Moje nevlastní matka

„Dneska mám narozeniny a on nepřišel,“ řekla. Bylo na ní vidět jak je z toho smutná. V očích jsem dokonce zahlédl slzy. „Ale to nevadí,“ vyhrkl jsem. Dyť ty narozeniny můžeme oslavit spolu. „No ale když já se tolik těšila, že…,“ nedopověděla větu, jen pak dodala, že tomu ještě nerozumím. Šla k oknu, abych neviděl, jak moc ji to trápí, a koukala ven.

„Se mnou můžeš počítat ve všem,“ řekl jsem jí. „Ve všem?“ ujistila se. „Ano ve všem,“ zopakoval jsem znovu. Pak mlčela a dál koukala ven.

„Můžeš na chvíli zavřít oči?“ požádal jsem jí. Ona je opravdu zavřela a čekala, co se bude dít. Přistoupil jsem k ní a na krk jí zapnul řetízek který jsem jí koupil k narozeninám. „Všechno nejlepší, a už se netrap,“ dodal jsem ještě. Pak jsem jí vlepil polibek Ona se koukla na řetízek a s díky mě políbila.

Pak nalila červené víno, a popíjeli jsme jen my dva, a sami. Můj otec se prostě nedostavil, na poslední chvíli jí volal, že má jednání a musí zůstat na služební cestě dýl, a vrátí se až zítra večer.

V hlavě se mi motalo neskutečně mnoho myšlenek. Pořád jsem na ní musel myslet. Vždycky než jsem usnul, jsem si představoval, jak vypadá její tělo, a taky to, jak se spolu milujeme, potom jsem dosáhl ještě s pomocí pravačky dokonalého uspokojení.

Naklonil jsem se k ní, a začal jí jemně laskat po krku a čekal jsem jak asi zareaguje. Sice napřed na mě nechápavě koukla, ale pak zavřela oči, a já to považoval za souhlas.

Vždyť už strašně dlouho neměla – muže, můj otec byl na služební cestě, a ona z práce chodila hned domů, aby se starala o své nevlastní děti – tedy mě, a mou 9 letou sestru. O mě vlastně už tolik starostí neměla – bylo mi tehdy 17 a už jsem se o sebe dokázal postarat sám.

Líbal jsem jí, a rukama osvobodil její dmoucí se ňadra. Měla je dost velké, ale pevné. Olízl jsem její tvrdé bradavky, a prsty je začal dráždit. Po chvilce jsem cítil, jak mi rukou zajela ke kalhotám. Mé mužství na to okamžitě zareagovalo.

„Netušila jsem, že si už tak vyspělý,“ pošeptala mi do ucha. Zbavila mě pak košile, i kalhot. Pohladila mé mužství od kořene k žaludu a vzápětí k němu přilnula rty. Obkroužila ho jazykem a vzala si ho do úst.

Po několika minutách to najednou přišlo. Mé tělo se napjalo, v ruce jsem držel její hlavu, a prsty hladil její vlasy. Pak jsem se udělal, pohlédl jsem na ni a viděl, že pečlivě všechno sperma spolykala. Nemůžu říct, že bych byl až tak nezkušený, ale prostě bylo na ní vidět, že je to zralá žena, která ví jak na to a takové vykouření jsem od těch mladých holek fakt nezažil.

Pak si svlékla šaty, a klekla si přede mě. Hladila si svoje prsa, a pak přešla níž ke své jeskyňce. Dráždila si jí, a zastrkovala do ní prsty, které pak strčila do úst a lačně je olizovala.

Po chvilce si všimla mého penisu, že už zase stojí. Usmála se a šla ke mně. Obkročila mě, a sedla si, v ruce třímala penis, který po pár tazích byl tvrdý jak kůl. Poté si ho sama zavedla do kundičky, a nechala mě, abych se dostal až na její samotné dno.

Chytl jsem jí kolem pasu, a zvedal jí nahoru a dolu. Napřed jsem jí ho tam strkal pomaličku, poté na mě přišlo neskutečné vzrušení, a já jí ho tam rval ze všech sil.

Pak už jsem jen stříkal, a cítil jak prožívá orgasmus i ona. Její kundička mě úplně stahovala. Cítil jsem jak pulzuje. Byl to krásný pocit. Pak jsme si lehli vedle sebe a odpočívali.

Ona však ještě stále neměla dost, a já cítil, jak mou ruku vede ke svému rozkroku. Hladil jsem ji poštěváček, a jemně do ní strkal prsty. Cítil jsem jak je mokrá, trochu té šťávičky jsem si dal na prst, a krouživými pohyby masíroval její hrbolek. Druhou rukou jsem dráždil její skulinku.

Zastrčil jsem do ní prsty jak nejhlouběji to šlo, a pak se už jen zmítala ve vlnách orgasmu. Její pánev se zvedala proti pohybům mých prstů, bylo na ní vidět, jak si to vychutnává. Pak si lehla na mou hruď a oba jsme usnuli.

Pak jsme se milovali ještě hodněkrát, ale už nikdy to nebylo tak divoké jako poprvé…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *