Jedna moje dobrá známá

Jednoho dne jsem byl zavřený doma. Potom jsem uslyšel jak se odemykají dveře tak jsem se schoval.

Byla to moje dobrá známá – přítelkyně jenom na sex, které jsem půjčil klíč od bytu, aby si mohla ukrátit čekání na autobus, který jí vždy večer a ráno dopravoval k jejímu bydlišti.

Myslela si, že nikdo není doma (nebo to alespoň předstírala) a tak si nedělala žádné násilí… Měla na sobě červenou minisukni a bílé tílko.

Najednou přišla do obývacího pokoje a svlékla si tílko a pod ním měla černou krajkovanou podprsenku. Potom si rozepla podprsenku a začla si hrát se svýma kozama.

Když přestlala tak si sundala sukni pod ní měla černé průhledné tanga. Měla krásně chlupatou kundičku. Potom si sundala kalhotky a začala si prstit kundičku.

Najednou se mi zvednul a ztvrdnul jako nikdy. Když se udělala tak se sebrala a šla do koupelny. Viděl jsem její mokrou roztouženou kundičku a měl na ní ohromnou chuť.

Když vlezla do sprchy tak se začla dělat znova a ještě si zapla sprchu. Když si začla strkat do kundičky šampony tak měla takový orgazmus že se mi ještě víc postavil.

Najednou vylezla ze sprchy a já pořád stál za dveřmi. Pak otevřela dveře a viděla mě tam v trenkách a jak mi stojí, vlastně ani nebyla moc překvapená a přišlo mi, že to celé dělala schvalně a dobře o mě věděla…

Tak mi stáhla trenky a začla mi ho kouřit. Potom mě vtáhla do sprchy v které byla tma. Najednou uchopila mého čůráka a začala mi ho honit.

Když jsem začal stříkat tak si ho narvala do své mokré kundičky. Začla tak řvát uspokojením, že jsem ho vytáhl a postříkal ji celou.

Když jsem vylezl ze sprchy a zavřel se do svého pokoje tak znova za mnou přišla. Klekla si na kolena k posteli a říkala: „Tak mi ho tam strč!“ Tak jsem jí ho tam narval a znova vystříknul.

Když jsem ho vytáhnul jako by jí to nestačilo lehla si na postel a začala si zase prstit kundu. Když přestala tak mi ho ještě jednou vykouřila a řekla že si to ještě musíme zopakovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *