Užitečné děti I.

Po rozvodu a tím ukončení celé té nepříjemné periody mého života jsem náhle stála na počátku nové životní etapy. Po dlouhých 19 letech manželství jsem zůstala sama se dvěma krásnými syny (Erik 19 let a Ríša 18 let) a nádhernou dcerou (Bára 18 let).

Ríša a Bára byli neidentická dvojčata. Manžel byl vagabund který se neudržel žádnou pořádnou práci déle než dva měsíce. Jakmile vydělal trochu peněz, přestal se o práci starat a byl nám tak více jen na obtíž. Ještě že moje děti pomáhaly psychicky abych to traumatické období přežila. Skutečně jsme si oddechli, když skončilo rozvodové řízení a on zmizel někam na druhou stranu země.

Jmenuji se Eliška a je mi právě 39 let. Vypadám docela slušně, alespoň to o mně říkají. Krátké blond přírodní vlasy, docela slušnou postavu na můj věk a nejvíc pyšná jsem na moje poprsí. Velikost 36D pokud Vám to něco říká a hlavně, žádné „věšáky“ ale ještě docela pevné, určitě se líbí víc než silikony.

Musím se přiznat, že posledních 12 let jsem díky manželovi dost zanedbávala sex čímž myslím, že jsme se s manželem milovali velice zřídka. A to i přesto, že jsem se snažila jak jsem mohla, abych v něm probudila nějaké choutky.

Nezabíralo nic, pouze moji chlapci se bavili pohledem na jejich snažící se matku a boule v jejich kalhotách mně naznačovaly stav jejich mysli. Ale teď už takový život skončí. Jedno vím jistě, nevím jak budu žít dál, ale v žádném případě nechci žít nadále jako před rozvodem.

Byla sobota, první po mém rozvodu a já ji chtěla věnovat pouze mé rodině a ne jako dříve práci ve svém salonu. Chtěla jsem si konečně užít volna i se svými dětmi, jet někam na výlet či podobně.

Trochu jsem si přispala a místo tradičně v 7 hodin jsem se probudila až po osmé. Když jsem konečně po ranní sprše oblečená vycházela z mé ložnice, zaslechla jsem nějaké divné zvuky na konci chodby, kde jsou ložnice našich dětí. Zvuky vycházely z Bářina pokoje a musela jsem přijít až těsně k pootevřeným dveřím, abych rozuměla co se děje.

Uslyšela jsem náhle Bářin hlas, vykřikující: „Tak je to správně Eriku, pořádně, jen mi ho tam vraž co nejdál!“ Zůstala jsem stát jako opřená a srovnávala si v hlavě, co jsem to vlastně slyšela. Už jsem si myslela, že jsem se přeslechla když náhle zazněl zřetelně hlas druhého syna, Ríši. „Dělej Báro, pořádně mně kuř mýho čuráka! Jóó, to je ono, to je krásnýýý!“

Nahlédla jsem do skuliny ve dveřích a uviděla Báru na všech čtyřech, Erik ji divoce mrdal zezadu a Ríša stál před ní s čurákem v jejích ústech a Bářinýma krásnýma kozama v rukách!

Vůbec nevěnovali pozornost okolí, soustředěni pouze na svojí práci. Chtěla jsem je zarazit ale nebyla jsem schopna ze sebe vydat ani hlásku. Stála jsem tam s otevřenými ústy a pozorovala jak se Bára začíná svíjet na Erikově velkém čuráku jako na rožni, zatímco Ríšův čurák měla až hluboko v krku.

Nemohla jsem si pomoci, ale moje tělo mě zradilo a začalo se chovat zcela přirozeně. V rozkroku jsem začala vlhnout a touha ovládla moji mysl. Moje dlouho zanedbávaná kunda začala vlhnout, nemohla jsem spustit oči z Erikova lesknoucího se velkého čuráka, který se se železnou pravidelností objevoval a opět mizel v dceřině těle.

Strašně jsem zatoužila cítit tu nádheru v sobě a přemohla mě taková slabost, až jsem málem podklesávala v kolenách. Aniž jsem si toho byla vědoma, moje ruka začala dráždit mojí vlhnoucí kundu když jsem pokračovala ve sledování toho divadla přede mnou.

Po několika minutách začal Erik sténat, že stříká a divoce zarážel stříkající penis do vyšpulené zadnice mojí dcery. Ta svého bratra nesrozumitelné povzbuzovala a přitom oběma rukama ždímala čuráka druhého svého bratra Ríši, který ji svým semenem postříkal celý obličej a prsa.

Bára zvedla oči z Ríšova čuráka a uviděla mě stát ve dveřích s rukou mezi nohama a otevřenými ústy. Erik jí v milostné křeči držel za zadek a Ríša za kozy tak pevně, že se nemohla ani pohnout a jen se beze slova dívala na mě a Ríšova stříkajícího čuráka.

Jen co Erik naposledy vystříkl do Bářiny pochvy a Ríša naposledy poskvrnil Bářinu tvář, oba chlapci zpozorovali sestřin pohled a podívali se oba směrem ke mně. Beze slova na mě všichni tři pohlíželi a sedli si klidně vedle sebe na Bářinu postel jako by se nechumelilo.

Nevím proč ale místo abych se nějak rozčílila, přišlo mi to celé k smíchu. Začala jsem se hlasitě smát otočila se a šla jsem zpět do své ložnice. Věděla jsem, že nějaké rozčilování nikam nevede. Všichni tři byli již dospělí, názorně jsem se o tom před chvílí přesvědčila a museli sami vědět, co chtějí dělat. Předchozí představení mě navíc natolik vzrušilo, že jsem stejně nebyla schopna normálního uvažování.

Rychle jsem vběhla do své ložnice, ze zásuvky stolku vytáhla svého nejlepšího robertka a padla jsem na postel, celá vlhká mezi nohama.

Jako šílená jsem vrazila robertka do svojí kundy a začala se mrdat ze všech sil. Před očima jsem přitom stále viděla Erika jak mrdá svojí sestru a ten obrázek způsobil, že po několika minutách práce s robertkem přišel nádherný osvobozující orgasmus a já se začala se sténáním svíjet ve slastné křeči. Vůbec jsem si přitom nevšimla, že všechny tři moje děti přišli za mnou do mé ložnice a se shovívavým úsměvem pozorují moje počínání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *