Vydařená oslava narozenin VII.

„Já, já jsem tady, chlapečkové moji, nezapomeňte na svojí babičku! Vražte do mně ty svoje nádherné penisy, musím je cítit v sobě!“ ozvala se k naší radosti babička. Povalila bráchu a záda a hbitě na něj nasedla, zatímco si zručně vsunula jeho ohromný penis do svojí rozšklebené kundy.

S divokým výkřikem dosedla na paty a vrazila si ten ohromný kyj do svojí mokvající kundy až to zamlaskalo. Brácha slastí vzdychl když jeho ohromný žalud jako píst zajel do lůna jeho babičky, roztahujíc ten lásky tunel až prasknutí.

„A teď ty, milánku!“ vykřikla babička na mně, hekajíc pod náporem bráchova penisu v sobě. Přiskočil jsem k ní zezadu a její prsty uchopily nedočkavě můj ztopořený penis a přisadily si jej k tomu malému krčícímu se otvůrku do jejího konečníku. Mokrý čurák neměl hodně práce v babiččině vytahaném konečníku, stačilo pořádně zatlačit a penis do jejího zadku zajel jako po másle.

„Ano, to je ono, už vás cítím v sobě vy malí pervéti, už cítím ty vaše čuráky jak jezdí v mém těle!“ volala babička, zatímco jsme s bráchou ze všech sil mrdali každý svojí cestu v šílené touze opět vystříkat svoje semeno do jejího těla.

Netrvalo to moc dlouho, první jsem začal stříkat já a ve stejném okamžiku sebou začala cukat babiččina kunda a když jsem ze sebe vystříkal do babiččina zadku všechno semeno a i její orgasmus odezněl, začal křičet a stříkat brácha.

To už jsem ležel na posteli a oddychoval, když brácha divoce zařval, rukama sevřel babiččin mohutný zadek a přitiskl jej k sobě, zatímco jeho čurák začal s mohutným cukáním a škubáním stříkat do její lačné pochvy horké mladické semeno.

„Babi, už stříkám, už stříkám do tebe, babi už stříkám!“ křičel brácha, zatímco babičku přepadl další nápor slasti. „Ano, stříkej, cítím jak do mně stříkáš to svoje mladý semeno. Bože to je krása, škube, škube, cítím jak sebou škube tvůj čurák! Bože to je krásáááá!“ svíjela se babička nabodnutá na bráchově cukajícím se čuráku a její mrdka se mísila s jeho semenem a vytékala z přeplněné kundy na bráchovo břicho.

Když se zklidnili, slezla babička z bráchy a položila se vedle něho na postel. Brácha však neměl ještě dost, jeho penis byl znova tvrdý, ale obě ženy ležely zmoženy vedle nás na posteli.

„Babi, já chci ještě!“ škemral v kleče a rukou si tiskl svýho ztopořenýho čuráka. „Ach Bože, musíš chvilku počkat broučku, musím si trochu oddechnout!“ odmítala jej babička, ale on se nedal. „Babi, tak ukaž ty svoje melouny!“ napadlo ho náhle při vzpomínce na ráno a hbitě si klekl nad babiččiny kozy a položil svůj penis mezi ně. Ta je stiskla k sobě svýma rukama a sevřela penis mezi nimi a již začal penis jezdit v tomto krásném tunelu lásky jezdit sem a tam.

Díval jsem se smyslně na tu krásu a cítil jak můj penis tuhne v touze po podobném milování. Pohlédl jsem na matku a viděl, že i ona pohlíží s leskem v očích na to, jak její syn mrdá svojí babičku mezi kozy.

Pak si všimla mého pohledu a usmála se na mně. „Ty chceš taky tak, viď? Vidím to na tobě i na tvém nástroji!“ smála se a poklekla nade mne tak, že její kozy obepnuly můj trčící penis. Lehce je k sobě přitiskla rukama a již jsem začal zběsile mrdat nahoru a dolů v sametovém sevření matčiných prsů.

Pohled na nás opět vzrušil i otce. Přiklekl za mámu zezadu a vrazil jí svého opět tvrdého čuráka do konečníku, ještě roztaženého obrovským čurákem jejich syna. „Tak teď tě budu do zadku mrdat i já, když můžou i naši synové!“ vykřikl a začal jezdit svým čurákem v matčině análu jako zběsilý.

Pokojem se nesly pouze mlaskavé zvuky našich čuráků, hekání otce a moje a bráchovo vzdychání slastí, jak naše čuráky jezdili v tunelech nádherných ženských koz.

Netrvalo to dlouho a stříkali jsme všichni tři, nejdříve otec v těsném sevření matčina konečníku, po něm brácha pokryl ohromné babiččiny melouny bílou šlehačkou a nakonec jsem já postříkal nádherné kozy svojí matky svým semenem. Matka pak vcucla ještě můj penis do úst a vysála z něj poslední kapky mého semene.

„Tak už máte dost, milánkové?“ zeptala se babička při pohledu na mně a bráchu, jak ležíme trochu znaveni na posteli. „Proboha nech je, ať si odpočinou, vždyť jsou tak mladí!“ zvolala zděšeně mamka: „A já už mám docela dost!“ dodala upřímně.

„Ale já ne, oni mrdali jenom s tebou a ani Roman si mně nevšiml a moje kunda je celá rozpálená z toho co jste tady předváděli!“ oponovala babička a dívala se žádostivě po nás.

„Ale babi, já bych chtěl ještě s tebou mrdat, jako ráno!“ vyhrkl jsem a brácha se hned přidal. „A já taky, vůbec nejsem unavený a penis mi znova stojí, podívej!“ upozornil brácha na svůj opět ztopořený penis. „Ach vy moji miláčkové, já věděla, že mně nezklamete, vím, že takoví mladíci jako vy jsou pořád při chuti!“ zaradovala se babička a hrnula se k nám.

„Tak kdo bude první!“ zvolala a smála se, jak jsme se začali s bráchou dohadovat. „Jak víte co, chci abyste mně mrdali jako před chvílí vaší matku, oba najednou. Líbí se mi to, cítit v sobě dva pořádné ptáky najednou a takovou příležitost už zase dlouho mít nebudu. Tak Petříku, lehni si na záda a já si na tebe nasednu. A ty Jeníčku mi ho vrazíš hezky zezadu, rozumíte?“ upravila si nás podle sebe a my se ochotně podvolili…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *