Rozverná mláďátka

Když už jsem do ústavu docházel nějaký ten pátek Adélka mne upozornila, že pokud budu spolupracovat, může mi zajistit, každý večer jinou mladičkou krásku, která splní všechna má přání a kterou poté, co jí ojedu můžu za peníze nabízet svým kámošům, takže ke svému nepříliš vysokému platu nočního hlídače můžu přidat ještě značné příjmy. Ale o tom abych se mazlil společně se všemi jejími chovankami nechtěla slyšet. Samozřejmě, že jsem její nabídku přijal, a tak jsem každý den po mrdu ze svou šéfkou šoustal ty malé slaďoučké kundičky, které toho uměly tolik, že i kdejaká holka z ulice by se od nich lecos přiučila.

Nebylo to ani za dva měsíce a vystřídal už jsem všechny chovanky nad patnáct, a tak abych si trochu přivydělal nabízel jsem je teď už nejen občas, svým kámošům. A protože jsem nevěděl co z roupama napadlo mne, udělat si od každé kočičky nějakou fotodokumentaci a natáčet jejich rajcovní čísla na video a to jak pro svou vlastní potřebu, tak i proto, že jdou podobné věci perfektně na odbyt. Vědom si toho, že by to zaručeně přinášelo báječné příjmy, svěřil jsem se ze svým nápadem Adélce. „Perfektní, vidíš to mne nikdy nenapadlo,“ přijala můj nápad s nadšením a poté co jsme šoustáním oslavili náš nový zdroj příjmů, který se i zúčastněným kočičkám bude líbit následovala speciální odměna.

„Tak a protože jsi dnes byl obzvlášť vynalézavý mám pro tebe malé překvapení,“ řekla Adélka a vedla mne do sprch. Již z dálky se z nich rozléhal dívčí smích a občasné steny sladkých nezbedných holčiček, které si tak jako každý večer dopřávaly, co hrdlo ráčí. „Dnes jsou všechny moje svěřenkyně tvoje a můžeš si s nimi dělat, co chceš,“ sdělila mi tu radostnou novinu a odebrala se do vedlejší místnosti, kde za velkým zrcadlem mohli příchozí za poplatek sledovat to překrásné divadlo. Dnes byla místnůstka prázdná a tak se pohodlně uvelebila a pečlivě rokročíc nohy a nadzvedla svou sukýnku a připravila se na laskání své kundičky, při pozorování jejích mlaďoučkých svěřenkyň. To po čem jsem vždycky potají snil se stalo skutkem.

Pomalu jsem otevřel dveře do sprch. Pohled, který se mi naskytnul by přivedl kdejakého chlapa k několikametrovým výstřikům. Hned u dveří se svým urousaným ještě neochlupeným kundičkám věnovaly dvě slaďoučké třináctky v poloze 69. Jejich ještě nepříliš vyvinuté poprsí se o sebe třely a jejich stojící bradavky a úžasné vzdechy rozkoše doplňovaly ten nádherně vzrušující pohled, zatímco jejich nezbedné jazýčky ochutnávaly milostnou šťávu linoucí se z jejich roztoužených dírek. Uvolnil jsem svůj ocas a začal si ho pomalými tahy honit. Popošel jsem kousek dál, kde se svým tělům věnovaly dokonce tři kočičky. Sladká brunetka ležíc na zemi s doširoka rozhalenou pičkou, krátkovlasá černovláska lízajíc její skulinku lásky a třetí malá blondýnka, přijímajíc svou dávku rozkoše od brunetky lízajíc kozy druhé své družky střídavě s pičkou kozaté brunetky. Plně zaujaté svojí hrou vydávaly velmi rajcovní vzdechy a mé přítomnosti nevěnovaly sebemenší pozornost.

Na druhé straně mne zaujaly dvě asi dvanáctileté holčičky, které si vzájemně s velkým zaujetím zpracovávaly své kundičky prstíky. Bylo to moc rajcovní, takže brzy můj výstřik přistál na jejich tělech. Pustily mne mezi sebe a já věnujíc se první z nich, ocitl jsem se rázem v ráji. Ta maličká, která mi ho během toho, co jsem její kamarádku vášnivě líbal, báječně kouřila mne rozpalovala k šílenství. Zatímco ta druhá musela cítit můj jazyk až v krku, tak mi zachutnala. Bez přestání líbajíc začal jsem mému sladkému mláděti prstíkem laskat kundičku, bez přestání kouřen od její družky. Když mi v ocasu začalo povážlivě škubat vytrhl jsem ho z pusy té maličké a postříkal jsem je obě tak, že měly na pár minut co dělat, hbitými jazýčky se očistit a přemístil jsem se dále.

Tam jsem spatřil dvě zkušené a dostatečně vyvinuté černovlásky, kterým mohlo být tak šestnáct, ve vášnivém polibku. Jejich jazyky se proplétaly zatímco jejich šikovné prstíky si pohrávaly s bradavkami té druhé. S tohoto velmi příjemného pozorování mne vyrušil nezaměnitelný mužský chrapot, který když jsem se pořádně rozhlédl patřil asi patnáctiletému mladíkovi, přivázánému za nohy a ruce k topení, na kterém se zbylé holky, jedna po druhé obšťasťnovaly. Nesl to statečně i když už se jich na něm vystřídalo tolik, ale po chvíli už byl nepoužitelný, a ač se velmi snažily, nepodařilo se dívkám jeho penis dostat do provozuschopného stavu. Nechaly ho svému osudu a jedna, asi ta nejstarší z nich si nasadila černý obrovitý umělý penis s plnými velikými koulemi a hbitě ho v obšťastňování svých kamarádek nahradila.

Vrátil jsem se pohledem k černovláskám, které už byly viditelně rozpálenější a přitahujíc jedna druhou za vlasy dávkovaly si hloubku proniknutí svých hbitých jazýčků do nenasytných dorek. V tom jsem ucítil velmi příjemné šimrání na koulích a poté i na penisu. Ohlédl jsem se a spatřil jsem jednu z dívek, která si ještě před chvílí s takovým zalíbením dopřávala na mém mladším kolegovi uvázanému u topení. Protože se mi líbila a protože jsem byl dostatečně rozpálen z velmi rajcovního prostředí ve kterém jsem se nacházel nijak jsem se nebránil, když mi ho začala zkušeně kouřit, šimrajíc mne při tom navíc svými dlouhými blond vlasy. Její kamarádka asi patnáctiletá brunetka se k ní připojila a začala svým jazýčkem zpracovávat mé koule. Škubání v penise jim prozradilo, že se blížím ke svému vrcholu a proto se obě připravily na přívaly mého spermatu, kterými jsem jim potřísnil jejich obličeje. Když si je vzájemně hbitými jazýčky očistily, řekly mi abych si lehnul a blondýnka mne odvážně osedlala a začala přirážet. Byla velmi úzká, což se mi moc líbilo. Její kamarádka vydatně urychlovala její rozkoš, ždímajíc její kozičky a zajíždějíc svými prstíky na pomoc mému ohonu. Když už uznala blondýnka za vhodné také svou kamarádku na chvilku pustit na koníčka, holky se vystřídaly. Teď brunetka za vydatné pomoci blondýnky svými ještě šikovnějšími přírazy způsobila, že dávky spermatu začaly vyplňovat její horkou dírku, mísíc se tam s jejími sladkými šťavami. Blondýnka viditelně znechucená tím, že jsem to nenapumpoval do ní přistoupila k mé hlavě a nechala si jí alespoň lízat, zatímco její kamarádka očisťovala můj penis.

Vystřídalo se jich na mě toho večera ještě několik a Adélka sledujíc pozorně toto neskutečně rajcovní divadlo zpoza zrcadla si se svými šikovnými prstíky také přišla na své. Od té doby se mé pobyty v práci stávaly radostnější a radostnější. Peněz přibývalo a erotických zážitků jakbysmet. Ale o tom zase někdy příště …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *