Moje 21. narozeniny III.

Byl jsem z toho incestního aktu tak vzrušený, že můj penis zůstal tvrdý a já mrdal matku dál, k její velké radosti.

„Počkej, teď to chci jinak, ty můj kanečku!“ zašeptala mi do ucha a překulila nás tak obratně, že jsem ani nevytáhl penis z jejího těla.

Tentokrát jsem já ležel na zádech, zatímco ona si na mne klekla s penisem v sobě a začala na mně rajtovat jako na koni! Můj penis se v této poloze dostával ještě do větší hloubky její pochvy než předtím a hlavně jsem měl lepší možnost hrát si s jejími prsy.

Nemohl jsem se jich nabažit a divoce jsem je svíral, masíroval a ohmatával, cucajíc střídavě levou a pravou bradavku, což se mámě moc líbilo a dohnalo jí to brzo k dalšímu orgasmu.

Tentokrát jsem to poznal ještě o chvilku dřív, podle chování její těsné pochvy a tak jsem mohl přirážením proti pohybu jejího klína ještě zvýšit její slast.

„Užžž, už jsem, Bože já už zase jsem, ty můj chlapečku, jak nádherně mně mrdáš, Bože to je krása!“ vyrážela ze sebe a divoce se napichovala na můj penis, svíjejíc se a kroutíc pod náporem slasti. Přidržoval jsem jí za její boky a divoce vrážel svůj penis vzhůru do jejího svíjejícího se těla, dokud se nezklidnila a znaveně neklesla na mně.

„Ach ty můj miláčku, já už nemůžu, maminka už nemůže, Bože jak ty jsi mně krásně zmrdal!“ šeptala mi znaveně a prudce oddychovala, zatímco já se snažil pořád jezdit v její pochvě svým bouřícím se čurákem. „Ale ty ještě nejsi, ty budeš stříkat, viď? Neboj se, maminka ti to udělá sama a hezky!“ šeptala mi do ucha.

Nadzvedla se až můj penis mlaskavě vyjel ven, posunula se po kolenech trochu zpět a sevřela můj penis mezi své nádherné kozy. Pochopil jsem hned co chce a začal v tom milostném tunelu jezdit sem a tam v divoké touze vystříknou všechno svoje bouřící se semeno na ty nádherné melouny.

Ještě několik tahů a už jsem se divoce vzepjal a s hlasitým křikem začal stříkat semeno na její tvář a prsa, aby si nakonec vzala cukající penis do úst a vysála z něj zbytek lávy, kterou jsem se slastnou úlevou vypouštěl z penisu ven.

Když mně úplně vysála a pečlivě olízala semeno z celého penisu a usmála se na mně. „Hezké narozeniny, miláčku!“ řekla. „To je ten nejhezčí dárek, který může milující matka svému synovi dát a splnit tak jeho sny!“ řekl jsem já a dodal: „Jak jsi věděla o čem sním?“ „Ty hlupáčku, ty si myslíš, že nevím o tvém špehování u mojí koupelny? A o tom, co děláš potom?“ smála se matka dál.

„Tak ty jsi o mně věděla?“ zeptal jsem se rozpačitě a matka s úsměvem přikývla. „Ano, a pořád sem čekala, kdy najdeš odvahu vejít dovnitř. No a když jsi jí neměl, pomohla jsem ti trochu alkoholem a bylo to. Vyšlo to zrovna na tvoje narozeniny!“ smála se matka.

„Jenom doufám, že nebudu na další dárek čekat do příštích narozenin!“ řekl jsem troufale a se stoupajícím vzrušením pohlédl na její prsy.

„Myslím, že určitě nebudeš čekat tak dlouho, miláčku, jak vidím!“ ukázala matka se smíchem na můj opět se stavící penis a sklonila se nad něj svými ústy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *