Doučování

Jiřině na pololetním vysvědčení hrozilo několik čtyřek. Když jí jednou odpoledne matka řekla, že má zůstat doma, protože jí přijde doučovat nějaký student, naštvala se a bouchla za sebou dveřmi svého pokoje.

Nejdřív jen naštvaně ležela, ale pak se najednou usmála. Dala se do úklidu pokoje a všimla si, že na šňůře visí její tmavomodré krajkované kalhotky. Natáhla se pro ně a s ďábelským úsměvem vytáhla ze skříně podprsenku, která k nim patřila.

Oblékla si nachystanou krajkovou podprsenku, na ni lehce průsvitnou blůzku. Pak si navlékla přiléhavé džíny, které zdůrazňovaly neodolatelnou křivku jejího zadečku. Naboso si obula páskové sandálky. Pak čekala.

Asi za deset minut někdo zaklepal na dveře. Vstoupil vysoký, hezký kluk a Jiřina si uvědomila, že jí tohle doučování vůbec nebude vadit. Vstala, podala mu ruku a tiskla ji o vteřinku déle, než vyžadoval normální společenský dotek. Představil se jako Karel.

Moc dobře si všimla jeho pohledu, který překvapeně přejel po lehce odhalených obloucích jejích ňader. Posadila ho do křesílka a sedla si naproti němu, mezi nimi stál stolek. Zatímco hledala sešity v batohu, téměř hmatatelně cítila jeho oči, jak si jí prohlížejí.

Vychutnávala si ten pohled snad půl minuty. Pak se k němu natočila a ukazovala mu sešity. Přitom dbala na to, aby se jeho oči mohly co nejlépe pást v jejím odvážném výstřihu. Dobře si všimla, že se v tu chvíli pramálo zajímal o termiku v jejím sešitě.

Dala si záležet na obdivném pohledu, kterým ho sledovala, když se jí pokoušel vysvětlit kalorimetrické rovnice. Vypadal nervózně a těkal očima po pokoji, vždy se však jeho pohled na chviličku zastavil u její tváře a jejího odhaleného dekoltu.

Pak si povšiml kalhotek, visících na šňůře a polkl. Zachytila jeho pohled a v jejím úsměvu se objevily desítky malých čertíků. Náhle sebou Karel trhl jako zelektrizovaný. Nevěřícně se podíval dolů a spatřil její malé chodidlo, jak hladí jeho poklopec.

Vůbec si předtím nevšiml, že by se zouvala, ale teď její oblé prstíky hnětly jeho rychle tuhnoucí přirození přes hrubou látku džínů. Vypadal udiveně, ale dál napjatě seděl, aniž by se Jiřinině zvědavé nožce bránil.

Pak Jiřina vstala, rázně odstrčila stolek a obkročmo si sedla na jeho stehna. Chytla ho kolem krku a přisála se pusinkou na jeho ústa. Okamžitě začala jazykem čile zkoumat jazyk jeho, mrskala jím v jeho ústech a sála jeho sliny. Hned jí to začal vydatně oplácet.

Jeho ruce sevřely její pevný zadeček a začaly ho hníst. Vášnivě se líbali, Jiřina zatínala prsty do jeho zad a on cítil, jak se její teplé kozičky dmou na jeho hrudi.

Zajel rukou pod její blůzku a hladil ji na zádech, dostal se pod pružnou podprsenku a lačně mačkal její pevná prsíčka, jejichž bradavky ho jako hroty tlačily do dlaně. Přitom se jejich jazyky stále chtivě setkávaly a laskaly kořen jazyka toho druhého.

Aby Jiřina přerušila bouři slastných doteků jejich jazyků na co nejkratší chvilku, jednou rukou si rychle přes hlavu svlékla halenku a hned se zas vpila do jeho úst.

Karel ji k sobě tiskl ještě silněji. Pak obratně rozepnul její podprsenku a Jiřina se mu zjevila od pasu nahoru úplně nahá, její bílá trčící prsíčka se bojovně opírala do jeho dychtivých rukou.

Jiřina si klekla na opěradla křesla a její rozkrok, ze kterého téměř vyzařovala lačná vůně, se zjevil přímo před Karlovým obličejem, skrytý před jeho žádostivým pohledem pouze vrstvou látky.

Karel položil ruku na její skrytou jeskyňku a kromě nádherného tepla ucítil také vlhkost, která ho vzrušila ještě víc. Očarovaně rozepnul zip a nechal horní knoflík zapnutý. Do jeho očí svítila nádherná uzoučká růžová kundička, která se málem sama svíjela žádostí. Leskly se na ní drobounké kapky Jiřininy šťávičky.

Okouzleně se její štěrbinky dotkl prstem, byla měkká a přitom pevná. Zajel krajíčkem prstu dovnitř. Jiřina zasténala. Karel rozepnul knoflík jejích džín a stáhl je Jiřině ke kolenům. Měla mírně roztažené nohy a její kundička se nepatrně pootevřela, jako by zvala Karla dovnitř, jakoby šeptala, že patří jen jemu.

Karel se k ní přiblížil obličejem a aniž by v ní přestal pohybovat prstem, vnikl do ní jazykem, až se Jiřina zachvěla. Karel ucítil na jazyku její zvláštní chtivou chuť a štěrbinka ho přijala, nechala se projíždět a neustále na něm zanechávala své mlíčko.

Jiřina položila ruku na Karlův zátylek a jemně si přitlačila jeho hlavu do rozkroku. Jeho prsty lehounce a zvědavě roztahovaly její dírku. Pak si Karel povšiml malého ukrytého hrbolku a zamířil k tomu hrášku jazykem. Začal jej jemně líbat a sát a jeho ústa stále zaplavoval příval její slastné šťávičky.

Nesmírně dlouho si pohrával s jejím korálkem, až se svíjela rozkoší. Pomalu, zatímco se stále nechala dráždit, odvedla Karla na svou postel a položila jej na záda. Pomalu mu svlékla tričko i džíny, pak pomaličku a trochu neochotně odňala jeho čilou ruku od své skulinky. Klekla si přímo nad jeho obličej a nechala ho, ať se ze vzdálenosti pár centimetrů kochá jejími oběma dírkami.

Sklonila se, stáhla mu slipy a vzala jeho tvrdý penis do rukou. Chvíli jej zlehýnka třela, pak jej mrštným jazykem olízla, což Karla přivedlo málem do mdlob.

Chtěl se nechat unášet tím dojmem, ale pak si uvědomil, jaké království se mu současně otvírá nad hlavou. Pevně stiskl obě půlky jejího zadečku a přisál se k její kundičce. Prsty hladil její zadní dírku a malinko do ní vnikal. Jazykem dráždil její naběhlý poštěváček a Jiřina se při každém dotyku mocně zachvěla. Kroužila jazykem na Karlově žaludu, strkala špičku jazyka do otvůrku na jeho vrcholu. Rukama mačkala a prohrabovala jeho velké koule.

Vsunula si jeho penis do úst, velmi hluboko a pomalu ho začala pusou honit, přičemž dala občas Karlovi velmi jemně pocítit své zoubky. Přitom si vychutnávala jeho vzrušující doteky ve své malé kundě.

Najednou se její tělo začalo elektrizovaně stahovat a ucítila nástup mocného orgasmu. Mezitím to však zaškubalo i v Karlově penisu a zatímco nahlas sténala, užívajíc si nádherný orgasmus, na její jazyk dopadla hustá dávka jeho semene.

S rozkoší jej polkla a silně olizovala a sála kládu ve svých ústech, jak se z ní snažila dostat každou kapičku slaného spermatu. Karel ležel na zádech a hladil rozčepýřenou hlavu Jiřiny, která mu přejížděla svůdnými rty po prsou.

A sotvaže její ruka zajela do jeho rozkroku, okamžitě pocítil nový příval krve do svého údu, kterým teprve před chvilkou svlažil Jiřininu tlamičku. Její nezbedná pusinka si žádala ještě jeden hustý dusivý příval a Jiřina sjela malinovými rty níž, poškádlila jazýčkem jeho pupík a neomylně do sebe vsoukala jeho tvrdnoucího přítele.

Tentokrát Jiřina hodila za hlavu veškerou romantiku a nenasytně začala Karla sát. Nekompromisně a chtivě mu ho kouřila, až jí střapaté blonďaté vlasy lítaly kolem hlavy. Karel tentokrát jen ležel se zakloněnou hlavou a měl co dělat, aby hlasitě nesténal rozkoší. Jiřina si s ním dělala, co chtěla!

Po nekonečných minutách naprosté slasti se opět jeho penis začal silně stahovat v předzvěsti mohutného výstřiku. Jiřina si to rozmyslela a na poslední chvíli jej vytáhla z pusinky. Několik proudů smetanově bílého semene jí skropilo kozičky. Svalila se na záda vedle něj a ztěžka dýchajíc, roztírala si jeho sperma po prsou a po bříšku.

Upatlané prstíky si pak jeden po druhém rozkošnicky olízla. Pak poslala Karla pryč… Ten se jako očarovaný oblékl a potom, co naposledy prsty polechtal její rozevřenou šťavnatou kundičku, se s úsměvem rozloučil a odešel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *