Můj život s Viktorem I. – Jak jsem poznal Viktora

V té době mi bylo 45 a žil jsem ve dvanáctiletém vztahu s klukem, který byl o 15 let starší než já. Náš vztah, už tak dva, tři roky nefungoval, jenom jsme spolu bydleli a ani sex, už mezi námi nebyl, protože můj bývalý miláček se stal notorickým alkoholikem a díky tomu, se mi dost fyzicky zprotivil a ani technicky to nešlo, protože se mu díky alkoholismu ani nepostavil. Ale příběh s Vladimírem je na jiné dlouhé povídání.

Prostě bylo to tak, byl jsem permanentně strašně nadržený a protože mě už nebavilo si ho stále honit, sám u porna, vyrážel jsem občas do pražských gay podniků, abych tam někoho ulovil a užil si s ním, alespoň honění v černý díře, nebo v kabince sauny.

V baru Toms v Karlíně kam jsem jednou zašel a pilně, jako obvykle, popíjel tvrdý alkohol, abych dostal odvahu někoho oslovit, jsem se na parketu přidal ke třem, již taky trochu napitejm klukům, kteří tancovali spolu.

Jak jsem psal, měl jsem již slušně naváto a protože jsem trochu exhibicionista a bylo tam dost horko, tak jsem sundal košili a tančil nahý do půl těla. V té době, bylo mé tělo ještě dost mladě vypadající a jelikož jsem porostlý tmavými chlupy, tak drobné vady na pevnosti těla chlupy dost šikovně skrývaly. V té době jsem věděl, že na tohle tělo ulovím na koho si ukážu (hloupá domýšlivost mládí, alespoň tenkrát jsem si myslel, že jsem ještě mladej).

Ti tři kluci, byli všichni strašně sexy. Dva dost hubení blonďáci a jeden, kterého měli zřejmě do trojky, takový trochu oplácanější, ale né moc. Za to s dlouhou kudrnatou hřívou na hlavě, s plnými smyslnými rty, tak že vypadal trochu jako míšenec. Nádherný kulatý zadek, pevný a ani trochu svěšený a hlavně měl obrovskou bouli v těsných džínách. Rázem jsem mu odpustil, trochu těch špeků, které mu v pase přes ty upnuté kalhoty přetýkaly.

Jo, to jsem nenapsal, já jsem jim postupně, při tanci svlékl košile, tak že jsme všichni tančili svlečení do půl těla. Bylo to strašně sexy, když jsme se mohli objímat při ploužáku. Spocená těla těch chlapců (všem bylo kolem dvaceti čtyř) nádherně voněla mládím a protože vzduch byl prosycen popprsem, po pár tancích při ztlumeném světle, nám stála brka, že by se na ně dalo zvonit poledne.

U stolu, pod kterým jsme si vzájemně osahali naše stojící ozdoby, jsme se dohodli na posledním drinku a jeden z kluků, už si nepamatuji jak se jmenoval navrhnul, abychom jeli k němu domů.

Byl jsem dost opilý, ale také strašně nadržený, že jsem okamžitě souhlasil, zaplatil útratu za všechny a taxíkem jsme odjeli na Staré Město, někam k hotelu Continentál, kde ve starém domě, ten kluk bydlel. Protože jsme byli všichni dost opilí líbačka pokračovala i v taxíku, asi jsme ale taxikáře moc nepohoršovali, protože nás nabíral před gay klubem a dobře věděl co ho čeká.

Byteček byl celkem maličkej, pokoj a kuchyň. V té době jsem měl o grupáči jenom mokré sny, ale strašně jsem se na něj těšil. Opak byl pravdou, ty dva blonďáci se hned, jak jsme přišli, zavřeli do pokoje a mně nechali v kuchyni s exotickým kudrnáčem.

Byl jsem z toho dost otrávený, protože už v taxíku, běžela moje sexuální fantazie na plné obrátky a já se těšil na svoji první čtyřku v životě. Ale mělo to i svá pozitiva, Viktor tak se ten kudrnáč jmenoval, měl nejhezčí prdel a jak jsem přes kalhoty zjišťoval v baru i v taxíku i největší péro ze všech tří.

Choval jsem se trochu nesměle, protože to byli první kluci v mém životě, kteří byli o tolik mladší než já. Když se ti dva zavřeli, řekl jsem si, že asi nebude nic, tak jsem si lehl v kuchyni na gauč a povídal si s Viktorem o všem možném, jenom řečem sexu jsem se vyhýbal, aby si snad mladej nemyslel, že se z něho zblázním.

Jak se později ukázalo, byla to ta nejlepší taktika, jak na něj. On byl na velikost svýho ocasu dost namyšlenej a myslel si, že jak zůstaneme sami, tak ho začnu svádět a já nic, jenom jsem ležel a povídal nějaké kecy o historii Starého Města pražského (kterou mám dost zmáknutou, protože jsem se tam narodil a prožil celé mládí).

Abych to zkrátil, Viktor to prostě nevydržel, vrhnul se na mne a docela zkušeně mě začal svlékat, při stálém líbání mého celého těla. Nejvíc ho asi rajcovala moje chlupatá hruď, protože s ní, se mazlil nejvíc.

Pochopitelně jsem nezůstával pozadu a také jsem ho postupně zbavoval oblečení, mě zas nejvíc rajcovala ta jeho kláda, která měla na délku 23 cm a tlustý byl tak 6 cm.

Poprvé v životě jsem držel v puse, něco tak obrovského a zároveň tak jemného. Málem jsem stříkal jenom z toho nádherného pocitu. (I když od té doby uplynula řada let, druhého tak pěkného ptáka, jsem dosud neviděl).

Po celé délce se klikatily naběhlé modré žíly, které z něj vystupovaly tak o pět milimetrů, žaluda měl na délku tak šest centimetrů a ten byl ještě tak o dva centimetry v obvodu tlustší, než tělo ocasu a to nemluvím o předkožce, do které šla nacpat půlka mého šestnácti centimetrového ocásku.

To jsem si také vyzkoušel, když mi ho do ní zastrčil a strašně nádherně tou svoji předkožkou honil oba naše žaludy najednou. Jsem založením v análním sexu aktivní a do tohohle zážitku jsem si myslel, že mrdat chlapovi prdel je nejsilnější sexuální zážitek. Viktor mě přesvědčil, že sex může být strašně nádherný i když je jenom o líbání, honění, osahávání a mazlení.

Vystříkli jsme společně naprosto spontánně, právě při tom honění, kdy jsem držel oba naše ocasy přitisknuté k sobě. Ten střik byl až na strop v kuchyni, to jsem taky viděl prvně a naposledy ve svém životě a bylo toho semene tolik, že vytvořilo na stropě docela slušný flek.

Pro mne největší orgasmus, jaký jsem do té doby prožil a když jsme po pěti minutách, opět mohli klidněji dýchat a přestali se třást, přiznal se i Viktor, že tohle taky ještě nezažil. Pak naprosto zmožení jsme leželi, až do rána v objetí a povídali si.

Teprve tehdy, se mi Viktor přiznal, že si mne vyhlídl už v baru a přemluvil ty dva kluky, aby nás nechali spolu samotné. Po tom vrcholném zážitku s ním, jsem mu odpustil i to, že mně zkazil moji první čtyřku v životě.

O tom jak to bylo mezi mnou a Viktorem dál, snad někdy příště. Jenom abych trochu napověděl, Viktor byl v análu naprostej pasiv a měl ho rád, stejně jako já…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *