Nové sexy prádýlko a ranní překvapení

Chtěla jsem příteli udělat radost, a tak jsem si tajně pořídila nové sexy prádýlko. Předvést jsem se hodlala hned o víkendu, kdy nebudeme muset nikam spěchat a budeme si moct užívat jeden druhého.

Ráno jsem se potichu vytratila z ložnice a oblékla si prádýlko. V rychlosti jsem se ještě zkontrolovala v zrcadle. Černé krajkové prádlo vyšívané růžovou krajkou působilo velmi sexy. Podprsenka lichotila mým prsům a malinkatá tanga zase nechala vyniknout můj zadek. K soupravě bylo ještě tílko ve stejném stylu, které jsem si oblékla ještě přes podprsenku, abych měla na sobě víc kousků pro striptýz. Přidala jsem ještě černé punčochy a černý podvazkový pás.

Potichu jsem se plížila do ložnice, kde ještě přítel snil svoje sny. Pomalu jsem se plazila po posteli směrem k němu. Odhrnula jsem kousek jeho peřiny a pomaličku se pod ni vloupala. Postupovala jsem potichu a pomalu, protože teď jsem ho ještě nechtěla vzbudit.

Postupovala jsem směrem od kotníků výš a výš. Až jsem byla konečně u jeho krásného penisu. Lehounce jsem ho vzala do ruky a naráz ho celý vzala do úst. V tu chvíli sebou přítel cukl a vyděšeně odhrnul přikrývku. Zmohl se jen na: „Co to…?“ než se s šibalským úsměvem na tváři zase hezky položil na postel. Já zatím nerušena pokračovala v ochutnávání jeho chlouby.

Během vteřiny byl v pozoru a já si jeho krásně tvrdý klacek užívala. Olizovala jsem ho a sála, až jsem cítila, že už by brzy byl hotový. V tu chvíli jsem se vzdálila a něžně ho políbila na rty.

Vstala jsem a stoupla si kousek před postel, tak aby měl dobrý výhled: „Hmm, nový prádýlko, jo?“ Beze slova jsem na něj ukázala, aby nemluvil a jen se díval. Velmi rád splnil moji tichou prosbu a uvelebil se na posteli. A to už jsem začala.

Rozpustila jsem si vlasy, které okamžitě spadly na moje ramena a vytvořily lví hřívu. Olízla jsem si rty a pomaličku spustila jedno ramínko topu. Otočila jsem hlavu na druhou stranu a stáhla i druhé ramínko. Rychle jsem potom stáhla topík a hodila ho příteli. Ten se jen usmál a fascinovaně na mě hleděl.

Rukama jsem hladila svoje tělo a lehce vzdychla. I mě samotnou tahle hra hodně vzrušovala. Přes podprsenku jsem si tiskla prsa a pohupovala boky. Pomalu putovala dolů i podprsenka a i ona skončila příteli v náruči.

Potom jsem se otočila zády a stoupla si před velké zrcadlo na stěně. Hluboce jsem se předklonila a v zrcadle jsem zatím pozorovala Petrovu reakci, který vytřeštil oči a vzdychl. S vyšpuleným zadkem jsem stáhla miniaturní kalhotky ke kotníkům a nohou je odhodila k Petrovi.

Rozkročila jsem se a rukou jsem zajela mezi svoje nohy. Jen chviličku jsem se takhle měla možnost dráždit, než už to Petr nevydržel, vstal a šel ke mně. Zůstala jsem předkloněná a rukama se opřela o stěnu vedle zrcadla tak, abych zrcadlo měla před sebou. Petr se usmíval a v očích se mu leskla touha.

Rukou mi přejel po poštěváčku a když si všiml, jak moc jsem už vlhká, na nic nečekal a zasunul do mě svého ptáka. Jakmile pronikl do mého nitra, vzdychla jsem a cítila každý jeho pohyb. Pohyboval se nejprve hodně pomaloučku a mučil mě tím.

Svíjela jsem se před ním a dýchala ztěžka. Když jsem se začala třást po celém těle zrychlil tempo a začal přirážet. Rukama mi zvedl hlavu, aby viděl můj výraz. Díval se do zrcadla na mou tvář a píchal mě jako nikdy.

Už jsem skoro křičela, když mi dal do pusy jeden prst. Já ho začala sát a kouřit. V tu chvíli už ale ve mně Petr explodoval a jeho horké sperma se rozlévalo po stěnách mojí kundičky. Cítila jsem horké výstřiky a i mnou projel mohutný orgasmus. Jak se svíraly stěny mojí jeskyňky, Petr sténal ještě víc. Svírala jsem ho v sobě a sama tonula v mlhách nevědomosti.

Když první vlna vzrušení opadla, podívala jsem se do zrcadla a Petr stále stál za mnou a usmíval se na mě. Mrkl a pronesl: „Tedy, ty jsi zvíře! Zvu tě na úžasnou koupel s erotickou masáží. Co ty na to?“ Ještě roztřesená jsem se zmohla jen na: „Beru“. Jak jsme dováděli ve vaně zase někdy jindy…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *