Začalo to na půdě III.

Matka i já jsme mohutně oddychovali a náš tep se zklidňoval. Objímala mně oběma rukama a tiskla stále k sobě. Prsty jsem měl stále ještě v její kundě, hlavu na jejích kozách jako na měkkých polštářcích a můj opět ztopořený penis jí tlačil do boku. Spustila ruku a sevřela jej svými prsty.

„Bylo to hezké zlato, ale maminka potřebuje víc. Potřebuju penis, potřebuju abys svůj krásný penis strčil do maminčiny pochvy a dělal mi tam s ním to, co před chvílí svými prsty. Udělej to pro mně, udělej to pro svojí maminku! Maminka to potřebuje, maminka to chce! Bože, jak já jsem už dlouho neměla v sobě pořádnýho ptáka!“ vyrážela ze sebe horečně a oběma rukama mně přetahovala na sebe.

„Mami, ty chceš, abych…! Mami, ty chceš abych tě…!“ nebyl jsem schopen ze sebe vyrazit tu otázku. „Ano, ano! Chci abys mně mrdal! Ano, maminka chce od svého miláčka, aby do ní vrazil toho svýho nádhernýho čuráka a omrdal jí až k omdlení! Ano, maminka to potřebuje a chce!“ hystericky křičela matka a rukou si přitahovala můj penis mezi svoje široce rozevřená stehna.

Nemohl jsem tomu uvěřit. Moje vlastní matka chce od svého syna aby s ní souložil. Bylo to něco nevídaného a připadal jsem si jako v horečném snu. Pak jsem si uvědomil, že jsem něco takového ještě nikdy nedělal, jediné poznatky jsem měl z obrázků a filmů! Ale nebyl čas na nějaké přemýšlení.

Matka mě sevřela mezi svoje roztažené nohy, její stehna obemkla moje boky a její ruka nedočkavě přitáhla můj tvrdý penis mezi rozevřené pysky její mateřské pochvy a krouživým pohybem dostala špičku mého mokvajícího žaludu přesně do rozevřené štěrbiny. Než jsem si stačil cokoliv uvědomit, přirazila druhou rukou můj zadek do svého klína a můj penis zajel do jejího těla jako po másle!

Nádherný pocit který jsem v té chvíli zažil byl neuvěřitelný. Sametové sevření matčiny těsné, horké a mokré pochvy na mém penisu bylo úžasné a přímo božské. Zasténal jsem blahem stejně jako matka, která se divoce vzepjala proti mým bokům, když mohutný žalud mého penisu roztáhl její tunel lásky až k prasknutí a tlustý dřík jej zcela vyplnil.

„Anóó! To je ono! Ach Bože ten je velký! Ty můj sladký čuráčku! Mrdeééj! Mrdej svojí maminku!“ sténala a rukama svírajícíma můj zadek mi začala naznačovat jak se mám v ní pohybovat. Poprvé ve svém životě jsem měl penis v ženské pochvě a poznal, jaká to je nádhera, když v ní začnete jezdit sem a tam.

Bylo to něco neskutečného a dosud nepoznaného a nemohl jsem to přirovnat k ničemu, co jsem dosud poznal. Vzrušením téměř bez sebe jsem začal pomalu, váhavě a v obavě abych nevyklouzl z pochvy ven, vytahovat penis až na okraj matčiny kundy a pak opět spouštět do ní. Její ruce svíraly neuvěřitelnou silou obě půlky mého zadku, nehty zaryté do mojí kůže a dirigovaly tempo a trasu jeho pohybu sem a tam.

„Víc, rychleji, jen se neboj a mrdej, mrdej svojí nadrženou maminku!“ povzbuzovala mně a rukama mi určovala jak rychle v ní mám jezdit. Pomalu jsem se učil a získával jistotu, abych z ní nevyklouzl ven. Začínalo se mi to líbit čím dál více a mamince ještě víc. Vypadala jako v transu, chovala se tak jak jsem jí nikdy neznal, sténala, kňučela, vykřikovala oplzlosti a zkušeně přirážela svým zadkem proti mému klínu. Musela být skutečně šíleně nadržená, protože po několika okamžicích opět dostala záchvat orgasmu.

„Uuuggh! Jojojoj! Už budu, už budu! Ach Bože to je slast! Už budu, nepřestávej, nepřestáááveeej!“ vzepjala se máti náhle opět zadkem vysoko vzhůru, jak jí ovládl nástup jejího orgasmu.

Tentokrát její pochva začala spasmicky stahovat a ždímat můj penis, takže jsem i já cítil, že se blížím k dalšímu výstřiku. Jenomže teď to bylo úplně něco jiného než předtím, kdy mně máma honila čuráka a stříkal jsem volně. Teď jsem byl hluboko v její vagíně, dráždění zde bylo mnohem účinnější a krásnější a navíc, ta představa, že bych měl stříkat semeno do kundy vlastní matky…

„Já už taky budu! Už taky! Mami, mami, můžu stříkat do tebe?“ volal jsem zděšeně a cítil jak se mi semeno žene čurákem ven.

„Ano, stříkej, stříkej do svojí maminky! Vystříkej do mně všechno to tvoje sladké semeno maličký!“ uklidňovala mně máma a oběma rukama tiskla můj zadek do svého vysoko vystrčeného klína.

Už jsem nemohl nic dělat. V očích se mi zatmělo a jako bych ztratil vědomí, mohutný nápor slasti úplně ovládl mojí mysl a já jako šílený začal stříkat stlačené semeno hluboko do matčiny vagíny a tímto způsobem jsem se vrátil do míst, kde jsem byl před lety počat i já.

Bylo to nádherné a připadalo mi to jako krásný sen, který se mi splnil. Během mého stříkání dostala matka další orgasmus a spasmické stahování její kundy krásně ždímalo můj cukající se čurák a vyždímalo z něj moje semeno do poslední kapičky. Opět jsem zůstali ležet v těsném objetí, sladce unaveni a nesmírně šťastni.

Leželi jsem dlouho, pouze jsme se hladili a líbali a já se nemohl nabažit laskání jejích prsou. „Bože jak jsem šťastná!“ konečně prolomila matka mlčení.

„Víš, dnes, no na té půdě, málem jsem tomu chlapovi podlehla. Nemůžu za to. Jsem normální ženská a potřebuju sex k životu. A jak víš sám, táty je doma jen občas a to ještě většinou unavený a celou dobu prospí. Pořád se těším, že jednou bude doma déle a pořádně si ho užiju. Byla jsem strašně nadržená. Já vím, ty tomu ještě nerozumíš, ale věř mi, že nejsem nějaká špatná ženská,“ začala se matka spontánně a trochu i provinile, zpovídat.

„Jenomže na té půdě už toho bylo na mně moc a nebýt tebe, asi bych se dopustila něčeho hrozného… Ježíši, vždyť ale to co jsme dělali spolu také není v pořádku! Musí to zůstat jenom mezi námi, slibuješ? Nesmíš to nikomu vyprávět a neřekneme to ani tátovi, ano zlato?“ žadonila vyděšeně.

Byl jsem z toho úplně mimo. To co jsem prožil se mi strašně líbilo a neviděl jsem na tom vůbec nic špatného. Jiné by to bylo, kdybych na tu půdu přišel pozdě, ale já tam byl v pravý čas, tak o co jde? A znamená to, že už se nic takového mezi mnou a mámou nebude opakovat? zděsil jsem se.

„Mami, ale mně se to moc líbilo! Víš, moc se mi líbíš a každou noc než jsem usnul jsem na tebe myslel a pokaždé jsem byl z toho mezi nohama mokrý. Nejdřív jsem nevěděl co to znamená ale pak jsem to pochopil. Ale nikdy by mně nenapadlo, že k něčemu takovému může skutečně dojít. Prostě se mi líbíš a jsi pro mně nejkrásnější holka na světě. A jestli si přeješ, nebudu to pochopitelně nikomu vyprávět, dokonce ani Luďovi!“ použil jsem největší trumf. Luďa byl ten můj kámoš, co mi volal a já na to úplně zapomněl! „Ale jenom neříkej, že jsme to spolu dělali naposledy!“ vykřikl jsem úplně zoufalý.

Máma se k mému překvapení rozesmála. „Ty moje zlatíčko. Víš, Ten Svoboda měl pravdu nejen v tom, že jsem stále nadržená, ale i v tom, že jsem si tajně představovala jak tě svedu a budu se s tebou milovat. Možná to bylo proto, že jsme stále spolu a že jsi tady vlastně jediný mužský. A to jsem ještě neviděla jaký máš na svůj věk velký penis!“ zasmála se, ale vlastně neodpověděla na mojí otázku. Jenomže ona ještě neskončila.

„Vím, že teď by bylo správné, alespoň podle běžné morálky, abych řekla, že se již nic podobného nesmí a nebude opakovat. Ale nemůžu. Nemůžu a nechci. Víš, něco tak krásného jsem již strašně dlouho nezažila, vlastně si nepamatuji, že bych někdy zažila dva orgasmy za sebou. Prostě se mi to líbilo a myslím, že i tobě. A tak nám nic nebude bránit, abychom podobné věci spolu prováděli kdykoliv se nám bude chtít, pokud to bude stále jenom mezi námi. A myslím, že z tebe udělám správného milence, jseš dobrý žák a máš správné nářadí! Souhlasíš se mnou?“ zeptala se matka se smíchem a zcela zbytečně.

No jak bych nemohl souhlasit! Nemusel jsem vůbec nic říkat, odpověď mi viděla na očích. Naposledy jsme se políbili na dobrou noc, matka se zvedla, vzala si do ruky svojí noční košili a tiše, tak jak přišla, zase odešla a za chvilku jsem slyšel již jen šumění sprchy. Ten večer jsem usnul s nádherným očekáváním příštích dnů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *