Snacha chce dítě VII.

Ráno bylo nádherné. Zas jednou mě vzbudil zbloudilý paprsek ranního slunce. Zamručel jsem a pokusil se mu uhnout. Jak jsem se otočil, ruka se mi opřela o něco měkkého a teplého. Otevřel jsem oči. Díval jsem se zblízka na Nancy. Ještě spala, její krásná, čistá dívčí tvář vypadala sladce a nevinně. Deku měla staženou k pasu, má ruka spočívala na jejím prsu.

Začal jsem ho hladit, zatímco jsem se sklonil a sál a líbal to druhé. Bradavky jí okamžitě ztuhly a vystoupily. Nancy slabě zasténala a zamlela nohama. Deka z ní spadla.

Pohled na její nahé tělo v přítmí naší ložnice mi vzal dech. Kochal jsem se očima i doteky, ale snažil jsem se jí nevzbudit, abych prodloužil tu kouzelnou chvíli co nejdéle. Můj pohled i ruce lákaly útlé boky, pevné bříško, štíhlá stehna i hrotitá prsa. Ale nejvíce je přitahoval její klín, porostlý jemnými, řídkými světlými chloupky. Líbí se mi vyholené, ale Nancy jsem to odpustil, její klín nebyl nic vulgárního. A třeba mi dovolí jí někdy oholit.

Tváří jsem se o ty chloupky na Venušině pahorku pohladil. Silně voněla, ještě se neprobudila a přitom už jsem v ní probudil touhu. Jazykem jsem oblízl pevné pysky, rukou jemně odtáhl stehna od sebe. Přesunul jsem se tak, abych k ní dobře mohl, a znovu jsem jí oblízl. Tentokrát přímo její sladkou štěrbinku.

Ucítil jsem její vlhkost a vůni, z které se mi zatočila hlava. Roztáhl jsem jí nohy ještě víc, až se přede mnou její klín rozestoupil jako tajná brána s bájným pokladem. Proklouzl jsem špičkou jazyka dovnitř, pátral, zkoumal a lízal, až jsem cítil, jak sama roztahuje nohy co nejvíc a nahlas vzdychá.

Rukama mi hladila záda, pak přejela do vlasů a jemně mě natlačila víc do sebe. Ochotně jsem se podvolil a zabořil do ní nejen jazyk, ale i špičku nosu. Jezdil jsem v celé její délce, jazykem a občas i nosem, abych si trochu odpočinul. Pak jsem zabrnkal o jako hrášek veliký klitoris, který na mě postupně vykoukl.

Dál už jsem se věnoval jenom jemu, i když jsem neodolal a konečky prstů jí dál jemně dráždil celé ohanbí i štěrbinku. Brnkal jsem jazykem o její poštěváček, pak jsem ho hlučně nasál a cumlal mezi rty. Když jsem jí pustil, Nancy náhle hlasitě vykřikla, přímo se vzepjala a vystříkla na mě malinký proud svých šťáv!

Něco takového jsem ještě nezažil. Chtěl jsem se odtáhnout, ale rukou si přirazila mou tvář mezi nohy a držela mě tam. Celá se chvěla, nejvíc její nohy a břicho. A voněla ještě líp, než předtím. Malinko jsem se vzepřel a začal jí znovu jemně lízat.

„Ach bože! Už ne, prosím, už dost…“ Sténala Nancy, ale neměla sílu mě odtáhnout, dokázala jen ležet s nohama roztaženýma a úplně mokrým klínem, a nechala mě, abych jí celou olízal.

S tváří ulepenou od jejích šťáv jsem se nakonec zvedl a otočil se tak, abych klečel na všech čtyřech nad ní. Hruď jí pokrývala slabá vrstvička potu, ještě pořád zhluboka dýchala. Ruce i nohy měla rozhozené bezvládně do stran. Využil jsem toho, přitiskl se na ní a vklouzl dovnitř.

Nancy vůbec neprotestovala, ani se nepohnula, jen začala znovu hlasitě sténat. Jezdil jsem v ní díky enormnímu množství jejích šťáv snáze než kdy jindy, ale líbilo se mi to. Vydržel jsem to díky tomu mnohem déle.

Tak dlouho, že Nancy tápavě zvedla ruce a zaklesla je za mé boky. Tak dlouho, že se začala opět pohybovat spolu se mnou, nejprve pomaleji, pak rychleji. Tak dlouho, že pozvedla své dlouhé nohy vysoko do vzduchu a vystavila se mi, co nejvíc to šlo, aby vzápětí na to prožila další dlouhý orgasmus. Nemusel jsem do ní ani dál bušit, svírala mě a masírovala tak pěkně, že jsem vzápětí na to končil i já.

Potom jsme se osprchovali a navzájem se pěkně utřeli. Já si oblékl tmavé boxerky, Nancy bílé krajkové kalhotky a bílou halenku z tenoučké látky a šli jsme se nasnídat.

Ten den strávený celý ve společnosti Nancy byl krásný. Dopoledne pobíhala po domě stále jen v kalhotkách a halence, občas jsem jí škádlil tím, že jsem jí halenku různě rozepínal, stahoval jí z ramen anebo pod ní alespoň sahal.

Smála se, jednou jsme se dokonce honili jako malé děti. Na oběd jsem jí vzal do dobré restaurace a pak jsme se celé odpoledne procházeli po městě a nakupovali dárky pro naše zákonné partnery. Nancy radila mě a já zase jí, co se jim bude líbit.

Večer jsme se dívali na televizi a Nancy neprotestovala, když jsem se natáhl na pohovce tak, abych měl hlavu v jejím klíně. Hladila mě po vlasech, já jí po kolenou. Později jsme si to vyměnili, já seděl a ona se tulila ke mně. Nejprve jen na mé rameno, potom se ale svezla do mého klína. Narazila tam samozřejmě na mou nejtvrdší část. Zasmála se tomu a jala se jí hladit. Televize byla rázem zapomenuta.

Nancy mě hladila nejprve přes kalhoty, potom mě ale, dráždivě pomalu, začala svlékat. Vyhrnula mi tričko a rozepnula džíny. Štíhlá ručka vklouzla do poklopce a sevřela mě přes tenkou látku spodního prádla.

Nadzvedl jsem se, aby mě mohla svléknout z kalhot úplně. Aniž by sundala dlaň z boule v mém klíně, druhou rukou mi zručně stáhla nejen kalhoty, ale vzápětí na to i ponožky a potom tričko. Pravda, s tím jsem jí ochotně pomohl. Klečela vedle mě na pohovce, stále ještě celá oblečená. Nerušil jsem jí doteky, jen se na ní díval.

Celou svou pozornost teď obrátila na můj rozkrok. Nadzvedla dlaň, jako kdyby pod ní ukrývala něco tajemného. Palcem mi přitom pozvedla lem trenýrek. Sklonila hlavu, až mě její dlouhé vlasy polechtaly na břiše, a nakoukla dovnitř. Potěšeně se usmála: „Je tam!“ Oznámila mi. „A vypadá nedočkavě, brouček,“ dodala, stále si ho tou škvírkou prohlížejíc.

Pomalu, opatrně přetáhla látku trenýrek přes toho „broučka“. Konejšivě ho pohladila, ale pak se dál věnovala jen stahování posledního kusu oděvu z mého těla. Neslezla přitom z pohovky, takže se přes má kolena krásně nahnula dolů. Neodolal jsem a polaskal vyšpulený, napnutý zadeček.

Když se Nancy vracela zpátky, mazlivě mi jela rukama po nohou nahoru. Teplými dlaněmi pak začala zkoumat mou připravenost a pevnost. To už jsem ale svlékal já jí.

Nejprve knoflíčky a halenka. Potom podprsenka. Sotva na mě vykoukly její již vybuzené bradavky, obě jsem polaskal prsty. Následovaly úzké kalhoty, napasované na její boky a stehna. Při jejich stahování musela Nancy přerušit své zkoumání a jemnou masáž a spolupracovat. Ty bílé krajkové kalhotky se mi na ní moc líbily, takže jsem s nimi tolik nepospíchal.

Nancy se vrátila k mé masáži. Myslel jsem, že když se sklonila, převezmou práci jejích prstů ústa, ale v poslední chvíli změnila směr a já dostal jen pusinku na břicho. No nevadí, snad příště.

Mazlení už mi nestačilo, takže jsem převzal iniciativu a položil Nancy na záda. Hladil jsem jí celé tělo, ale neodvratně jsem směřoval k tomu kousku bílé krajky, který byl poslední bariérou mezi ní a mou rozkoší. Ta hradba padla za aktivní spolupráce obléhatelů s obléhanými – Nancy po prvním pohlazení mezi nohama jen zavrněla a už zvedala stehna a dávala je k sobě, abych mohl kalhotky sundat.

Dělal jsem to opatrně, měl jsem pocit, že ta věc, co se vydávala za kalhotky, se mi bez opory jejího klínu rozpadne v rukou. Přivoněl jsem si k nim a pak je opatrně odložil na opěradlo. Nancy mě sledovala, nic neříkala. Až když jsem se sklonil k té její otevřené brance a poprvé do ní vstoupil špičkou jazyka, souhlasně vydechla: „Ano, tak, ještě…“

Chvíli jsem jí laskal a dráždil, ale má touha po ní rychle rostla, až to nešlo vydržet. Jedním pohybem jsem se vytáhl nad ní a celou ji zalehl. Byla připravená, krásně otevřená. Líbal jsem jí na krk a po krátkém hledání našel ten správný otvůrek a něžně do ní vstoupil. Nancy vzdychla, pevně mě objala rukama a pokusila se ještě víc roztáhnout nohy.

Nevím, jak dlouho jsem jí v téhle obyčejné, klasické poloze šukal, ale zdálo se mi to jako celá rajská věčnost. Líbali jsme ústy i jazyky, ona mi na krku udělala své znamení, já jí za trest oslintal a ožužlal celé ouško. A celou dobu jsem se v ní pohyboval, tu jemněji, pak zase o něco rázněji.

Zdálo se, že ani jeden nechceme vůbec skončit. Nakonec jsem to ukončil já, když jsem v návalu vášně strčil špičku jazyka Nancy do ucha a ona se vzápětí na to roztřásla v návalu orgasmu. Na celé ouško byla velmi citlivá, ale tohle mě přesto překvapilo.

Její první orgasmus jsem ještě ustál, ale vytrvalostní tempo už mě pak přestalo lákat. Podebral jsem jí stehna a zvedl nohy vysoko do vzduchu. Potom jsem do ní začal zajíždět osvědčenými, dlouhými tahy, které končily zásunem co nejhlouběji, tedy zárazem o její kyčle.

Když se trochu vydýchala z prvního potěšení, chtěl jsem si ověřit, co jsem zjistil. Naklonil jsem se nad ní a zajel jazykem znovu přímo do ouška. Pokusila se uhnout hlavou, a když jsem jí zafuněl do ucha, pochopil jsem, že jí tam nedráždí můj jazyk, ale dech. Stačilo pár jemných fouknutí, spíš výdechů a Nancy pode mnou náhle křičela slastí. Tentokrát byly stahy její pochvy takové, že jsem nevydržel a končil spolu s ní.

Leželi jsme na pohovce vedle sebe ještě dlouho, hladili se a mazlili. Pak jsme se společně osprchovali a zalezli do postele. Usínalo se mi krásně, přestože jsem věděl, že už zítra se vrátí žena se synem…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *