Začalo to zrcadlem V.

U snídaně jsme všichni dělali jakoby nic, akorát sestra byla taková nesvá a zaražená. Zato já se cítil nádherně. Pořád jsem se ještě nevzpamatoval z té záplavy slasti z mrdání s maminkou.

V duchu jsem znova prožíval svůj první orgasmus, kdy jsem poprvé v životě plnil lůno svojí matky panickým semenem a očima jsem přitom hladově sledoval matčino poprsí, vlnící se bez podprsenky pod její halenkou.

Určitě si mých hladových pohledů musela všimnout, ale schválně dělala jako by nic! Líbilo se jí, jak se ve mně probudila chuť po sexu a vzrušovalo jí, jak na ní hledím a sleduji ji pohledem. Kdyby u toho nebyla sestra, asi bych se neovládl a vrhnul se na matku. Takhle jsem však musel dělat jako by nic a sledovat potutelné matčiny úsměvy, prozrazující, že ví o mých myšlenkách.

Naneštěstí se vrátil táta a vše bylo rázem jinak. Začali se s mámou hned o něčem dohadovat a tak jsme nakonec se sestrou vypadli na koupaliště a já přišel na jiné myšlenky. Leželi jsem vedle sebe na dece a já četl zaujatě novou detektivku, když se náhle sestra, o níž jsem si myslel, že usnula na sluníčku, ozvala.

„Líbilo se ti souložit s maminkou? Řekni, jaké to je?“ zaskočila mně náhle svými otázkami. „A jak to vlastně děláte, vždyť jsi ještě mladší než já?“ pokračovala v projevech své zvědavosti. „Vždyť ještě ani nemáš pořádný penis, který bys do maminky strkal!“ vytáhla svůj trumf až jsem zčervenal studem. Její oči přímo visely v mém klíně a odhadovaly bouli na plavkách.

Byl jsem úplně vyveden z míry. „Co to kecáš za nesmysly!“ ohradil jsem se proti jejím provokačním slovům. „Náhodou se můj penis mamince moc líbil a vůbec si nestěžovala, že je malý. Právě naopak, chválila si jej, jak je velký a tvrdý! Však se o to taky postarala, ona to moc dobře umí!“ vykecal jsem najednou nechtěně naše tajemství zvědavé sestře.

„Však já to také umím! Táta mně to naučil a občas za mnou přijde, abych mu to udělala!“ překvapila mně najednou sestra svým přiznáním. „A děláš mu to taky pusou jako mně to dělala mamka?“ zeptal jsem se dychtivě s přesvědčením, že sestra nebude vědět o čem je řeč.

Zájem o knížku mně již přešel a plně jsem se věnoval hovoru se sestrou. Vlastně jsem si jí poprvé pořádně prohlížel v plavkách a viděl jsem, že je o mnoho vyspělejší než já. Kulaté prsy vyplňovaly zcela podprsenku jejích plavek, které tak vypadaly jako by jí byly malé. Uvědomil jsem si náhle jak se podobá mamce, i když ještě neměla tu její ženskou postavu, ale již se projevovala.

„To víš, že jo! To mně naučil hned když za mnou poprvé přišel. A musím držet tak dlouho, až se mi do pusy úplně vystříká. Stříká a strašně u toho kňučí a skuhrá, až se musím smát. Nejdřív se mi to skoro hnusilo, ale pak se mi to začalo líbit, jak jsem ho měla ve své moci až začal škemrat abych ho již udělala!“ začala sdělovat šokující podrobnosti sestra. Panebože, tak ona si hraje s otcovým penisem, zatímco s mým si hraje zase mamka. Byl jsem úplně šokován z toho pomyšlení.

„Tak se přiznej, už jsi strčil penis do maminky nebo ne! Že ho máš ještě malý?“ dorážela na mně sestra čím dál neodbytněji.

„Co pořád máš, vždyť jsi to přece viděla sama, viděl jsem tě jak na nás zíráš“! odrážel jsem její útok a začal opět vzpomínat na to okamžiky, při nichž nás sestra přistihla. Jenomže tím se okamžitě začal probouzet můj spící penis a já cítil, jak začíná napínat látku plavek velkou boulí. Mimoděk jsem si jej přitiskl rukou aby tak nevyčníval, což přivolalo sestřin zvědavý pohled.

„Bože, ty máš ale najednou velkou bouli v plavkách!“ vydechla překvapeně, zatímco jsem stydlivě zakrýval rostoucí penis rukou. „No tak, nestyď se a ukaž mi ho!“ naléhala na mne.

„No ty ses snad zbláznila! Vždyť jsme na koupališti a je tady okolo plno lidí!“ vyjel jsem na ní. Ono jí snad přeskočilo, narvané koupaliště a ona po mně chce takové věci, zlobil jsem se v duchu.

„Tak dobře, ale doma mi ho ukážeš! A zkusíme si spolu trochu pohrát, jako já s tátou a ty s mámou, slibuješ?“ nenechala se jen tak odbýt. ´Inu proč ne, vždyť je to docela pěkná holka!´ pomyslel jsem si a přikývl jsem klidně hlavou. Uspokojila se tím a dala mi již pokoj.

Když jsme se navečer vrátili domů, čekalo nás překvapení. Táta se na mámu usmíval jako sluníčko a ona na něj také a sdělili nám, že jdou večer na návštěvu ke známým, takže budeme doma sami. Máme si jít lehnout a nečekat na ně, vrátí se až k ránu, bude to prý velká oslava. Pan Novák, tak se ti známí jmenují, slaví 50té narozeniny a vypadá to na velkou oslavu. Padlo ještě několik rad a pokynů a pak konečně vypadli, ruku v ruce.

Projel mnou trochu osten žárlivosti, když jsem viděl mamku v ramínkových šatech, záměrně bez podprsenky aby dávala najevo, že jí ani nepotřebuje. Její plné těžké prsy se nádherně rýsovaly pod tenkou lehounkou látkou šatů a jasně se na nich rýsovaly tuhé velké bradavky.

Přepadla mně žádostivost a touha uchopit ty matčiny melouny do dlaní a vsát do úst jednu z jejích bradavek, ale udržel jsem se. Mamka si musela mých pohledů všimnout, protože se na mně tajemně usmála, jako by mně chtěla uklidnit. Ale to jí už táta uchopil za zadek a táhl jí ze dveří ven. Zůstali jsme se sestrou sami a koukali na sebe…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *