Vydařená oslava narozenin IV.

Blížil se sobotní večer, když jsem dokončili přípravy na naší oslavu. Strašně jsme se těšili, protože bylo jasné, že si zopakujeme včerejší mrdanici a o to vzrušenější, že se jí měla zúčastnit i naše máma. Ta chudák nic netušila a i my s bráchou jsme se chvěli napětím a obavami, jak to nakonec dopadne.

Představa, že uvidíme naší mámu úplně nahou a dokonce s ní budeme i mrdat nás šíleně vzrušovala, takže jsme měli pořád penisy tvrdé jako kámen. A čím víc se blížil večer, tím se napětí zvyšovalo. Jenomže máma pořád nikde až nakonec volala, že pro ní má táta přijet na nádraží, vlak měl zpoždění a poslední autobus jí ujel.

Zůstali jsem v pokoji sami s babičkou, která vypadala nádherně, pochopitelně opět bez podprsenky, takže její velké kozy prosvítaly skrz téměř průsvitnou halenku. Seděli jsme v křeslech a dívali se po sobě, když náhle promluvil brácha.

„Teda já už to snad nevydržím, už mně můj penis úplně brní jak mi celý den stojí a chvěje se očekáváním. Podívej babi!“ řekl, rozepnul si kalhoty až jeho penis vyskočil jako pružina ven. „Vidíš, je celý mokrý a úplně mně bolí! Tak co mám dělat!“ rozhorloval se a ukazoval penis babičce.

„A babi proč musíme čekat na mámu a na tátu, mně stojí taky a chtěl bych ho do tebe strčit a vystříkat se jako včera!“ přidal jsem se k bráchovi a rovněž jsem spustil kalhoty a obnažil svůj penis. Babička seděla proti nám, dívala se na nás jak tam tak stojíme s tvrdými čuráky v ruce a pak se rozesmála.

„Teda to je krásný pohled na takové dva mladé klacky! Tomu se přece nedá odolat Tak ukaž, tys byl první!“ řekla a natočila se k bráchovi. Rukou jej přinutila klesnout do křesla s čurákem trčícím vzhůru, sama si klekla před něj a začala mu jej kouřit.

Chvilku jsem tam stál a díval jak zkušeně olizuje citlivý žalud bráchova penisu aby si pak strčila celý jeho penis do pusy a začala po něm jezdit svými ústy sem a tam, až začal vzdychat a hekat blahem.

Nemohl jsem se na to jenom dívat, přistoupil jsem k babičce zezadu a rukama vjel pod její dmoucí se blůzu. Okamžitě jsem ucítil tuhé bradavky, ztopořené vzrušením a začal je třít a žmoulat mezi prsty tak, jak to měla babička ráda.

Odměnou mi bylo její souhlasné mručení a abych měl k jejím kozám lepší přístup, pomalu jsem rozepnul všechny knoflíky a vysvobodil ty ohromné pytle pro moje ruce. Teď byly volně přístupné a já si s nimi hrál jako s balony a tiskl jsem se zezadu na babiččin zadek.

Nemohl jsem se nabažit babiččiných koz, jenomže to mi již nemohlo stačit. Viděl jsem jak se babička sklání nad bráchovým penisem a její zadek trčí vzhůru, jako by mě lákal. Tiskl jsem se k němu až můj penis jezdil po babiččiných stehnech, což jí také pěkně dráždilo, protože přerušila kouření bratrova penisu a zavolala na mně: „Tak na co ještě čekáš, vraž ho do mně, nevidíš jak jsem celá mokrá a vzrušená?“ a měla pravdu, jak jsem se vzápětí přesvědčil svojí rukou.

Ano, jen jsem se babiččiny kundy dotkl a hned jsem poznal, jak je mokrá a horká, již rozevřená vzrušením a že vlastně nemá na sobě kalhotky! Však také proč, když jsme dopředu věděli co se bude dít, že.

Zajel jsem jedním a pak dalším prstem do rozevřené pochvy a začal prstem dráždit babiččina poštěváka, až sebou začala divoce cukat a kroutit se. Nemohla mluvit, takže jenom tak huhňala, plná ústa bráchova čuráka, ale tušil jsem, že křičí slastí. Poznal jsem to podle toho jak se kroutila a její kunda vlhla ještě více.

Ještě chvíli jsem mrdal babičku svými prsty až jsem to již nemohl vydržet a nasadil mezi rozevřené pysky její kundy svůj nedočkavý penis. To už nevydržela ani babička a vyplivla na okamžik bráchův penis z úst a zvolala nedočkavě: „Tak už mi ho tam vraž, proboha, na co čekáš! Vždyť já úplně teču!“ křičela vilně a kroutila se chtíčem.

Zatlačil jsem trochu a ucítil jak penis zajel do babiččiny kundy jako po másle, až se s mlasknutím sevřela kolem něj v celé jeho délce. Už je tam, cítíš babi? Už jsem ho do tebe vrazil to je krása!“ křičel jsem a začal pomalu jezdit čurákem sem a tam.

Sametové sevření babiččiny kundy mně tisklo a dráždilo po celé jeho délce, když jsem tam stál za jejím zadkem, svíral v dlaních její kozy a divoce jezdil penisem sem a tam, až moje varlata s mlaskáním narážela na její stehna.

„Ach jaké máš nádherné kozy babi! Tak ohromné a vzrušující!“ zvolal jsem vzrušený na nejvyšší míru a hnětl je v dlaních. „A ty máš nádhernýho čuráka a tak krásně mně mrdáš!“ opáčila babička a opět vyplivla bráchův penis z pusy.

„Hezky mně mrdej, nepřestávej a já vám ukážu, k čemu jsou takové kozy dobré!“ řekla a posunula se trochu dopředu, takže se bráchův penis ocitl mezi jejími kozami. Rukama je přitiskla k sobě, sevřela penis mezi kozy a začala s nimi po něm jezdit nahoru a dolů až brácha začal vzdychat a hekat slastí.

„Tak a takhle ti ho vyhoním, mrdej mně mezi kozy, mám to ráda a tobě se taky líbí!“ povzbuzovala bráchu seč mohla, zatímco jsem jí zezadu mrdal jako šílený.

„Ano, to je ono, takhle se mi to líbí, nepřestávej, mrdééj, mrdééj!“ pokřikovala na mně se vzrůstajícím vzrušením a já se snažil ze všech sil. Oběma rukama jsme svíral babiččin velký zadek a dlouhými tahy jezdil čurákem v její kundě, až moje koule s mlaskáním narážely na její stehna. Byla to nádhera, cítil jsme jak mně babiččina kunda sametově svírá, horkým, vlhkým sevřením, můj žalud plynule roztahoval ten milostný tunel a dráždil jej po celé jeho délce.

Ve stejném rytmu jezdila babička svýma sevřenýma kozama po bráchově penisu a oba dva sténali s vzdychali slastí. „Ach Bože, jak krásně mně mrdáš, mrdej svojí babičku, vystříkej do ní všechno svoje semeno!“ povzbuzovala mně. „Líbí se ti moje mrdání mezi kozy, líbí se ti babiččiny kozy milánku?“ ptala se současně bratra, užívajícího si této nezvyklé ale krásné masturbace .

„Ano babičko, líbí se mi tvoje kozy a líbí se mi mrdat tě mezi ně! Něco tak vzrušujícího jsem ještě nezažil!“ potvrdil jí brácha, vzdychající a hekající slastí. Ani se mu nedivím, i mně představa, že můj čurák svírají babiččiny melouny šíleně vzrušovala.

Můj čurák klouzal v babiččině mokvající kundě a mně napadlo, že bych ho mohl zkusit přemístit do horní dírky! Namočil jsem si prsty v babiččině kundě a pak jeden pomalu zasunul do babiččina konečníku!

„No, copak to děláš! Kam to lezeš!“ zvolala babička, ale honbu bráchova penisu mezi svýma kozama neopřerušila. Neodpověděl jsem, vytáhl čuráka z její kundy a nasadil jej na krčící se otvor jejího konečníku. Než se vzpamatovala, zatlačil jsem ze všech svých sil a jakmile její svěrač povolil, zasunul jsem čuráka co nejdál to šlo a začal s ním pomalu jezdit sem a tam.

Babička se pode mnou zazmítala, jak jsem jí roztahoval její konečník, ale pak si zvykla a pokračovala v práci svých koz na bráchově penisu, zatímco já jí začal mrdat do zadku co to šlo.

Už jsme všichni cítili, že se blíží naše vrcholy, naše vzdychání a sténání se stávalo stále hlasitější až jsem nakonec já jako první začal stříkat horkou lávu do babiččina konečníku, můj penis sebou divoce cukal a vystřikoval do babiččiných střev ohromné množství horkého semene.

Jenom o okamžik později divoce zavyl brácha, jeho tělo se vzepjalo vzhůru a současně z jeho cukajícího penisu vytryskl bílý chuchvalec jeho semene a za ním další a další. Babička si držela kozy před bráchovým penisem a ten jí je pokrýval bílou vrstvou jako šlehačkou.

„Ach Bože, jak já miluju stříkající čuráky!“ smyslně volala babička ve stejném okamžiku, kdy zazněl divoký výkřik hlasem naší matky. „Proboha co se to tady děje!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *