Zvláštní rodinka III.

Byl čas po večeři a oba sourozenci sledovali televizi v předním pokoji. Marie se opět vysprchovala, oblékla si svůj župánek a pohodlně se usadila ve svém pokoji. Popíjela svůj drink a sledovala dění na obrazovce. Cítila se velice dobře a její pití jí přivádělo do obvyklé vzletné nálady.

V tom se otevřely dveře a do pokoje nakoukl její syn Tony. Uviděl matku, rychle vešel dovnitř a zůstal stát před Marií. „Ahoj mami!“ řekl a stoupl si před ní blokujíc matce pohled na TV. Na první pohled bylo vidět, že má erekci, zvýrazněnou těsnými kalhotami.

„Ahoj Toníku,“ řekla pomalu Marie a náhle si všimla boule v jeho klíně. „ Potřebuješ něco ode mne?“ zeptala se neschopna spustit oči ze synových kalhot. „Jo. Byl bych ti vděčný, kdybys mi poradila, co s tím!“ odpověděl Tony a třel si přitom přes kalhoty ztopořený penis. „Je to nepříjemné!“ dodal.

Marie otevřela překvapením ústa a tělem jí proběhlo vzrušivé mravenčení. Zůstala šokem úplně zkamenělá když její syn klidně přistoupil až těsně k ní, rukama rozhalil její župan a odhalil tak zcela její kozy. Nebyla schopná pohybu když jeho ruce začaly zkoumat její kozy a tvrdnoucí bradavky.

„Co si to dovoluješ!“ konečně vykřikla když se probrala ze šoku. „No to samé co včera v noci, mami. Viděl jsem, že se ti docela líbilo a určitě by sis to chtěla zopakovat, nemám pravdu? Teda ty je ale máš velký!“ řekl Tony jako by se nechumelilo a začal ještě více hníst matčiny melouny.

„Myslím, že bude nejlepší když dáš ty ruce pryč a půjdeš do svého pokoje dřív, než se něco stane!“ vyrážela ze sebe těžce Marie stále v šoku a cítila, jak se jí zmocňuje touha.

Když Tony dělal jako by neslyšel a pokračoval v hraní s matčinými kozami, neodolala a rukou sjela do synova klína. Ucítila jeho tvrdého čuráka a začala po něm jezdit svojí rukou. „Jo, to je ono mami: Ale bude lepší, když mi ho vyndáš!“ řekl Tony.

Pod vlivem alkoholu ztratila Marie jakékoliv zábrany a rychle rozepnula svému synovi kalhoty. Tonyho čurák volně vyskočil z kalhot a jakmile jej Marie spatřila, sevřela ho hbitě do své dlaně. Aniž nad tím musela přemýšlet, její ruka automaticky začala jezdit po synovu čuráku nahoru a dolů a Marie cítila každý záhyb a žilku pod hebkou kůží.

Ani si nevšimla jak do pokoje vešla Julie, až když ucítila její ruku jemně tlačící její hlavu níž k synovu čurákovi. Jako by pochopila co její dcera chce, Marie otevřela ústa a jemně vsunula žalud synova čuráka dovnitř.

„Jo, to je ono! Cucej mi čuráka! Ukaž jak umí matka kouřit!“ vzdychal Tony a opět si začal hrát s matčinými prsy. Našel ztopořené bradavky a začal je tisknout a žmoulat mezi svými prsty obou rukou.

Julie byla vzrušená z toho pohledu a věděla, že se nemůže jenom koukat. Bleskově se svlékla, přiskočila k matce, uchopila jednu její ruku a přitiskla si jí mezi své nohy.

Marie zvedla oči a začala svými prsty dráždit vlhnoucí dceřinu kundu. Pomalu vsunula dva prsty dovnitř, začala s nimi kroužit a slyšela jak Julie sténá. „Áááh, jéééj, dělej mi to maminko! Hhhmmm, ještě hlouběji, ještě, udělej mně!“ sténala Julie.

Trvalo několik minut když Tony ucítil, jak se blíží jeho orgasmus. Vytáhl chvějícího se čuráka z matčiných úst, uchopil jej do ruky a zvolal: „Já vím jak to chceš, mami!“

Marie jen mlčky kývla a položila se v posteli na záda. Tony rozevřel úplně její župan, uchopil matčina stehna, roztáhl je co nejvíce a klekl si mezi ně s čurákem v ruce. Julie se přesunula nad matku svojí mokvající kundou nad její ústa a přitiskla ji k matčině hlavě. Marie vyplázla jazyk a začala pilně lízat panenskou kundu svojí vypečené dcerušky.

„Jóóo, lízej Julče kundu a připrav se na mýho čuráka v tobě, mami,“ povzbuzoval matku Tony. Jednou rukou rozevřel naběhlé a mokré pysky matčiny kundy a vsunul mezi ně žaluda svého čuráka. „Teď, teď ti ho tam vrazím, cítíš ho v sobě mami?“ vykřikl divoce a dlouhým plynulým pohybem zasunul svýho čuráka až po kořen do horké a vlhké matčiny pochvy.

Marie ucítila první průnik synova čuráka do jejího těla. Nekompromisně si razil cestu její pochvou, již silně vlhkou divokým vzrušením, dokud jeho varlata nenarazily na její zadek.

Tony sykl slastí když ucítil nádherné, horké sevření matčiny kundy a začal pomalu jezdit sem a tam. Stejně vzrušená Marie sevřela rukama zadek svojí dcery a přitiskla si její kundu ještě těsněji k ústům.

Divoké vzrušení z mrdání svým synem vyprovokovalo Marii k ještě důraznějšímu lízání dceřiny kundy. Julča matku povzbuzovala hraním si s jejími těžkými prsy, zatímco Tony si při mrdání matky hrál s kozama svojí sestry.

Marie cítila jak se její syn začíná chvět blížícím se výstřikem a divoce vráží svýho čuráka až na samé dno její kundy. „Už, už!“ začal Tony kvílet: „Už budu stříkáát!“

Objal matku okolo zadku a ze všech sil zarážel čuráka do jejího těla. Marie sevřela syna svýma nohama a ze všech sil jej tiskla k sobě jako by měla strach, že z ní vyklouzne v tom nejlepším.

Ucítila v pochvě záškub synova čuráka a první dávka jeho semene vnikla do její pochvy. Současně se sevřela její kunda okolo Tonyho čuráka a její tělo se prohnulo v divokém oblouku milostné křeče nastupujícího orgasmu. Její šťáva se mísila v její vagíně se semenem jejího syna a ona si uvědomila, že je právě oplodňována vlastním synem.

Tony nebyl schopen pohybu, matka jej tiskla do sebe neskutečnou silou a její pochva ždímala z jeho čuráka semeno v nesnesitelně krásných mučivých křečích. Ani nevnímal křik jeho sestry, kterou přivedla k orgasmu matčina ústa.

Marie se svíjela v milostné křeči stejně jako její děti. Zatímco její kunda ždímala ze synova čuráka poslední zbytky semene, její ústa vysávala z dceřiny pochvy všechnu milostnou šťávu kterou Julča ve svém orgasmu vypouštěla.

Konečně se všechna tři těla zklidnila a zůstala vedle sebe ležet z hlubokým oddechováním. „Teda děti,“ popadala dech Marie: „Zdá se, že nám začíná něco nového. Nejdřív mi musíte něco vysvětlit a pak dokončíme to, co jsme teď začali!“ Ale to je už další příběh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *