Eva a dva mladíci

Eva už měla vyhlédnuté další dva kluky, se kterými by si pěkně užívala. A protože neměla nikdy dost, napadlo ji, že by si s nimi mohla hrát najednou. Pak si začala představovat, jak si ti dva kluci hrají sami se sebou. Nemuseli by si ho ani honit nebo něco podobného, stačilo by, kdyby se spolu mazlili. Pak dostala nápad, jak by mohla tyto své představy uskutečnit.

Druhý den už do svých sítí vpletla jednoho z mladíků, Martina. Bylo mu šestnáct let a stále byl panic. O panictví chtěl přijít jakýmkoli způsobem, a tak mu i poněkud tělnatější čtyřicátnice přišla vhod. Vůbec se nebránil, když mu Eva sdělila, že má ráda trochu toho SM při milování a že si možná přivede mladou společnici.

Další den se seznámila s Jirkou a napovídala mu to samé, co Martinovi. Příští den už to konečně nastalo.

První přišel Martin. Tvářil se nesměle a byla na něm patrná nervozita. To se Evě líbilo, protože v takovém stavu ho mohla lehce ovládat a on ji poslechne snad ve všem. Zahrála si na romantičku a nechala Martina, aby ji políbil. Nechala ho dokonce chvilku si pohrát s jejími prsy, ale pouze přes šaty. Potom Martina rychle svlékla a nasadila mu obojek. Pak přinesla černý šátek a zavázala mu oči. Nakonec mu ještě přinesla ucpávky do uší. Vysvětlila mu to tak, že když nebude vidět, ani slyšet, bude rozkoš prožívat mnohem silněji. Ve skutečnosti ale chtěla, aby Martin neviděl a ani neslyšel, že bude ve stejné posteli jako Jirka.

Potom k jeho obojku přivázala provaz, aby ho mohla snadno kontrolovat. Zrovna když ho odvedla do postele, zazvonil Jirka. Nejdřív si před ním také zahrála na romantičku a poté s ním udělala ty samé procedury jako s Martinem. Pak, když byli všichni tři v ložnici, přitáhla k sobě Eva Martina, protože ten byl nadrženější a měl menší penis, který ji měl teprve naladit na ten Jirkův.

Eva tedy poklekla před Martina a nasměrovala ho na svou prdelku. Ten ji chvilku osahával, pak jí vyhrnul šaty na záda pomalu nasadil žalud na ústí její mušličky. Eva už to nemohla vydržet, a tak se na ten ocas sama nabodla, aniž by čekala na Martinovy přírazy. Po pár sekundách se do ní ale Martin vystříkal.

Byla překvapená, kolik toho v sobě měl. Jeho mrdka jí tekla po stehnech až ke kolenům. Martinovi jeho klacek neochabl úplně, ale už to nebylo ono, tak ho odvedla ke stěně a uvázala provaz od jeho obojku k ocelovému oku. Pak si došla pro Jirku.

Klekla si na stejné místo a nechala Jirku, ať si s ní poradí. Předtím si ale sundala šaty, aby měla větší pohodlí. Jirka byl obratnější než Martin a přirážel dobře. Až se z toho Eva udělala. Když její orgasmus odezněl, poznala, že i Jirka už to má za sebou. Její pička teď byla celá zalepená spermatem.

Eva dostala chuť vidět, jak se spolu ti dva kluci mazlí. Oba si budou myslet, že ten druhý je ona zmíněná holka, kterou si měla Eva pozvat. Jenom se nesmějí dotýkat tam, kde by se poznalo, že jde o kluka.

Eva odvázala Martina a nechala ho lehnout si na zem. Pak se nabodla na jeho stojícího ptáka a přitáhla Jirku k Martinovi. Nechala Martina, aby si hrál s jejíma prsama a sama začala hladit jeho hrudník. Jirka už se mezitím dotkl Martinovy hlavy. Chvilku se prohrabával jeho vlasy a pak mu začal hladit tváře. Martin se zase snažil vsát jeho prsty do úst. Nakonec se mu to podařilo a chvilku je tam cumlal. Pak se Jirka naklonil nad Martina obličejem a snažil se ho políbit. Za chvilku už se jejich polibek změnil na vášnivý francouzák a poté na zběsilé olizování tváří a hryzání rtů.

Eva byla z toho pohledu na dva vášnivě se milující chlapce tak vzrušená, že jí stačilo jen mačkání prsů od Martina, aby dosáhla dalšího orgasmu. Martin se udělal vzápětí po ní. Ještě chvilku nechala oba kluky, aby se trochu pomazlili, a pak zase odvedla Martina ke stěně.

Přišla k Jirkovi, položila ho na záda a nastavila mu svoji ulepenou kundu. Sama se pak ujala jeho ptáka pusou. Jirka si přidržoval její zadek a náruživě ji lízal a polykal přitom nejen její šťávu, ale i Martinovu mrdku. To ale nevěděl, myslel si, že je to jen jeho semeno.

Eva si na jeho šulinovi dala záležet a brzo byla odměněna hustým gejzírem smetany. Ještě s plnou pusou se otočila a začala se s Jirkou líbat. Přitom mezi nimi probíhala výměna tělních tekutin tří lidí, Jirka totiž ještě nedokázal spolykat obsah Eviny mušle. To Evu přivádělo k šílenství a dostala chuť na anál. Jirku nechala ležet na zemi a vrátila se k Martinovi.

Uchopila jeho ruku, ocumlala mu ukazováček a prudce si ho strčila mezi půlky. Martin zřejmě pochopil, kde se jeho prst ocitl, a protože to bylo poprvé, začal Evu zevnitř ohmatávat. Eva ještě navedla jeho druhou ruku na svá prsa a pak už si jen vychutnávala ty krásné pocity. Když už měla pocit, že už to dál nevydrží, vsunula si do kundy dva prsty. Vzápětí už s ní zase cloumal orgasmus.

Eva tedy už byla zase na chvilku uspokojená a proto chtěla vidět oba chlapce v akci. Líbilo se jí, jak se kluci líbali, a ona to přitom sledovala napíchnutá na jednom z nich. Tentokrát se ale rozhodla kluky prohodit.

Jirka ležel na zemi a Eva už se na něj soukala. Martin už si nějak našel Jirkovu hlavu a hladil ho po tvářích. Jirka rukou zavadil o Martinův zadek a proto ji Eva hned chytla a nechala ho, ať si hraje s jejíma kozama. To už se ale oba kluci líbali jako o život. Jazyk jednoho zběsile kroužil v puse toho druhého, že byl div, že stále dýchají. Jirka přitom ještě dokázal trochu přirážet, takže Eva měla také o zábavu postaráno. Zvláště když jí ještě dost nevybíravým způsobem mačkal prsa.

Když se Eva tím pohledem dosyta nabažila, sesedla z Jirky a pobídla ho do kleku na všechny čtyři. Martina pak navedla k jeho zadku, navlhčila mu prst a vsunula ho Jirkovy do prdele. Martin se zorientoval hned a začal s Jirkou provádět to samé, co se mnou. Druhou rukou hladil Jirkovi záda. Eva musela dávat dobrý pozor, aby Martin náhodou nezavadil prstem o jeho varlata, nebo aby mu nesjel rukou na hrudník. Ale to hlídání opravdu za tu podívanou stálo.

Jirka se nekontroloval a velmi hlasitě vzdychal. Martin zase Jirkovi vyznával lásku, ptal se ho jak se mu to líbí a říkal, že je úžasný. To vše samozřejmě říkal domnělé dívce, se kterou si myslel, že tohle všechno dělá. Eva věděla, že i ucpávky do uší budou potřeba.

Když se Jirka po několika minutách vystříkal na zem, nechala si to Eva ještě jednou od Martina udělat a pak je oba pustila domů. Samozřejmě postupně, aby jeden o druhém nevěděl. Pak už si jen lehla na postel a znovu si v hlavě přehrávala tu krásnou podívanou na dva mladé chlapce, kteří se vášnivě líbají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *