Učitel sexu

Otec mojí kamarádky byl náruživý astronom, měl doma různé knížky, a dokonce i dalekohled, aby mohl pozorovat hvězdy. Vždycky když jsem byla u kamarádky večer, tak jsme se dívali na nebe, a pozorovali tu krásu. Začala jsem se o to docela zajímat, párkrát se k nám přidal i její otec, a vysvětloval nám to tajemství hvězd. „Zrovna zítra by měla jít vidět Halleyova kometa, můžete se podívat.“

„Tati, ale já nemůžu, víš, že jsem tento víkend u mamky,“ řekla mu Jana. Její rodiče byli rozvedení, matka žila s přítelem, ale otec žil sám, a ani jsem ho nikdy s žádnou ženou neviděla. „Tak to je škoda holky,“ tu kometu jen tak neuvidíte, dá se vidět jen párkrát za život. „Však jestli budete chtít, tak zítra v devět přijďte,“ oznámil nám dvěma. „No já určitě nepřijdu, už jsem domluvená s mamkou, jedeme nakupovat, vyhrkla Jana.“ „Já bych přišla,“ vypadlo ze mě. Sama jsem zůstala překvapená, co jsem to řekla.

„Tak fajn, jestli chceš Lucko, tak přijď zítra – budu se těšit,“ usmál se na mě, a pak šel něco dělat do kuchyně.

O půl deváté večer příštího dne jsem opravdu stála u jeho dveří. Sotva otevřel, hned jsem cítila jeho vůni, asi se ještě než jsem přišla koupal a holil. Vlasy měl ještě trochu mokré. Na sobě jen kalhoty, bez trička. Usmál se na mě, a pozval mě dál. „Zatím si sedni, já si jen vezmu něco na sebe a hned budu zpět.“ Dívala jsem se na něj, a nemohla spustit oči z jeho vypracované postavy, nikdo by nevěřil, že je mu 45.

Po pár minutách přišel, na sobě měl už košili. „Tak jdeme na to, ne?“ Zeptal se mě. „Jasně,“ odpověděla jsem. Vzal dalekohled, a hleděli jsme na nebe.

„Opravdu je krásná ta kometa,“ hlesla jsem: „a zvlášť ten její velký ocas, na ten bych se mohla dívat dlouho,“ dodala jsem.

On se hlasitě zasmál, pak mi došlo, že jsem to řekla, docela jako dvojsmysl. Naklonila jsem se, a dívala jsem se z okna na tu krásu, když jsem cítila na svém zadku jeho ruce. Lehce se jakoby náhodou dotknul.

Když jsem nic neříkala, chytil mě pevněji, a přitisknul se ke mně. Cítila jsem jeho mužství jak se pomalu vzdouvá. Nevěděla jsem co mám dělat, bylo mi to docela příjemné, ale nebyla jsem moc zkušená, bylo mi 16 a měla jsem jednoho kluka a s tím jsem spala jen dvakrát. Pak jsme se rozešli, a teď jsem byla sama. Nechala jsem to teda na něm.

Držel můj špulící se zadeček, a dělal krouživé pohyby svou pánví, a já i přes oblečení cítila ten jeho kolík. Pak zajel pod mou halenku a chytil mě za prsa. Vytáhl si je z podprsenky a mačkal je.

Líbal mě na krk, a já mu tiše vzdychala do ucha. Rozepnul mi halenku, i podprsenku, obojí položil na nedaleko stojící židli. Rozepnul mi kalhoty a během mžiku jsem stála jen v kalhotkách. Otočila jsem se k němu a rozepla jsem mu košili, a pak svlíkla všechno ostatní.

Na rozdíl ode mě, stál přede mnou nahý. Jeho kolík se dmul vzhůru, posadil si mě na okno, a svým penisem přejížděl po mých stehnech. Cítila jsem že je mokrý, jeho kapičky slasti ulpívaly na mých stehnech.

Pak rozhrnul moje kalhotky a jazykem okusil mou vyholenou kundičku. Vjel do ní jazykem a dráždil poštěváček. Vzdychla jsem. Pak jel jazykem nahoru, k pupíku, a pak až k mým pevným a mladým prsíčkům, chytil je do ruky, a cumlal vztyčené bradavky. „Jsi krásná,“ řekl mi, a pak už jsme se líbali, a jazyky narážely divoce na sebe.

„Chci tě,“ zašeptala jsem mu. Chytil mě do náruče a odnesl do své postele. Nevrhnul se však hned na mě, ale zapálil asi čtyři velké svíčky tak, že jsme navzájem v šeru viděli svá těla.

Tolik mě vzrušoval. Jeho těla jsem se nemohla nabažit, měl ho tak pevné, a všude samý sval. Lehnul si na mě a znovu jsme se líbali. Pak se věnoval mým prsům a znovu i mé jeskyňce ta už byla tak mokrá, že mi její šťávička tekla po stehnech.

Zabořil do mě prst, ten do mě vjel hned celý. Začal dělat pomalé pohyby, jako při milování. To už jsem nevydržela, přitáhla si ho k sobě, a roztáhla nohy. Hned pochopil, a nasměřoval svůj úd do mého lůna.

Pomaličku do mě vnikal, moc to nešlo, byl na mě moc velký. Trošku mě to bolelo, ale ta bolest mě vzrušovala. Když byl ve mně celý, tak chvilku nic nedělal, jen ho měl tak zastrčený, aby si moje kundička na něho zvykla. Líbal mě, a pak začal přirážet. Divoce ho do mě strkal, a moje vzdechy ho vyburcovaly k tomu, aby ještě víc přidal.

Pak ho vytáhl a chtěl abych ho udělala rukou, chvilku jsem nic nedělala a pak mu tiše pošeptala, že jsem to nikdy nedělala. On se jen usmál, a řekl, že mě to naučí.

Chytil moji ruku, nasadil si jí na penis, a začal si ho mojí rukou honit. Moje ruka přejížděla přes jeho žalud, a přetahovala jeho předkožku přes něj a zase zpět. Druhou ruku si dal na varlata a chtěl, abych je hladila.

Poslechla jsem ho, a po pár minutách mi bylo odměnou jeho teplé sperma, které stříkalo na mé tělo. Utřel ho ze mě, lehl si a chtěl, abych si lehla na chvilku na jeho hruď.

Ráda jsem to udělala, chtěla jsem si sáhnout na ty jeho svaly. Má ruka přejela po jeho hrudníku, a neustále se ho dotýkala, ani jsem si to neuvědomila, ale náhodu jsem sjela trochu níž a cítila, že mu zase stojí.

Věděl, že sama nic nepodniknu, a tak si klekl, a svůj úd mi přiložil k ústům. „Otevři je,“ zašeptal. Poslechla jsem ho, a v mžiku mi do nich vniknul jeho penis. „A teď ho zkus lízat jako bys měla v puse lízátko.“

Kroužila jsem po jeho žaludu, a sála ho, něco jsem už o tom četla, ale ještě nikdy to nezkoušela, tak teď přišla ta chvíle vyzkoušet to. Jemu se to asi líbilo, cítila jsem, jak mě hladil po vlasech, a pak dělal pohyby jako při milování.

Po chvilce jsem měla ústa plné jeho teplého spermatu. Polykací reflex fungoval a já jeho semeno polkla. „No vidíš jak rychle se učíš,“ pošeptal. „Teď ti za odměnu udělám stejnou slast, jako jsi před chvíli udělala ty mě.“

Klekl si mezi moje nohy, a já cítila jeho jazyk, jak prozkoumává můj hrbolek. Prsty mi roztáhl pysky od sebe, a zabořil do nich svůj obličej, pak jsem zavřela oči a nechala jsem se unášet vlnou vzrušení.

Jeho jazyk brnkal do mého poštěváčku a já houpala svou pánví a tiše naříkala slastí do polštáře. Zastrčil do mě prst, protože věděl, že to už přijde, a taky že přišlo.

Moje kundička se několikrát stáhla, a mačkala silně jeho prst. Nedalo se to vydržet, a tak jsem nahlas vykřikla.

Naklonil se ke mně, a ještě chvilku jsme se líbali. Pak mě pohladil po vlasech a pošeptal mi do ucha, že se mu to moc líbilo, a kdybych něco chtěla naučit, ať se nebojím, a klidně za ním přijdu. Usmála jsem se na něj, a pokývala hlavou na souhlas…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *