Pozdě, ale přece

Krásná, inteligentní a nesmělá, po které toužili mnozí muži, ale jejich snaha kvůli jejím psychickým zábranám nebyla nikdy úspěšná. Taková byla Jane z USA odjakživa a není divu, že byla stále pannou, jež nikdy nepoznala s nikým příjemný pocit jakéhokoliv intimního sblížení, a to již slavila narozeniny čtyřiapadesátkrát.

Pocházela z rodiny, ve které bylo tabu jakékoliv téma kolem sexuálního života. Vychovávána bez láskyplných dotyků z ní vyrostla nádherná žena, ve které rodiče stále viděli dítě. Není proto divu, že nechápala náklonnost mužů, kteří ji svou přízeň dávali najevo.

Žádný neuspěl, a se zvyšujícím se věkem byla často terčem nejapných narážek a vtipů. Bránila se výmluvami na časové vytížení při studiu a rozšiřování si vzdělání, v čemž ji doma podporovali.

Čím byla více nepřístupná, tím více na sebe poutala pozornost a nebylo výjimkou slyšet názory, že je teplá. Tyto pomluvy se však nepotvrdily, neboť Jane skutečně o nikoho nestála.

Chápavější a laskavější lidé ji litovali. Nějací přátelé ale přece jen existovali, a tak dostala pozvání od kamarádky Jany z České republiky, se kterou ji spojoval stejný koníček, na návštěvu a prohlídku rozmanitých památek a krás země. Protože nebyla moc bohatá, měla by vše zadarmo, stačilo jen aby přiletěla. Na období návštěvy měl manžel odjet na několik dní na školení, takže by měla svůj klid.

Večer po příletu si obě u skleničky vína povídaly a unavená Jane, která alkohol nikdy moc nemusela, pila jen trošku ze slušnosti, nezapomínající na své morální zásady a přemýšlela o tom, kde bude moci spát. Zanedlouho se to dozví… „Když muž není doma, tak můžeš ležet v naší pohodlné posteli.“

Po večerní očistě vyšla Jane první z koupelny v růžovém proužkovaném pyžamu vyšlém z módy, popřála dobrou noc, a přikryla se až po krk dekou, věříc, že ji to ochrání před případnými intimnostmi dvou žen v manželské posteli.

Jana v nové saténové erotické noční košilce ví, že Jane předstírá spánek a zeptá se: „Spíš?“ Nic se neděje, tak ji pohladí po rameni – ta sebou trhne, a pokračuje: „Mám pro tebe dáreček na přivítanou.“

Jane se otočí a sedne si, poděkuje za krabičku zabalenou v červeném papíře a vesele až naivně ji bez sebemenšího podezření rozbalí.

Při spatření, co ukrývá uvnitř v průhledném plastovém obalu, je na rozpacích a chvíli se snaží doufat, že to není to, co to doopravdy je.

„Vím, že jsi to ještě s nikým nedělala a nechci, aby to tak zůstalo a ty nikdy nepoznala slast a rozkoš tohoto světa.“ „Budu ráda tvojí průvodkyní,“ šokovala ji Jana.

Jane se zatočila hlava z návalu a rychlého bušení srdce, lehla si na záda ochromená a neschopná žádného slova, ani pohybu. Protože ležela bez hnutí, převzala veškerou iniciativu Jana, a pomalu z ní odhrnula celou přikrývku.

Začala jí rozepínat knoflíčky a hladit její obnažená prsa, též musely dolů kalhoty pyžama. Pak dovybalila ono překvapení – gelový vibrátor a vložila do něj baterie. Chvíli jím zapnutým jezdila po ňadrech a záchvěvy na bradavkách způsobily, že Jane tlumeně zavzdychala.

„Líbí se ti to?“ odpovědí bylo jen další tiché zasténání. Jana s ním tedy sjela níže na její poštěváček, což mělo za následek hlasitější reakci a vzepětí na opřených rukou.

Zanedlouho byla kundička Jane pěkně vlhká, ale přesto na řadu přišel i lubrikační gel, jenž byl součástí balení, aby snad umělý penis uvnitř nezpůsobil suchý napoprvé bolestivé tření.

Během okamžiku byl celý důkladně namazaný a připravený proniknout dovnitř. Jane byla silně vzrušená a těšila se bez obav na své odpanění. Jana jí prsty laskala poštěváček a současně zlehka zasouvala vibrátor.

Pomalými pohyby se tam a zpět, kousek po kousku, ocital hlouběji a hlouběji. Vše šlo hladce a tak se mohlo začít s rychlejší intenzitou a důraznějšími přírazy. Příjemný pomocník měl i regulaci vibrací, a tak nyní přišel čas na jejich zvýšení.

Pryč byl jakýkoliv ostych a zábrany. Jane si bezprostředně užívala blaho, které se jí dostávalo a vůbec se nekontrolovala ve svých hlasových ani pohybových projevech. V této pohodě se dočkala svého prvního orgasmu, který nikdy ještě nezažila. Křečovitě při něm na okamžik ustrnula a přestala i dýchat – následovalo několik záchvěvů a potom uvolnění při kterém ještě dozníval mocný prožitek.

„Bylo to pěkné, viď?“ zeptala se po chvíli Jana. Jane s odpovědí nějakou tu dobu otálela, a pak zašeptala: „Ano“. Byla z nové zkušenosti tak unavená, že záhy usnula.

Ráno se probudila, a celá v rozpacích nevěděla, jak se má zachovat, tak ani nevstávala a byla zticha. Přibývající světlo nového dne vzbudilo i Janu a ta se přitulila k zamyšlené Jane. Ta na to zareagovala otázkou: „Miluješ mě?“ Když si ji k sobě Jana otočila, sdělila do její uzardělé a napjaté tváře: „Ano Jane, neboj se, budeme se spolu milovat!“ To ji uklidnilo a mohly posléze vstát a připravit se na prožití dalších, společně strávených dní…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *