Doma se nestydíme II.

Svému muži jsem po návratu do ložnice řekla, že naše děti už nejsou zas až tak malé, jak jsme si doteď mysleli a že názornost našeho sexuálního života už dávno převedli do praxe.

Ani ho to nepřekvapilo, jen se mě vyptal na všechno co vím a tak jsem mu pak řekla i o opatření, které jsem zavedla, aby Veronika nepřišla do maléru. Řekl, že mu to nevadí pokud nebudu zanedbávat jeho. Na to jsem odkryla jeho peřinu a viděla, jak ho ta novinka vzrušila. Vyhrnula jsem si tedy noční košili do pasu, roztáhla nohy a řekla mu: „Pojď se do mně vystříkat.“

Netrvalo to ani minutu a já odcházela do koupelny vymýt ze sebe jeho semeno, zatímco on ještě spokojeně usnul.

Od toho dne jsem se snažila pravidelně snižovat tlak v koulích mého syna. Jakmile se večer šla Veronika koupat, Martin už seděl na své posteli a čekal na vykouření. Někdy se nemohl dočkat a tak si zatím honil a já pak většinou už jen po krátkém kouření posloužila jako místo k vystříkání jeho semene.

Postupem času se jeho chutě stupňovaly a tak mnohdy ani nepočkal na večer a po příchodu ze školy mě zatlačil do obývacího pokoje, kde mě posadil do křesla a ve stoje si nabodával na péro mou hlavu podle potřeby až do vystříkání.

Takto to trvalo asi měsíc, když mi jednou po takovémto uspokojení řekl, že mu to nestačí, že se v noci budí touhou po pořádném uspokojení a tak že už zase šuká Verču. Řekla jsem si tedy sama pro sebe, že se nedá nic dělat a budu mu muset nabídnout víc, než má u ní.

Když se druhý den vrátil ze školy, zrovna jsem prala. Vlezl za mnou do koupelny a zezadu mě popadl za prsa. Přitiskl se ke mně a řekl, že na to myslí od rána, abych mu to udělala. Otočila jsem se tedy a klekla si na zem. Rozepnula jsem mu kalhoty a vytáhla už ztuhlý penis ven. Jako obvykle jsem začala pomalým honěním a přešla v pomalé kouření.

Když jsem dosáhla jeho obvyklé velikosti, postavila jsem se, stáhla si kalhoty s kalhotkami po kolena a otočila se k němu zády. Položila jsem se před ním na pračku a čekala co bude. Chvíli se nedělo nic a pak se zeptal, jestli jako myslím aby…? Řekla jsem mu že ano, že může.

Přistoupil ke mně až se žaludem dotkl mého stehna. Jednu ruku mi položil na zadek a druhou sjel dolů a prsty se snažil rozhrnout chloupky, aby se dostal k nabídnuté dírce.

Za ty roky jsem se naučila rychle zvlhnout a tak po prvních jeho dotecích jsem byla připravená. Pomalu do mě pronikl prstem a když zjistil, že ji mám mokrou, rejdil mi tam s ním dokola a snažil se proniknout co nejdál.

Pak ale přestal, dvěma prsty mi roztáhl pysky do stran a druhou rukou si pomohl vložit žalud mezi ně. Zabořil do mě žalud a docela rázně do mě pronikl v zápětí celý, jako bych ani nebyla jeho máma, ale nějaká pouliční děvka. Asi že jsem s mu tak nabídla nebo co.

Začal hned přirážet, až jsem narážela hlavou do zdi, tak jsem se snažila posunout zpět, ale byl na mě přilepený a dorážel tak, že to nešlo. Dala jsem tedy hlavu stranou a přemýšlela nad tím, co za chvíli bude.

Představa toho, že vystříká své semeno tam, odkud před nedávnem vyšel na svět mi přišla ještě horší než to co jsem mu kvůli Veronice sama dovolila a tak jsem mu řekla, aby to pak vystříkal ven až bude.

Trvalo to snad 10 minut a já cítila, jak mu z toho dlouhého šukání pomalu ochabuje penis. Snažila jsem se ho slovně povzbuzovat, nabádala jsem ho, aby si to hezky udělal, že může přirážet jak chce, ale on ať se snažil jak chtěl, tak mu to nešlo.

Po chvíli dalšího snažení přestal a řekl, že se ve mně necítí, že ji mám moc volnou a mokrou a tak že ho to málo dráždí a nejde mu to.

Klekla jsem si tedy k němu a rychlými pohyby hlavou mu kouřila ochabující péro. Koule jsem mu svírala v hrsti a jemně mu je mnula a tak mu za chvíli zase ztvrdl. Pokračovala jsem ve zběsilém kouření a když jsem ucítila v dlani škubnutí v koulích, postavila jsem se a řekla mu, aby to zkusil teď.

Položila jsem se znovu na pračku a pustila ho ještě do sebe. Dobře jsem mu ho asi rozkouřila, protože rychle přirážel a cítila jsem, jak to na něj přichází. Špitla jsem, aby se nebál a hezky si to udělal, což pochopil po svém a po chvíli tvrdého přirážení najednou zpomalil, zmáčkl mi kozy a hluboko zasunutým pérem do mě jemným dorážením pustil několik výstřiků.

Když skončil, pomalu ho ze mě vytáhl a zeptal se, jestli jsem to myslela takhle. Já mu radši řekla, že ano, aby z toho neměl nějaký špatný pocit a neodradila jsem ho pro příště.

Zůstala jsem takto chvíli přehnutá přes pračku a počkala, až si ho v umyvadle umyje a odejde. To už semeno ve mně začínalo vodnatět a vytékalo ven a tak jsem se přemístila do vany a v kleče čekala až všechno vyteče.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *