Školní výlet V.

„Na mě už to jde,“ těšil se Libor. „Já už taky budu,“ odpověděl vzápětí Radek. „Pořádně mě vystříkejte, žádné vytahování ven!“ nařídila jim.

Kluci začali stříkat téměř současně a teprve teď prožívali to pravé ořechové. Tiskli Marcelku tak silně, že nemohla dýchat. Když dozněla jejich vlna orgasmu, propla se i ona a nechala se unášet proudem svého orgasmu. „Miluji tě,“ řekl Libor. Jeho slova nechala bez odpovědi.

V té slastné křeči vydrželi ještě chvíli. Poté rozepli svá těla. Nejprve ho vyndal Radek. Pár kapek mu z něj ještě vyteklo. Když Marcelka slézala z Liborova utahováka, skrápěla ho svou šťávou a jeho semenem.

„Hups,“ řekla. „Ty jsi tedy kanec, takové množství.“ „Aspoň vidíte, jak mě vzrušujete.“ S potěšením odpověděl Libor.

„Pojďte si stoupnout tady přede mně,“ ukázala a klekla si. Do poslední kapičky slízala z jejich mlaďounkých penisů šťávu. „Teď už se můžete obléct,“ pokynula a sama si vytáhla z kalhot papírové kapesníky. V podřepu si do sucha vytřela svou kačku.

Když se celá trojice oblékla, vydala se směrem ke schůdkám z bazénu. Před bazénem se znovu začali líbat. Nikdo neměl žádný zájem ukončit, tak dobře rozjetý večer.

„Támhle,“ ukázal Radek směrem k průlezkám. „Mohli bychom tam ještě chvíli posedět.“ „Mám ještě lepší nápad,“ na to Marcelka, když došli na místo. Znovu si svlékla kalhoty a vylezla na vrch průlezky.

Radek brzy pochopil její záměr a přešel si pod Marcelku. Sedla si rozkročmo mezi dvě šprušle a Radkovi se dole zjevil její nádherně voňavý klín. Střídavě ji začal projíždět prsty i jazykem.

Libor se nechtěl jen tak nudit a už nahý si vylezl nahoru za Marcelkou. Sedl si před ni, tak akorát, aby dosáhla ústy na jeho penis. Sála mu ho a přitom honila rukou. Když už měl Radek dostatečně mokré prsty, vnikl ukazovákem do její prdelky.

„Au!“ zavýskla, ale začala přirážet. Druhou rukou si to zamířil přímo k jejímu poštěváčku. Silně jím cloumal sem tam. Cukání předznamenávalo, že se rychle blíží k vyvrcholení.

„Už budu,“ zašeptala. Nato si to Radek zamířil čumákem do její svatyňky a lačně zhltával její šťávěnku. Zbytek se snažil vysát.

Marcelka ještě v extázi padla šťastně Liborovi do náruče. Něžně se mu dívala do očí a zuřivě mu ho honila. Byla to rychlovka. I on byl brzy hotov.

Stříkající zbytky semene dopadly na její prsa. „Tohle miluji,“ řekla, když olízla poslední kapičku. Znovu se začali líbat, do chvíle než si ho vyhonil i Radek pod průlezkou.

„Neutírat,“ tiše napomenula Radka. Slezla i s Liborem na zem a vsunula si do úst Radkova vrabčáka… Když ho Radkovi do sucha vysála, tiše se oblékli a vraceli se zpět. Zpátky do ubytovny.

Marcelka vešla za chlapci do jejich pokoje. Když se uložili do postele, políbila každého zvlášť a dlouze. „Dobrou noc myšáčci, byl to nejkrásnější zážitek, jaký jsem poznala. Věřím, že si budeme báječně rozumět i zítřejší noc. Tak tedy dobrou.“ A po špičkách opustila jejich pokoj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *