Boháčovi VII. – Uklízení s matkou

Příští ráno Marek vstal, umyl se, oblékl a sešel dolů do jídelny na snídani. Jeho otec i sestra tam již byli, vesele se bavili a dojídali přitom snídani. Chystali se odjet k babičce, aby jí trochu pomohli na zahradě. Jeho matka byla ještě v županu a uklízela nádobí v kuchyni.

„Dobré ráno!“ pozdravil srdečně. „Dobré ráno, zlato!“ odpověděla mamka a usmála se na něj. „Sedni si a já ti také připravím snídani. Spalo se ti dobře?“ zeptala se. „To víš, že ano. Konečně jsem zase spal ve své posteli! Je to pohoda, být zase doma…“ odpověděl se stejným úsměvem.

Maminka mu podala podnos s pečivem a čajem. Jak se trochu sehnula, její župan se jako náhodou rozhalil a obnažil skoro celou její hruď. Marek tak měl zcela volný pohled na matčino nádherné poprsí v celé jeho kráse. Zcela zcepeněl při pohledu do maminčina županu a cítil, jak se mu topoří penis.

Lenka se narovnala a jako by si ničeho nevšimla, pomalu odcházela z kuchyně. „Marečku, já bych potřebovala tvoji pomoc… Chci dnes uklidit trochu police v kredenci a umýt okna, je to přece jen dost vysoko, a tak si myslím, že bys mi s tím trochu pomohl. Nebude to trvat dlouho, neboj se…“ pohlédla prosebně na syna.

„Ale jistě. Žádný problém, cokoliv budeš potřebovat,“ nemohl Marek žádost svojí sexy matky odmítnout, i když měl jinou představu o tom, co by s ní chtěl v tuto chvíli dělat. Ale jestli potřebovala jeho pomoc, nemohl odmítnout. „Jdu se obléci a hned budu zpátky. Zatím se v klidu nasnídej a pak se dáme do práce,“ řekla a odešla se do ložnice obléci.

Marek byl rád, že odešla a on mohl v klidu urovnat svůj penis v kalhotech. Rychle strčil ruku do kalhot a snažil se penis trochu srovnat, aby mu tak netrčel vzhůru. Přitom se stále ohlížel, zdali se jeho matka nevrací.

Stihl to těsně než se matka vrátila, oblečená v tričku a v krátké sukni, co měla na sobě včera večer. Co bylo horší, těsné tričko prozrazovalo, že jeho matka neměla podprsenku. Její prsy se volně pohupovaly při chůzi a přitahovaly Markovy oči jako magnety.

Lenka přistavila žebříček ke skříni, vylezla na něj a začala vyndavat z jednotlivých polic věci. Podávala je Markovi, aby je zatím ukládal na zem a jak se různě natahovala a nahýbala, krátká sukénka povylezla nahoru a Marek tak mohl zblízka vidět její dlouhá, štíhlá stehna a taky to, že matka nemá ani spodní kalhotky.

Markovi úplně vyschlo v krku, když nenápadně pokukoval pod matčinu sukni, aby mohl lépe vidět její klín. Zjistil, že je vyholená, a s tlukoucím srdcem zkoumal svým zrakem matčino pohlaví. Měl co dělat, aby nezapomněl, co má dělat, protože v hlavě mu hučelo vzrušením a jeho penis se opět bouřil v jeho kalhotech. Lenka mezitím vyndala vše z polic, pak si připravila vodu a vše pečlivě umyla. Nakonec za Markovy pomoci uložili všechny věci zpět na police.

Marek se usadil do křesla a Lenka spokojeně slezla dolů. Otočila se k Markovi a zvolala: „Proboha, jak já jsem se to zmáčela!“ A zděšeně si prohlížela svoje triko. Bylo vpředu zcela mokré, což způsobilo, že látka jakoby zprůhledněla a vystavila tak její plné prsy přímým pohledům jejího zmateného syna. „Vždyť já vypadám jako nahá!“ volala zděšeně a zmateně se snažila rukama svoje prsy zakrýt. Marek, zcela vyveden tím vzrušujícím pohledem z míry, si naštěstí nevšiml veselých ohníčků v jejích očích.

„Líbí se ti dívat se na mě?“ zaskočila náhle Marka přímou otázkou. „Co… Prosím? Já… Ale…“ koktal Marek rozpaky, nevěděl vůbec, co má říci. Myslel si, že jej matka nevidí, jak ji hladově pozoruje, vždyť to tak alespoň vypadalo!

„Ptám se tě, zda se ti líbí to, co vidíš!“ opakovala matka znovu. „Celou dobu ti málem vypadly oči z důlků, jak sis mě prohlížel, když jsem stála na tom žebříku a nemohla se tak tvému pohledu bránit,“ připomněla mu matka a dívala se mu do očí.

„Ale… Mami… Víš…!“ koktal ještě omráčený Marek. „No podívej se na svoje kalhoty! No, od čeho máš tu bouli? Ještě řekni, že z pohledu na mě, že tě tak vzrušuji?“ smála se provokativně jeho rozpakům. Jeho matka nejdřív dělá, že nevidí, jak si prohlíží její rozkrok i prsa a pak náhle má takové otázky! Proč to dělala? Ona snad chtěla, aby si ji prohlížel a mohla ho tak překvapit. Úplně zčervenal studem a rozpaky.

„No… Víš. Díval jsem se na tebe a moc se mi to líbilo,“ konečně ze sebe vykoktal přiznání, celý rudý studem. „Aha, no a co jsi viděl? A co budeš dělat? Budeš tu jenom sedět a koukat na mě nebo přistoupíš ke mně, abys mi dokázal, jak moc se ti to líbilo?“ zeptala se, jedním rázným pohybem si přetáhla tričko přes hlavu a spustila sukni na zem, zatímco Marek tam stál jako sloup s ústy dokořán úžasem.

Během vteřiny byla Lenka nahá. Podebrala svoje plné prsy dlaněmi, otočila se několikrát před zkamenělým synem dokolečka a přešla ke gauči, na nějž si pomalu lehla. S pohledem stále upřeným na svého syna roztáhla nohy, jednu zvedla na opěradlo gauče a položila svoji ruku do rozevřeného klína.

Marek tam ještě stál, zcela v šoku a s otevřenými ústy pozoroval svoji krásnou nahou matku, jak si začíná prsty hrát se svojí pochvou, viditelně vzrušenou a natékající vzbouřenou krví. Pak, jakoby veden neznámou silou, vstal a pomalu přešel ke gauči. Zastavil se s pohledem upřeným dolů na svoji matku a sledoval, jak její prsty kmitají v pootevřené pochvě, zatímco ona na něj pohlížela s pootevřenými ústy pohledem, jaký u ní ještě neviděl.

Jeho hormony rozhodly za něj. Matka nebo ne, bylo to jedno. Mladá krev se v něm vzbouřila při pohledu na matku, neskrývaně se mu nabízející. Vyrazil ze sebe nesrozumitelný výkřik a klesl hlavou mezi matčiny nohy. Klekl si mezi její stehna a jako smyslu zbavený vnořil svůj horoucí jazyk do lůna svojí matky a začal je lízat a sát ze všech svých sil.

Lenka překvapením a slastí zasténala. Nečekala tak divokou reakci svého syna a byla jí trochu zaskočena. Jeho rozpaky a následná vášeň, se kterou se na ni vrhl, ji zcela okouzlila. Jeho horký jazyk byl jako elektrický proud, nutil ji, aby se svíjela a kroutila neskutečnou slastí.

„Ano, miláčku! Lízej mamičinu pochvu. Cítíš, jak je horká a mokrá vzrušením. Ano, strkej do ní svůj horký jazyk a udělej mě s ním!“ pobízela jej a začala si rukama hníst a laskat svoje ňadra. Její sen se začal plnit a skutečnost byla ještě mnohem krásnější než sen. Její syn si hraje s její pochvou, jeho jazyk je sice ještě nezkušený, ale o to snaživější a aktivnější.

Slyšela jej, jak vzdychá a skučí divokým vzrušením z vědomí, že to je matčina pochva, kterou tak divoce líže. Dílem z obrovského vzrušení, že se plní její sen a dílem i ze synova dráždění, netrvalo dlouho a Lenka cítila, jak se jí zmocňuje atak orgasmu. S divokým výkřikem: „Už jsééém!“ se její tělo vysoko vzepjalo a opět povolilo a to se opakovalo několikrát, dokud ataky slasti na její vědomí nepřestaly.

Marek byl překvapen, když se z matčiny pochvy vyřinul proud jejích šťáv, viděl, jak se pochva chvěje a spasmaticky svírá jeho jazyk ve své horké a mokré hlubině. Již se nemohl ovládat. Jeho penis mezi nohama bolel nesmírnou touhou a mokval očekáváním.


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *