Lék proti stereotypu

Míšu potkal Tomáš přede třemi lety na Lipně, když s kamarády pod záminkou oslavy narozenin vyrazili na alkoholické soustředění spojené s občasným koupáním. Byla přesně jeho typ, ani nevěděl jak, ale cítil, že se zamiloval.

Jednou ji pozoroval v zrcadle, jak celá promrzlá odkládá promočené svršky a chystá se do sprchy. Vzpomínal na začátky jejich známosti, měl strach, že se do jejich vztahu vkrádá jednotvárnost…

Když po chvíli vyšla ven, oblečená jen do krátké noční košilky, kterou jí koupil k Vánocům, položila se na postel, nalila si víno a vyzývavě na něj pohlédla.

Sáhla si prsty mezi nohy, pak si je přitiskla ke rtům a zvolna olízla. Sedl si k ní na postel, svlékl jediný kousek látky zahalující její tvary a zavázal jí hedvábným šátkem oči. Pak připoutal ruce i nohy koženými řemínky k čelům postele a nakonec umlčel dalším šátkem ústa.

S přemáháním odvrátil pohled, oblékl se a nečekaně vyšel z pokoje. Řekl, že teď nemá chuť, možná až se vrátí. Míša milovala Tomášovu fantazii, takže když najednou uslyšela anglicky mluvícího muže, nebyla překvapená.

Za chvilku ucítila letmý dotyk jazyka na špičce nohy, pak něčí ústa postupně lízající její prsty. Tohle nečekala.

Ruce hladily lýtka a stehna a přitom jí ten neznámý neustále líbal… Přistihla se, že se jí to začíná líbit a proti své vůli začala být vzrušená. Zapomněla na Tomáše a oddala se svým pocitům.

Jazyk neznámého klouzal nahoru po vnitřní straně stehen jako had. Když už dostihoval mušličku, změnil směr a po druhé noze mířil dolů. Míša tlumeně zavzdychala, ale cizinec byl neoblomný.

Nevrátil se zpět, naopak přesunul se k prsům, jejichž bradavky trčely vzhůru jako dva kůly. Dlouze si s nimi pohrával a chvíli trvalo než ucítila polibky snažící se nasát celá její ňadra do úst.

Míšin dech se spolu s tím, jak neznámý postupoval se svými polibky níž a níž přes pupík až k podbřišku, stával rychlejším a hlasitějším. Ve chvíli, kdy se něčí ústa dostala až k mušličce, myslela, že už to nevydrží.

Najednou pocítila na klitorisu dotek špičky jazyka. Vzlykla a prohnula se jako luk ve snaze prodloužit slastný okamžik naplnění. Cizinec snad porozuměl výzvě, zaútočil zběsile jazykem na její klitoris.

Najednou přestal, chvilku nevěděla, co se děje, až ucítila jeho ztopořený penis. Sama se mu nabídla… Po chvilce zběsilého závodu se v křeči zhroutila naprosto vyčerpaná zpět na lůžko.

Za pár sekund v sobě ucítila vybouchnout sopečný vulkán zaplavující její jeskyňku až po okraj. V témže okamžiku dosáhl orgasmu i Tomáš, opřený o dveře. koupelny a pozorující celé představení s údem v ruce…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *