rozkoš vyvolanou tlakem žaludu na protrhávanou panenskou blánu. Pronikl jsem do hloubky a téměř vypadl z role a vyvrcholil. Přestal jsem se pohybovat a pozoroval Hanku, jak to prožívá.

Vydala jen krátké bolestivé syknutí a pak si mě přitiskla k sobě. Po chvíli jsem ještě několikrát přirazil, ale tak, abych zvládl i druhé dějství. Vytáhl jsem úd a nasadil prezervativ.

Dana se zatím připravila vedle Hanky polštářek a už si lehala do stejné pozice. Já jsem si ale připravil pro změnu překvapení pro ni – úplně jinou polohu.

Přesunul jsem se sice mezi Daniny nohy, ovšem jen tak, abych ji mohl vzrušovat jazykem na poštěváčku. Na to, co jsem plánoval, jsem ji musel důkladně připravit.

Jednou rukou jsem ještě stihnul hníst pysky a poštěváček vedle ležící Hanky. Netrvalo dlouho a zrychlené dýchání obou dívek mi prozradilo, že zakrátko obě dosáhnou orgasmu. Copak u Hany, tam to bylo dobře, ale Danu jsem plánoval jinak.

Přitlačil a zrychlil jsem pohyb ruky v Hanině klíně a opravdu, ve chviličce se propnula a zaúpěla. Pak se na mě podívala a uličnicky vyplázla jazyk.

Danu jsem zvedl za ruce do stoje a sám jsem si sedl na kraj gauče. Pak jsem ji navedl do kleku obkročmo přes moje nohy. Její svatyně a můj pyj se dostaly jen pár centimetrů od sebe, ale ještě jsem nebyl spokojen.

Přidržel jsem si ji a nadzvedl se, aby si mohla dát nohy za mě a na můj klín si sednout. Opět jsem si sedl i já a nasměroval Danu tak, aby se můj žalud jen lehce dotýkal jejích stydkých pysků. Nohy, kterými mě objímala, musela mít široce roztažené a stejně široce byla rozevřená i štěrbinka mezi pysky, jako by přímo zvala ke vstupu.

Chvilku jsem jí ještě vzrušoval poštěváček prsty, ale pak jsem zajel rukama pod její nohy a zadeček a celou ji nadzvedl. V tu chvíli se ničím nedotýkala gauče, nebo země.

Přisunul jsem si ji a žaludem vyhledal otevřený vchod do pochvy. Přitom jsem se jí díval do očí. Nebyl v nich strach, věřila mi! Věřila, že vím, co dělám.

Pustil jsem ji. Vlastní vahou se narazila na můj penis. Bez problémů pronikl panenskou blánou a vzápětí jsme již zběsile přiráželi (tedy spíš Dana, já moc velké možnosti neměl) a prožívali první společný orgasmus.

Přiznám se, že ten večer se již nic neopakovalo. Společně jsme se osprchovali a už se pomalu blížila půlnoc. Ale ještě mnohokrát jsme si milování ve třech zopakovali. Holky mi časem dokonce prozradily, jak je od sebe poznám ve stejných tričkách nebo i bez nich. Hanka se kdysi poranila na předloktí a zůstala jí tam malá jizva. Nevěřili byste, o co jsem byl klidnější, když jsem věděl s kým se momentálně vlastně miluji.

Asi po roce si i Hana našla partnera a naše trojka se rozpadla. Nějakou dobu jsem toho trochu i litoval, ale milování s Danou byla i tak velice krásná – a zkuste uhádnout, kterou polohu měla nejraději…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *