Školní výlet I.

Blížily se prázdniny, a tak jako každý rok chystala se i moje třída na nejoblíbenější část školního roku – výlet. Protože vím jak moc se na tuto akci všichni těší neponechal jsem ani letos nic náhodě a zamluvil již s dvouměsíčním předstihem chatky v kempu Kapustovicích, nedaleko překrásného rybníka, kde se dle mého názoru budou moci mé svěřenkyně dosytosti vyřádit.

Když jsem to mým zvídavým osmačkám sdělil zavládlo ve třídě bouřlivé nadšení, které zcela nabouralo plánovanou výuku, ale nechal jsem je být, vždyť i já jsem se těšil!

Termín výletu se nezadržitelně blížil a přípravy vrcholily. Všichni cpali do svých báglů tu něco k snědku, tu nějaké to bezva oblečení a stále přemýšleli o tom, jak jen to zaonačit, aby se tam všechno vešlo… Konečně tu byl den odjezdu. Těšil jsem se na to snad ještě víc, než mé svěřenkyně, protože mi to doma už delší dobu neklapalo. Moje stará byla poslední dobou pořád nějaká podrážděná, takže ze sexu nebylo nic a tak jsem si pomáhal jak se dalo. Tu jsem zaběhl za naší kozatou sousedkou, tu zas do baru – nabalit nějakou tu nezkušenou dívenku… Vůbec jsem na sobě sledoval, že se mi čím stále víc začínají líbit mladé holčičky. Vrcholem všeho bylo, když jsem se při pohledu na mou dvanáctiletou neteř v noční košili udělal… Od té doby snad nebylo dne, kdy bych si ve škole nepředstavoval jak to dělám s mýma osmačkama. Jak nejdříve jen přes tričko polehounku hladím jejich sladké kozičky, ty malé jehlánky, které svádějí k polaskání, jak se naše jazyky hravě proplétají v báječném polibku. A jak ta malá nezbednice zabloudí svou ručkou do klína a masíruje svou kočičku…

Ocas mi povážlivě začal napínat kalhoty, a tak jsem rychle přestal myslet na sex a poté, co se všechny mé sladké osmačky usadily, dal řidičovi znamení, že můžeme vyrazit. Cesta nám pěkně ubíhala a mé hříšné myšlenky byly opět tu. Prohlížel jsem si poočku jednu z dívek za druhou a představoval si, co se tak může skrývat pod jejich tričky… Musím vám říct, některé mršky už měly co dělat s tím, čím je příroda obdařila a jejich kozy by jim kdejaká dvacítka záviděla, ale mne více lákaly ty méně obdařené. Rajcovala mě na nich jejich sladká neposkvrněnost a nevinnost – tedy přesně to, co u starších dívek jen těžko najdete. Vždyť holka, která to do svých šestnácti alespoň jednou nedělala, buď žila v klášteře nebo je to malá zrůdička…

Nejvíce mne však zaujala Anita. Byla tak trošku jiná než její vrstevnice, vždy se držela stranou a příliš se nezapojovala do všelijakých lumpáren, co holky vymýšlely. No a při zkoušení, to aby z ní člověk mámil každé slovo. „Jaké by to bylo s touhle princeznou?“ napadlo mne a již má fantazie jela na plné obrátky.

…Byla opět nějaká hodina a já zkoušel nepříliš připravenou Pavlu. Více než její výklad, zajímal mne její poměrně odvážný výstřih, ze kterého zcela bez ostychu čněly obnažené kozičky. Na jejích třináct a něco byly úctihodné. Obrovité růžové bradavky jen dokreslovaly ten báječný pohled a můj ocas začal „opět stoupat k výšinám“. Pavla si jen ledabyle oblízla rty a předklonila se ještě víc, aby mi snad něco neuniklo a drze žvatlala další nesmysly, které neměly ani za mák společného s naším zeměpisem, ale to mne teď vůbec nezajímalo. Moje ruce zmizely za katedrou a osvobodily můj nalitý kolík z těsného vězení kalhot a začaly ho pomalu zpracovávat. Pavla to zpozorovala a s velkým zájmem sledovala mé nářadí. „Jé, ten je krásně velký a tvrdý. Můžu si ho pohladit?“ zeptala se drze. To mne rozčílilo. „Tak naše blbá děvka by si chtěla pohladit! Třináctiletá panna si troufá na tak protřelý ohon! No počkej teď něco zažiješ!“ Uchopil jsem ukazovátko a přehnul Pavlu přes stůl vyhrnouc současně její sukýnku. Zadeček měla opravdu božský a její sexy černé kalhotky slibovaly bezva podívanou (nebo snad polízanou?). Začal jsem jí šlehat ukazovátkem. Což jí viditelně rozpalovalo a její ručka brzy v rytmu mého trestání začala mizet pod kalhotkami. „No podívejme se na ní, kurvičku třináctiletou, ona si to tady bez ostychu před svým profesorem začne dělat. A jak jí to jde! Její pička už čvachtá jedna báseň, tak ukaž ať z ní ochutnám.

Přetočil jsem jí na záda a rty z ní stáhnul urousané kalhotky. Její pička na mne vykoukla celá orosená, a já věděl, že jí neodolám. Byla ještě krásně holá a neposkrvněná. Rozhodně budu její první! Mé hladové rty zmizely v jejím klíně a mlsný jazyk oblizoval každičký milimetr její kundičky. I její poštěváček si přišel na své, a byl za malou chvilku pořádně veliký.

Konečně se probraly i ostatní nymfičky. Holky z prvních lavic už spokojeně při pohledu na mou ztopořenou kládu dopřávaly svým kundám bezva dávky a ty odvážnější z nich ke mne přistoupily a poprosily zda si můžou sáhnout. „Proč ne, kundičky moje. Vyhoňte mi mýho ptáčka a postříkám vás všechny!“ Poslušně přiklekly a začaly mi ho lehkými tahy honit. Bez přestání jsem lízal Pavlu a příjemnému šimrání mladičkých ruček na mém klacku nevěnoval příliš pozornosti, což byla chyba. No tedy jak pro koho… Mladinké kurvičky totiž netušily, že zahrávat s ohněm se nevyplácí a za veselého chichotu zvyšovaly svou aktivitu. První přívaly mého spermatu, byly pro ně obrovským šokem, protože jedna jejich kamarádka skončila se svým sladkým obličejíčkem zastříkaným zcela od mé smetany. Byla to nesmělá Anita. Vida ji kurvičku, ta se nezdá! Vidět jí v tu chvíli nějaký chlap brzy by byla postříkaná podruhé, protože byla překrásná. Mé sperma jí zalepovalo obě oči a i její dlouhé blond vlasy dostaly ochutnat toho nejlepšího „šampónu“. Celá ustrašená se chudinka nechala lízat od svých více poučených kamarádek, které už věděly jak bezva chutná mužské sperma. Jejich šikovné jazýčky rejdily po oroseném obličejíčku, zatímco jsem Pavlu poprvé udělal. Prohla se jako luk a její šťávy z ní vyhrnuly v mohutném proudu. Začal jsem je hladově polykat a už se těšil až mi ho mé šikovné žačky začnou kouřit a jak potom skončí v jejich málo jetých pičkách! To bude bezva!

Konečně už oběť mého prvního výstřiku byla zcela očištěna. „Tak tos byla ty, kdo mne tak bezva udělal, Anito. To zasluhuje odměnu. Lehni si na záda.“ Poslušně poslechla a se zvědavostí očekávala, co bude následovat, zatímco její kamarádky vidouc, že tady už nebude žádná práce pro jejich hbité jazýčky přemístily se k rozdělané Pavle, jejíž rozšklebené závojíčky lákaly k polaskání, a jejíž kozičky lákaly k ochutnání.

Stáhnul jsem tomu rozkošnému mláděti tričko a jazykem začal objíždět její sladké jahůdky. Lehce přitom skučela a já se bavil tím, jak si s ní pohrávám. Její kalhotky postupně uspokojivě vlhly a já „zlý to sameček“, ne a ne dokončit své dílo. Její klín už dávno nedočkavě žádal svého, ale já pořád jen lízal její jahůdky, celý v tranzu z té mlaďounké nádhery. Čas od času jsem si svým jazykem také došel pro vášnivý polibek, který od tohohle rozdělaného mláděte chutnal obzvlášť sladce. Její stehna se rytmicky rozevíraly a zavíraly a lákaly můj ocas k vykonání aktu lásky, a tak jsem se rozhodl konečně jí vyhovět. Stáhnul jsem z ní urousané kalhotky a spatřil další mladičkou neochlupenou krásku, která se jen blískala od šťáv, které se z ní bez ustání řinuly a které jsem měl tak rád ve svých ústech. Jen letmo jsem z ní ochutnal a už můj klacek zajížděl na krajíček kundičky. Anita mi roztouženě vyrážela vstříc, ale já jí vždycky včas uhnul, a vychutnával si tak ještě více svou převahu. Zkuste to až si to zas někdy budete s nějakou rozdávat, to byste nevěřili jaké zázraky to se ženskou dokáže udělat! Tak vášnivý sex už jsem hodně dlouho nezažil!

Když jsem jí konečně dovolil nabodnout se na mé připravené, tvrdé a dlouhé kopí, neváhala ani chviličku a povalíc mne na záda začala na mě báječně rajtovat. Ždímal jsem její kozičky a povzbuzoval jí k ještě zběsilejšímu tempu, společně s celičkou třídou. Bylo to prostě skvělé. Navíc byla báječné úzká a svírala mne jako ještě žádná jiná předtím. Když už jsem cítil, že to na mě přichází. Převalil jsem jí na záda a vyprázdnil své rezervoáry do její mladinké frndičky. Až jsem se vystříkal do poslední kapky vytáhnul jsem ho z ní a nechajíc jí vychutnávat si výsledek mého snažení pomalu se začal poohlížet po další dívce, která by mi mohla být po chuti. Ani jsem se nemusel příliš snažit, protože už se začala dělat fronta, tak se to těm malým frndičkám líbilo!

Lehnul jsem si tedy na záda a po zbytek dne se oddával báječnému rajtování úzkých piček mých třináctiletých bohyní a přemýšlel o tom, jak bezva to s nima bude až jim bude o nějaký ten rok víc – to už totiž nebude ničeho, co by neuměly a nevyzkoušely. A to potom bude mrdačka!…

Z mého bezva rozjímání mne probral až hlas řidiče autobusu, který mi dával dost hlasitě najevo, že bych se měl vrátit zpět na zem a postarat se o ubytování mých svěřenkyň – byly jsme totiž v Kapustovicích a překrásný rybník už jen zval k tomu se v něm osvěžit. Zašel jsem do recepce a poté, co jsem vyjednal všechny formality zaplatil jsem řidiči a domluvil se na zpáteční cestě. Mé sladké berušky se radostně rozběhly do svých chatek a já po nich. A natáhnouc se na posteli vyndal jsem nějaký ten pronočasák a začal si ulevovat od toho ne nepříjemného pnutí v kalhotech.

Ale o tom, jak probíhal náš výlet dál zas někdy příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *