Martina a Eva

Martina přišla na schůzku v nových šatech. Byly elegantní a přitom sexy. Měly světle zelenou barvu a nádherně obepínaly její vnadné tělo. Evě se budou určitě líbit. Třikrát krátce zazvonila na Evin zvonek.

Za chvilku ji otevřela sama Eva. Byla také krásně oblečená. Měla na sobě podobné šaty, ale v červené barvě a ještě kratší s větším výstřihem. Na pozdrav se políbily a šly do jídelny. Tam už byla přichystána večeře. Eva byla romanticky naladěna, a tak byla celá jídelna intimně osvětlena, na stole byla váza s růžemi a hořící svíčky ve stříbrném stojanu. Obě usedly ke stolu, naproti sobě a mlčky se pustily do vynikajícího jídla. Když dojedly, začaly se bavit o práci, o domově a tak různě. Eva přinesla na stůl dvě láhve vína a čtyři krabice džusu. Nemusela nic vysvětlovat a Martina hned pochopila. Dnes bude všechno téct proudem.

Neváhala a nalila si sklenku vína a sklenku džusu. Povídaly si ještě dlouho, vypily téměř vše a ještě nepadla ani zmínka o dalším plánu na večer.

Martina se omluvila, se slovy, že si potřebuje odskočit. Tušila, co bude následovat. Eva ji poprosila, ať ještě chvilku vydrží a vleze si na stůl. Martina poslechla a klekla si na stůl. Eva jí udělala prostor tím, že vše ze stolu smetla rukou na zem. Potom Martinu vybídla, ať si tedy uleví. Martina se opravdu dlouho nepřemáhala, protože téměř tři litry vypité během necelé hodiny opravdu člověka zaplní. A tak si pomalu ucvrkávala do svých nových šatů.

Kalhotky jí v tom nebránily, protože na návštěvu k Evě je nikdy nenosí. Eva sledovala Martinino představení s opravdovým zaujetím. Líbilo se jí, jak se skvrna na Martiných šatech zvětšuje a jak pomalu její moč kape na desku stolu. Sama už také velmi potřebovala, a proto rychle vylezla také na stůl, rozkročmo si stoupla na Martinu a začala močit.

Na pár okamžiků močily společně. Martiny se zmocnilo obrovské vzrušení, když ucítila proud Eviných výměšků na zádech a sama přitom močila. Po několika vteřinách už z ní moč přestala vycházet, a tak si vychutnávala tu Evinu.

Už měla mokré celé šaty, dokonce i prsa a břicho. Za chvilku skončila i Eva. Martina slezla ze stolu a nechala Evu, aby si na něj lehla. Eva musela mít mokrá celá záda. Martina potom na stůl zase vylezla a poklekla nad Evou. Pak se na ni položila a zaměstnala ji vášnivým polibkem trvajícím snad pět minut. Když skončily, Eva se na stole otočila na břicho a potom slezla. Pak vybídla Martinu, aby udělala to samé. Ta jí poslechla, ale stav jejích šatů to nezměnilo, protože víc mokré být už nemohly.

Oběma ženám už prosvítalo pod šaty téměř celé tělo. Nejvíce pak prsa. Nakonec obě milenky společnými silami slízaly zbytky výměšků na stole. Přitom se jim namočily i vlasy, ale toho si nevšímaly.

Když v jídelně skončily, odešly do obýváku ,usedly na pohovku a dívaly se na porno. Asi po hodině položila Eva Martinu na záda a dřepla si nad ni. Na měkké pohovce to šlo těžko, ale když ji Martina podržela rukama, bylo to v pořádku. Pak si Eva vyhrnula spodek stále vlhkých šatů k pasu a vystavila tak svůj zadeček na odiv své přítelkyni.

Martina ho začala hladit, a tak se musela Eva opřít o její kolena, aby se nad ní udržela. A pak Martině dala svůj dárek. Pomalu z ní totiž začaly vycházet výkaly. Když ucítila, jak ji první kus roztahuje svěrač a dostává se ven z jejího těla, uslyšela Martinino překvapené vzdychnutí. Pak z ní ten kus vypadl celý, a přistál na hrudi druhé ženy. Celkem z Evy vyšla čtyři poměrně celistvé kusy výkalů.

Když potom slezla z Martiny, viděla, že dva má mezi krkem a prsa, jeden přímo mezi prsy a jeden na břiše. Podívala se Martině do očí. Usmívala se na ni, také se na ni usmála. Martina si vzala jeden kus do ruky a přičichla si k němu. Pak si všechny výkaly rozetřela po těle, hlavně po ňadrech. Když skončila, její šaty už měly kromě světle zelené, také tmavě hnědou barvu. Nakonec vstala z pohovky a otřela si ruce o zadeček. Zbytky potom olízala. Tím si od Evy vysloužila vděčný polibek.

Při něm se k sobě obě ženy přitiskly jak to šlo, navzájem se hladily, a prohrabávaly mokrými vlasy té druhé. Obě uznaly, že toto by jako předehra stačilo, obě už byly ovládány pouze vášní. Stačil jediný dotek v rozkroku a orgasmus byl na světě.

Společně odešly do ložnice, jedna druhou svlékly a ulehly na postel. Dostaly se do polohy 69 a hrály si s přirozením té druhé, dokud je přívaly slasti nezmohly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *