Romantika v lese

Markéta s Karin měly na chatě Markétiných rodičů oslavu Karininých narozenin. Přátel se sešlo hodně a k večeru už byli všichni přítomní dost veselí. Hrála muzika, víno teklo proudem a jídlo ubývalo. Venku bylo příjemné letní teplo, tak se slavilo před chatou.

Když byla oslava v nejlepším, Markéta s Karin se na chvilku ztratily. Když byly na chatě posledně jenom spolu, objevily malý palouček, na kterém se nechaly strhnout a mazlily se spolu. I když už o tom pak nemluvily, obě na to musely pořád myslet a i teď se tam vypravily, aniž by se dopředu domlouvaly.

Tam se roztouženě políbily… Markéta se položila na znak a vyzývavě se podívala na Karin. Ta se sklonila a něžně Markétu políbila. Karin si svlékla tričko, pod kterým měla bílou podprsenku. Rozepnula ji a nechala vyklouznout svoje prsa.

Markéta se přisála k bradavkám, laskala je, líbala a cítila jak moc jí to vzrušuje. Karin jen zavzdychala a pomohla Markétě se svlékáním. Klečely proti sobě, líbaly se a ňadra se jim třela o sebe.

Karin rozepnula Markétě úzké kalhoty, zajela pod ně rukou a pohladila kundičku, která byla víc než vlhká. Markéta zavzdychala a kalhotky jí sjely ke kolenům. Karin se sklonila, lehce rukou naznačila Markétě, aby si lehla.

Jazykem Karin olízla rovnou poštěváček a vychutnávala chuť šťávičky, která vytékala z dírky ven. I Karin si svlékla kalhoty i kalhoty a otočila se tak, aby i Markéta mohla k její jeskyňce.

Karin zasouvala jeden prst po druhém do roztoužené Markétčiny jeskyňky. Ta se rozevírala a zase stahovala. Její orgasmus se blížil. Sem tam jazykem polaskala análek a to Markétu dostávalo do ještě většího varu.

I Markéta se odvážila věnovat Karinině zadečku a při tom nepřestávala dráždit klitoris. V tom se Karin prohnula a slastně vykřikla. Markéta ještě s větší vervou dráždila její druhou dírku současně s poštěváčkem. Karin měla vrchol za sebou.

Karin zasunula ukazováček do Markétina análku a přitom vsunula palec do jeskyňky. Jazykem stále dráždila poštěváček a Markéta měla pocit, že se jí tělo rozeskočí slastí. Karin zabořila svůj jazyk znovu a znovu do Markétiny rozpálené kočičky a umocnila prožitek ze silného orgasmu.

K chatě se vrátily jako by nic. Ale jen ony věděly, že se něco děje. Každá měla doma přítele, ale jen ony si dokázaly ukázat, co je to prožitek z milování…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *