Matčiny tajné touhy I.

Utírala jsem a uklízela nádobí po večeři které Franta, můj již dvacet let manžel, předtím umyl. Povzdechla jsem si, otočila se k Frantovi utírajícímu kuchyňský stůl a řekla jsem: „Bylo by hezké, kdyby nám jednou Jan a Sára pomohli s domácími pracemi, nemyslíš?“

Franta se na mě podíval, ušklíbl se a pravil: „Ale zlato, ty víš, že oni oba mají zrovna hodně práce v knihovně.“ „Jistě, ale neměli by toho tolik, kdyby se začali připravovat dříve než na konci semestru,“ odsekla jsem vztekle.

Franta se jen zasmál a řekl: „Jo, my jsme přece oba byli taky takoví a dělali vše na poslední chvíli, nemám pravdu?“ Uchichtla jsem se při té vzpomínce. „Jistě, ale oni by snad mohli dělat co jim říkáme a ne jak jsme to dělali my.“ Franta jen pokrčil rameny a dodal: „Hádám, že by ani nebylo dobře aby dělali všechno tak jako my. Nejsem ještě dost připravený na vnoučata!“ smál se.

Frantovi i mně bylo třicet sedm let. Janovi je devatenáct a studuje prvním rokem vysokou školu a Sára, které je osmnáct, bude maturovat na střední škole za pár týdnů. Sára již byla přijata na univerzitu ve městě vzdáleném necelých dvacet minut vlakem. Odhadovala jsem, že nám s Frantou nezbývá nic jiného než minimálně ještě čtyři roky provádět všechny domácí práce sami, včetně umývání a úklidu nádobí po večeři.

Franta mi asi četl myšlenky, jelikož řekl: „Vidíš, že je pravděpodobně čas koupit myčku nádobí. Peníze na ni máme, tak ji koupíme.“ Podívala jsem se na něj překvapeně a řekla: „Ale to jí musí někdo připojit a upravit pro ní místo.“ Franta však řekl, že to všechno zařídí a bylo to.

Pak mě něco napadlo. „Ty jsi mazaný, a co chystáš pro mě když chceš šetřit můj čas?“ „Je to všechno spočítané,“ zašklebil se místo odpovědi. „Ale jestli chceš, můžeme pokračovat dál a dělat všechno rukama jako dosud.“

Přistoupila jsem k němu a objala jej okolo krku. „Já nemám problém s pořízením myčky, ale jsem zvědavá, co s tím volným časem.“ Přitiskla jsem se takže musel cítil tlak mých prsů na své hrudi. Políbila jsem ho a on velice rychle pochopil co míním. Rostoucí tlak jeho boule v kalhotách na moje břicho to potvrdil. Zasmála jsem se smyslně a řekla: „Zrovna tady na stole nebo bys raději na podlaze?“

Franta se ušklíbl a řekl: „Každé místo je skvělé, ale možná že pohovka v obýváku by byla přece jen pohodlnější. Dřív než začneme mě napadlo, co kdybychom si skočili do videopůjčovny pro nějakou pěknou kazetu?“

Zašklebila jsem se: „Ježíš, ty se domníváš, že již nejsem dost vzrušená?“ Franta se usmál a řekl: „Ale jo, ale myslím, že bychom se mohli přiučit pár nových triků.“ „Tak jo, dobře, ale vybereme takovou, která se bude líbit mně.“

Oblékli jsme se a jeli do půjčovny. V první chvíli jsem vůbec nevěděla, co vybrat. Pak najednou Franta zvolal, „Hele, tady je něco zajímavého,“ a vytáhl jednu kazetu. Začala jsem číst popis filmu na kazetě: „Hele, to je o incestu v rodině. Myslíš, že by to mohlo být zajímavé?“ Franta si odkašlal než odpověděl: „Hmm, jsem zvědav jaký to bude. Půjčíme si to.“

Brzy jsme byli zpět v obýváku a nedočkavě jsme zapnuli video. Ještě než jsem se posadila vedle muže na gauč, zeptal se: „Neotevřeme si lahvinku?“

Přinesla jsem z kuchyně láhev bílého a Franta naplnil sklenky. Pak jsem si rozepnula blůzu a potom i podprsenku, sledována bedlivým zrakem mého muže. Potom následovala sukně a nakonec spodní kalhotky a to už byl svlečený i Franta. Pak jsme si připili vínem a Franta zapnul video.

Seděla jsem přitisknuta k Frantovi, v levé ruce svojí sklenku vína a pravou rukou jsem svírala jeho penis, pomalu jezdíc po něm sem a tam. Franta držel svojí sklenku v levé ruce a pravou mě objímal okolo ramen, zatímco na obrazovce začaly první scény filmu.

Objevil se spící pár ležící na posteli a poodhrnutá pokrývka ukázala nahá torza muže a ženy. Viděli jsme, že muž má ohromnou erekci a ženino vyholené pohlaví s polorozevřenou štěrbinou její pochvy.

Další záběr kamery ukázal, že dveře pokoje jsou pootevřené, takže někdo zvenku z chodby mohl klidně pozorovat „spící“ pár. Pak se ta žena probrala, nadzvedla hlavu a spatřila mužův ztopořený penis. Okamžitě natáhla ruku a začala jej něžně hladit a laskat.

Muž se pod vlivem ženina laskání rovněž probudil, uchopil do jedné ruky ženin prs a druhou zajel mezi její nohy přímo na pootevřenou štěrbinu její pochvy.

Další záběr ukázal klečící ženu opírající se o své ruce, zatímco mužův ohromný penis jezdil ven a dovnitř její pochvy, mužovy ruce si hrály s velkými plnými prsy klečící ženy a laskaly velké ztopořené bradavky.

Na dalším záběru ležel muž na zádech a žena na něm seděla obkročmo jako na koni s jeho penisem ve své pochvě. Zatímco pomalu jezdila nahoru a dolů, mužovy ruce pokračovaly v laskání jejích melounů.

Nakonec skončila žena na zádech a muž mezi jejími stehny. Ona jej objímala svýma nohama a určovala si tak tempo soulože. Pak začal muž vzdychat a sténat a žena vřískala: „Och, ano, dělej, mrdej! Stříkej na mě tvoje horké semeno!“

Za okamžik muž rychle vytáhl penis z její pochvy ven a ohromný proud semene začal stříkat na ženiny prsa a břicho.

Zatímco souložili, kamera ukázala jak se mezi dveřmi objevila tvář mladého děvčete. Překvapeně hleděla na souložící pár a pak pokynula za sebe a objevila se tvář mladého hocha, který přes její rameno rovněž zvědavě sledoval dění na posteli.

Další záběr ukázal mladé děvče ve sprše a pak se k ní mladý hoch připojil. Nejdříve si povídali o tom co viděli a potom se hoch přitiskl k dívce a začal si hrát s jejími prsy, zatímco ona laskala jeho ztopořený šíp.

Nakonec se jeho penis ocitl v dívčině pochvě a několik minut bylo vidět jak hoch neúnavně vytrvale mrdá dívku dokud nezačala sténat a křičet slastí.

V okamžiku, kdy hoch vytrhl cukající se penis z dívčiny pochvy a začal stříkat svoje bílé semeno na její tělo, objevil se v koupelně již známý pár z postelové scény a ukázalo se, že to jsou rodiče a mladý pár, že je bratr se sestrou.

Následující záběry ukázaly všechny čtyři v ložnici jak sedí na velké manželské posteli. Všichni byli nazí a rodiče vysvětlovali mladému páru jak nebezpečné je pro bratra a sestru souložit spolu. Povídali si o tom všem a bylo na nich vidět, jak se jich zmocňuje vzrušení.

Na dalších záběrech byli již páry změněné. Starší žena seděla vedle chlapce na jedné straně postele a na druhé pak starší muž s dívkou. Dívka něco říkala a položila přitom ruku na mužovo stehno s nevinným pohledem. On se podíval dolů, ale neudělal nic čím by dívku odradil či donutil, aby dala ruku pryč.

Žena s chlapcem sledovali dívčinu ruku. Žena to nijak nekomentovala ale pokračovala ve vysvětlování všech pro a proti v incestním vztahu mezi sourozenci. Chlapec se šibalským úsměvem položil ženě rovněž ruku na stehno, zatímco jej pro změnu sledovali muž s dívkou.

Pak dívka, když neslyšela od ženy žádné námitky, položila ruku na mužův penis a pomalu jej začala hladit. Po vzoru děvčete chlapec jel rukou po ženině stehně vzhůru až k pochvě mezi jejíma nohama.

Jakmile se jeho ruka dotkla ženiny pochvy, chlapec jemně zatlačil svojí matku na záda aby se mohl sklonit dolů a líbat jí. Volnou rukou začal zvídavě laskat matčiny prsy, jakoby zkoušel jejich velikost a pružnost, zatímco žena sjela rukou mezi jeho nohy kde cítila jeho velký ztopořený penis a začala jej něžně laskat.

Sledována ostražitým pohledem své matky, dívka sklouzla z postele a klekla si přímo mezi otcova stehna. Pak rychle uchopila jeho ztopořený penis do ruky a začala jej lízat a sát…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *