Začalo to zrcadlem XIV.

Stál jsem mezi dveřmi a se stoupajícím vzrušením sledoval orgie mamky a sestry s dědou a tátou. „Co ty tu děláš, jak to, že nespíš?“ ptala se mne mamka a pokynem ruky mě zvala k sobě. „Pojď sem a nestyď se, pojď ukázat svému otci a dědovi jak dovedeš krásně souložit se svojí maminkou!“

Pomalu jsem přistoupil k pohovce na níž všichni seděli a určitě si museli všimnout mojí boule na kalhotách. Mamka hbitě vztáhla ruce a stáhla ze mne kalhoty i se slipy najednou. Osvobozený čurák vyskočil vzhůru jako čertík z krabičky a mamka jej chtivě sevřela v dlani.

„Bože ten je krásný, mlaďoučký a krásně tuhý, jako ze železa!“ oplývala mamka chválou až otec závistí zčervenal. „No nemám pravdu?“ dokončila větu mamka a začala mi penis jemně a zkušeně honit svojí dlaní.

Během chvilky mi penis ztvrdnul ještě více a já zcela zapomněl na předchozí mrdání s babičkou. Viděl jsem před sebou svojí nahou matku jak mi nádherně honí čuráka, její krásné kozy se pohupovaly v rytmu jejích pohybů až jsem neodolal a sevřel je do dlaní. Bože jaký rozdíl proti ohromným ale měkkým kozám babiččiným!

Mamka jakoby tušila co se mi děje v hlavě si jemně přitáhla penis k sobě a vložila jej do žlábku mezi svými prsy. Okamžitě jsem v něm začal jezdit sem a tam, zcela rozdrážděn tím hebkým vzrušujícím dotykem.

„Už dost broučku, vidím, že by ses mi rád vystříkal mezi prsa, ale já chci něco jiného od tebe. Chci cítit jak tvůj nádherně tvrdý a neúnavný penis jezdí hluboko v mojí pochvě až mě konečně přivedeš do extáze slasti!“ řekla mamka měkce, odsunula mě od sebe a klekla si na všechny čtyři přede mne. „Ty víš, jak to mám nejraději, takhle mě miluj a nešetři mě, prosím!“ téměř žadonila a třásla se chtíčem.

I já jsem byl rozdrážděn na nejvyšší míru a beze slova jsem přisadil špičku penisu do rozevřené škvíry její pochvy. Pomalu jsem začal zajíždět do matčina těla, ucítil jsem nádherné jemné, horké a vlhké sevření sametovými stěnami matčiny pochvy a zajel úplně nadoraz.

„Áááách, to je nádhera!“ slastně vydechla mamka a prohnula se slastí jako kočka. Ano, takhle hluboko mě mrdej a nepřestávej!“ žadonila a kroužila svým zadečkem naraženým na mém penisu.

Začal jsem v matčině pochvě jezdit sem a tam, jednou rukou jsem podebral její prsy a hrál si s jejich bradavkami, zatímco druhou rukou jsem pomáhal práci svého penisu v matčině pochvě žmouláním jejího klitorisu.

„Bože to je krása, ano, takhle, nepřestávej, dělej, dělej!“ povzbuzovala mě nedočkavě a plynule přirážela svým zadečkem proti mému klínu. Cítil jsem, jak můj penis jezdí hluboko v jejím předkloněném těle, měl jsem představu jako by ho měla až někde v krku a každou chvíli jí vykoukne z úst ven.

Byla to krása, matčina pochva nádherné dráždila můj penis, laskal jsem její prsy a pohrával si s jejím ztopořeným poštěvákem. Mamka vzdychala a sténala čím dál hlasitěji, její zadek nádherně přirážel jak jsem dlouhými tahy vrážel penis hluboko do jejího chvějícího se těla.

„Ano, ano, takhle, ano, to je ono, ááách, jéééj, mrdééj, mrdéééj svojí maminku, už brzo budu, už to cítím!“ vykřikovala mamka vzrušením zcela bez sebe a přirážela čím dál tím prudčeji a divočeji.

Netrvalo to dlouho a už jsem cítil jak se matčina pochva začíná cukat a chvět. Její sametové sevření ještě zesílilo a začalo mě ždímat jak jí projížděly záchvaty slasti. Teď již sténala úplně nahlas a její pohyby se stávaly ještě křečovitější.

„Ano, už, už to bude, už to cítím! Úúúúúúž!“ divoce vykřikla a její tělo se bezvládně hroutilo k zemi, přemožené silným atakem slasti. Přidržel jsem si jí pod sebou oběma rukama a mrdal jí jako šílený ve snaze, co nejvíc jí uspokojit. „Ach, to je slast, ty malý bastarde, kdo tě naučil tak nádherně mrdat!“ skučela mamka a svíjela se v mých rukách záchvaty slasti.

Konečně se její tělo zklidnilo protože jsem jí již neudržel, klesla volně na podlahu a já na ní, s penisem jezdícím zezadu v její pochvě. Nepřestával jsem jí mrdat i když chvíli o sobě ani nevěděla. Potom však pomalu přicházela k sobě a její pochva se začala opět probouzet.

„Panebože, ty mě mrdáš bez přestání a já už mám zase chuť!“ vykřikovala a nadzvedla svůj zadek tak, že čněl do vzduchu. Mohl jsem jí tak lépe mrdat, ale jí to nestačilo a chtěla změnu.

„Počkej synku, teď se udělám sama!“ řekla a ukázala mi, abych si lehl na pohovku, na níž seděli otec s dědou a zírali na nás. Všiml jsem si, že si honí čuráky a se vzrušením nás pozorují…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *