Tajný sex na veřejnosti

Nejsem si jistý, jestli by na mě pasovalo slovo exhibicionista, nevím, to musíte posoudit sami…

Vše se stalo, když mi bylo 16 let a chodil jsem na základní školu do deváté třídy. V osmé třídě jsem měl svoji přítelkyni, Martinu, se kterou jsem se znal prakticky od první třídy. Chodili jsme spolu již skoro rok a milovali jsme se zhruba jednou týdně. Po nějaké době nám začal náš vztah připadat příliš stereotypní, tak jsme se dohodli, že ho okořeníme…

Jednou, byl to myslím pátek, jsme končili ve škole dříve, jelikož nám odpadly poslední dvě hodiny. Celý šťastní jsme s Martinou odešli ze školy a hned za bránou se zastavili. Vyměnili si pohledy, shodili tašky na zem, přistoupili ke zdi blízkého paneláku – Martina byla blíže ke zdi – a začali se vášnivě líbat.

Po chvilce mi Martina pošeptala, že už je celá nažhavená, tak jsme se do toho dali. Ačkoli ze školy proudily davy lidí, tak si Martina rozepnula zip u džínů, opřela se o zeď a jemně zvedla levou nohu.

Bleskově jsem zareagoval, také si rozepnul kalhoty a vyndal svůj ztvrdlý kyj a rychle, než si toho někdo všiml, narazil Martinku, až vyjekla.

Trochu jsme se přiblížili a začali se znovu líbat – tentokrát jsme však prováděli i jinou činnost – jemnými pohyby jsem pohyboval kolíkem uvnitř Martiny.

Za námi chodily davy lidí, všichni se nahlas bavili a pozorovali nás – nikdo si však nevšiml, že nejde jen o líbání.

Akce netrvala dlouho, stalo se něco zajímavého – Martina se udělala dříve než já, ale já ji hned následoval. Vystříkal jsem jí dírku, protože jsem věděl, že zodpovědně bere prášky. Rychle jsme od sebe odstoupili, zapnuli zipy, naposledy se políbili a odešli směrem ke svým domovům…

Takto podivné milování jsem od té doby nikdy nezažil – vzpomínka na to, jak to s Martinkou dělám před zraky stovek nic netušících školáků mě stále velmi rajcuje a budu si ji pamatovat snad celý život!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *