Prohraná sázka

Nechaly jsme se s kamarádkou přemluvit partou lyžařů, že s nimi zajedeme na závody jako doprovod. Byli to všechno naši přátelé a spolužáci. Teď už bych mohla napsat i chlípníci. Nebudu zdržovat popisem cesty a počasí a tak přejdu rovnou k věci. K sázce, kterou jsem prohrála.

Večer po závodech jsme popíjeli na chatě a zapíjeli úspěchy i prohry. Jana a já jsme už popíjely alkohol už od oběda, protože na svahu bylo zima a tak jsme se nechaly poměrně snadno přesvědčit abychom hrály „flašku“.

Vyvíjela se jako vždy a šatů na nás všech ubývalo a chlípných řečí přibývalo. Lichotilo mi, když jsem viděla jak se kluci předhání a nadbíhají mě. Určitě by se mnou šel každý. Když jsem si to uvědomila, kalhotky mě zalila šťáva. „Podívej, Veronika vytekla“ vykřikl někdo. „Jana je má mokrý už hodinu“ prohodil Honza. Podívaly jsme se s Janou na sebe a Jana suverénně podotkla: „tak ukažte komu z Vás ještě nestojí“.

Myslela jsem, že je to trochu schladí, ale najednou proti mě trčelo dvanáct nádherně tvrdých kopí. Znovu jsme se na sebe s Janou podívali, teď už s otevřenými ústy. „Všechny nás stejně nezvládnete!“ řekl Martin. „Vsaď se že jo“ vyhrkla jsem vzrušeně. „Vsadím vanu plnou šampaňského“ odpověděl Jirka. Ostatní se kvapem přidávali.

„Pomůžeš mi, zeptala jsem se Jany“, ale když jsem se k ní ohlédla, viděla jsem jen jak pusou zpracovává penis Jirkova a Alešovi. Střídavě kouřila jednoho a druhého. Vstala jsem a přešla ke stolu. Povyskočila jsem si nahoru v čele stolu a sundala jsem si kalhotky. Ležérně jsem zahodila i vršek a zůstala sedět nahá. „Tak kdo bude první?“ zeptala jsem se.

Celé parta popošla ke mě a zvědavě si mě prohlíželi. Vzala jsem si závojíčky svojí kundičky a roztáhla jsem je od sebe. „Tak kdo“ Honza se osmělil vešel do mého rozkroku. Pohladila jsem mu rukou ptáka a pak jsem ho do sebe vsunula. Honza okamžitě začal přirážet. Řekla jsem si, že budu předstírat, ale moc mi to nešlo. „Tak co bude dál“ zeptala jsem se. „Vy se budete jenom koukat? Mám ještě ruce a pusu, tak pojďte ať to odsejpá.“

Kluci hleděli ještě překvapeněji. Jana se zvedla na přišla na druhou stranu stolu. „Jsem teď volná“ prohodila, „není tady volný ocas?“ Víc už kluci nepotřebovali. Obstoupili stůl a já jsem úplně ztratila přehled kdo je kdo. Byla to jako hadí hnízdo.

Ucítila jsem svůj první orgasmus a zároveň první příval spermatu na moje bříško. Honza se udělal. Vyndala jsem z pusy penis a zvedla hlavu, abych viděla kdo jde do mě. Byl to Petr. „Tak pojď ty uličníku, ať už mám tvoje děti taky na břichu.“ Znovu jsem si lehla na stůl, vedle mě měla Jana hlavu s pusou plnou hadů. „Tak pánové, lízátko pro Veroniku“, řekla jsem, otevřela pusu a vyplázla jazyk. Okamžitě mi zacpali pusu. Hmátla jsem pod stůl a ještě jeden penis našla. Honila jsem ho rukou a pozorovala zvyšující se funění okolo sebe. Udělala jsem se znovu. A za chvíli zase a zase.

Jana se vytrhla klukům,opřela se o lokty a poddávala se svým orgasmům. Kluci byli napnutí jako luky. Lehla jsem si jako Jana a zavelela „všichni na prsíčka“ a pozorovala ty nic nevnímající samce jak si masturbují penisy. První byl Fanda a pak už všichni na jednou. Semeno pleskalo na můj hrudník, břicho i nohy. Pak se před mou tváří objevil Martin.

„Ještě na pusince nic nemáš“ zamumlal a stříkl mi do vlasů první dávku. Druhá část mě udeřila do čela a poslední na nos. Stékalo mi po tvářích do pusy a já jsem ho hladově hltala. Jana dopadla stejně. Celá zmáčená vstala přišla ke mě, objala mě a lehla si na mě. Cítila jsem semeno na jejím těle. Vychladlo a studilo mě, jak po mě stékalo. „To bylo fantastické“ zašeptali jsme zároveň. „Budeme si to muset někdy zopakovat“, dodala jsem. „Tak se běžte osprchovat a jedeme dál“ řekl Honza. „Sázka je sázka“.

Zděšeně jsme se na sebe s Janou podívaly. Byly jsme obě hotové. „Vypadá to, že jsme prohrály, řekla Jana“ a odešly jsme se spolu osprchovat… „To se ještě uvidí jestli jsme skončili,“ ozvalo se za námi…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *