Matčina zpověď

Bylo mi 37, když jsem zůstala se svým 17 letým synem sama. Moje dosti náročné povolání, bylo důvodem synovy, možná předčasné dospělosti, a také absence otce z něj sama vychovala celkem rozumného mladíka. Náš vztah byl vždy velmi kamarádský a láskyplný, byli jsme na všechno sami dva. A i proto jsem pečlivě vybírala své milence, které jsem se rozhodla domů přivést.

Neměla jsem v úmyslu zůstat sama, ale vazba na syna a na jeho názor hrála důležitou roli.. Tak uběhl rok..další.. V té době moje veškerá pohlavní aktivita končila divokou masturbací a ještě divočejšími představami. Protože jsme chodili spát skoro současně, musela jsem si své hrátky ohlídat, někdy jsem musela jít ještě zkontrolovat syna do pokoje zda spí, aby mě snad nevyrušil.

Jednou ale byl takový teplý večer, hezky jsme si povídali a syn navrhnul, jestli by nemohl jít spát ke mně do ložnice… Souhlasila jsem, proč by ne. Tam jsme dál pokračovali v povídání a i na děvčata došlo..a co se mu líbí, která a tak.

Jak jsme si tak povídali, on ležel docela blízko mých prsou, tak se o ně začal hlavou třít.. Jen si tak lehce o ně opřel hlavu a mazlil se.. Já ho hladila a nechala jsem ho. Ještě jsem vůbec netušila co bude následovat, ani jsem o tom nepřemýšlela. Jen jsem pozorovala jeho stoupající vzrušení..

Nebyl přikrytý a jeho vzedmuté trenýrky dávaly tušit, co se s ním děje… Začal být vzrušený, nemohl ze sebe vypravit slovo..a mně ho začalo být líto, že se stydí před svou matkou za něco, co je naprosto normální. Navíc ty vzedmuté trenky i mně značně vzrušily a příslib toho, co bych pod nimi viděla, byl opravdu velmi vzrušující.

Nemohla jsem ho tak nechat a tak jsem mu velmi jemně a taktně začala vysvětlovat, že není zač se stydět.. Jenže on začal prosit a škemrat, ať mu pomůžu, že už to nemůže vydržet, že mně moc chce, že se večer chodí dívat do ložnice když si to dělám sama.. A že on si to pak taky dělá v pokojíku sám, a proč si to tedy nemůžeme dělat spolu když je můj syn, že už je taky muž a že mi muže nahradí…

Tak to bylo zbrklé, takové rychlé, že ani sama nevím, jak k tomu došlo poprvé.. Jen si pamatuji, že jsem mu pomohla od prvního přetlaku. Byl to rychlý střik, krásně voňavého semene…a já si ho po té době pohlavní abstinence krásně vychutnala.. Jenže to jsem netušila, jak je to s takovým mladým divochem pekelné, jak je jeho vzrušení velké..než jsem se stačila vzpamatovat už byl zas připraven…a prosil mně,abych ho pustila ochutnat mojí kundičku. Ano,tak jí říkal!

Bála jsem se, moc se bála jeho předčasného výronu semene, neužívala jsem žádnou antikoncepci a strach byl velký.. Proto jsem jeho chlapíka vzala nejdřív do úst a ochutnávala jsem sama.. Jeho jsem nechala odpočívat a dívat se… Bylo to krásně vzrušující i pro mně, hrát si a mazlit takovým způsobem svého vlastního syna…nádherné! Jenže vzrušení stoupalo a i já jsem z těch našich hrátek byla pěkně rozjetá a už jsem potřebovala dosáhnout svého vrcholu.. Pomáhala jsem si, ale chtěla jsem i jeho ruce, jeho jazyk..a nakonec i jeho penis. A v tu chvíli, kdy byl už dost vzrušený, kdy už kňučel, že to nevydrží, a tak jsem se na něj napíchla…

Jo, pěkně zeširoka jsem si na něj nasedla a dost divoce si s jeho chlapíkem projela kundičku. To už ale bylo divoké oboustranně. Chtěla jsem víc, ještě víc…a on mohl a chtěl taky. Brutálně mě tahal a chytal za prsa, musím říct, že měl za co, mám dost veliká prsa… A v tom našem vzrušení bylo něco tak krásně zvrhlého a přitom jemného..a vlastně i dokonalého, to spojení bylo ďábelské a nám dávalo nepoznanou rozkoš…

Po delší době jsem zažila orgasmus tak obrovský, že jsem se úplně zapomněla, nechala jsem ho, nezáleželo mi na tom, jestli bude nějaký problém.. Já jsem ho chtěla cítit v sobě co nejdéle..chtěla jsem jeho sperma cítit až někde moc hluboko..tolik mě to dráždilo a vzrušovalo…

Tady by to mohlo končit…ale ono nic neskončilo, naopak. Od toho večera spal můj syn v ložnici pravidelně… Já si zas opatřila antikoncepci, která byla pro nás velmi důležitá. Naše milování bylo většinou velmi divoké a bez zábran. Nikdo v rodině neměl stín tušení, co se u nás odehrává když se zavřou dveře..

Jak jsem už psala, náš vztah byl vždycky hezký. Jen nevěděli, jak ze sebe strháváme šaty po povinné návštěvě, jak jsme hladoví po společných dotycích, jak už se těšíme jeden na druhého a na samotu, kdy si budeme moc užít našich těl. Ano, oběma nám to prospělo, já shodila nějaké nadbytečné kila…přeci jenom každodenní sex už jsem neměla několik let..a syn..tak ten se zas dost zlepšil v učení.. Ze školy pospíchal rovnou domů a taky mi začal pomáhat víc s domácími pracemi. Věděl, že když bude dřív hotovo, nebude šizen. Jen jednou se stala taková menší kalamita..

Po příchodu z práce jsem slyšela hlasy z obýváku..syn měl na návštěvě pár kamarádů a dívali se na dost tvrdé porno! Jen jsem nakoukla, a protože se lekli, ihned jsem se vytratila a nechala je dodívat. Konečně měla jsem pochopení, byla to moje kazeta a já mám velmi vytříbený vkus! Pak jsem jen slyšela hlasy, loučení se, zaklaply dveře…

Syn za mnou přišel a zezadu mě obejmul..byl vzrušený a chtěl okamžitý styk, věděl že nebude odehnán…Tak v rychlosti si mně položil na kuchyňský stůl a dost tvrdě si mně vzal..řekla bych nezvykle tvrdě…Těžce mě vzrušila ta jeho nenasytnost a brutalita s jakou si mě bral a jak byl divoký…Jenže..za jeho zády jsem zahlédla jednoho z jeho kamarádů…on neodešel,a neodešel cíleně..on se na nás díval a divoce si honil svého čuráka..tak divoce jak to jen šlo, tak brutálně s ním zacházel…a šel blíž, až docela blízko k nám..Bylo to neskutečně vzrušující..věděla jsem že bych to neměla dovolit, ale přitom jsem strašně toužila těm klukům dát to, co potřebují a já moc dobře věděla co potřebují!!

Nechala jsem tedy volně své vzrušení a oddala se mu…Můj syn mně divoce projížděl kundičku a jeho kamarád se na nás už docela nestoudně díval zblízka a honil si ho. Mého syna zřejmě tento způsob úplně odrovnal, jeho záškuby dávaly tušit nepoznanému vzrušení…opět mi celou várku svého semene nadělil pěkně hluboko…jenže co jsem nečekala bylo to, že jeho kamarád okamžitě jak můj syn opustil tu mou roztouženou holku, hned do ní, plné té jeho horké a voňavé dobroty zajel!!!!

Ano, on si svým tvrdým pérem zajel do vystříkané kundičky a začal mně ještě divočejí souložit…a já,já jsem držela a byla vyřízená…jeden orgasmus za druhým jsem prožívala..pomyšlení na to, jak jsou ti kluci divocí..a já už ani nepřemýšlela, já chtěla jen to vzrušení..rozkoš..je!!!

Tím dnem ovšem naše společné dovádění ovšem neskončilo..ještě mnohokrát jsme si takhle spolu užili…my tři..Až později z hochů vylezlo, že kamarádova sestra je taky velmi veselá dívka a že má pro hochy pochopení…Bylo jí tehdy 26, a já měla velký zájem se s ní seznámit…pochopitelně jsem jí k nám pozvala….ale to bude až další pokračování našich společných zážitků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *