Sestřička

Zrovna, když jsme s mladou stěhovali, přivezla nám její matka svou mladší dcerku na víkend. Míša byla mlaďoučké kuře – pěkná, droboučká blondýnečka. Když mě Alena představila, pozorně jsem si jí prohlédl a začala mě velmi přitahovat.

Elasťáky se jí zařezávaly mezi nohy a lehce naznačovaly rýhu její panenské kundičky. Matka nám pomohla se stěhováním a když jsme večer skončili, odvezla Alenu do práce a sama se vydala domů. Já skončil doma, jako hlídač Míši.

Sotva jsme ženským zamávali z okna, dali jsme se společně do úklidu věcí. Já sestavoval nábytek a postel a Míša se dala do uklízení nádobí. Asi po půl hodině jsem zaslechl z kuchyně třesk rozbíjejícího se skla a vyletěl jsem se podívat, jestli se malé nic nestalo.

Uviděl jsem jí, jak stojí se sklopenou hlavou nad rozbitými sklenkami a natahuje. „Cos to udělala, ty nemehlo,“ vyjel jsem na ní. „Já nechtěla,“ koktala mezi jednotlivými vzlyky. Zamračil jsem se a povídám:“Teď to uklidíš a pak dostaneš na holou, aby sis pamatovala, že vše něco stojí a nic nedostaneš zadarmo.“

Rozbulela se ještě víc, ale poslušně vzala smeták a lopatku a sklo pečlivě uklidila. Já si sedl na židli a pozoroval její malinkou, pevnou prdelku. Hned jsem ucítil známé mravenčení v podbřišku a ocas se mi začal topořit.

Když skončila, přistoupila ke mě a začala škemrat, abych jí nebil. Pousmál jsem se a odepl si pásek. „Sundej ty kalhoty a ohni se mi přes koleno,“ přikázal jsem tvrdě. Nevěřícně se mi podívala do očí a rozbrečela se naplno. Chvilku jsem vychutnával její strach a ponížení, protože se jistě styděla přede mnou svléknout a pak jsem jí popadl, stáhl jsem jí elasťáky s kalhotkami ke kotníkům a prudce si jí přehnul přes koleno.

Přede mnou se vyšpulila snad ta nejkrásnější prdelka, zářící absolutní bělostí a mezi stehýnky jsem uviděl její nebeské stydké pysky bez nejmenšího ochlupení.

„Tak teď dostaneš 25 páskem a aby sis zapamatovala, že nemáš odmlouvat, tak ještě 10 ran rukou.“ Levačkou jsem jí pevně chytil a pravou napřáhl k první ráně. Pak už jsem neváhal a spustil déšť ran, pěkně jednu za druhou. Hned po pár ranách se začala svíjet bolestí a vřeštět na celé kolo. Po 6 ráně, kdy jí kůže na prdeli začala natékat a rudnout jsem přestal a potichu jí řekl:“Jestli budeš takhle vřískat, dostaneš 2x tolik. Tak si to rozmysli.“

Popadajíc dech akorát hlesla, že rozumí a zatnula zuby. Já pokračoval ve výprasku a čurák mi natékal čím dál víc. Po 25. ráně jsem si Míšu postavil před sebe. Bolestí uplakaný obličejík se zarytě koukal do země a ruce se vůbec nesnažily zakrýt její nahotu, ale opatrně se vzadu dotýkaly opuchlé prdelky.

„Míšo, teď dostaneš 10 ran rukou a já chci, aby ses sama ohnula přes okraj stolu.“ Jen pokývla hlavou a protože měla kotníky obmotané elasťákama, doskákala namáhavě ke stolu a poslušně se ohla, položila se hrudníčkem na desku a instinktivně se rukama chytla protějšího okraje.

Se stoupajícím vzrušením jsem pozoroval její prdel, kterou protínaly jednotlivá fialovějící jelita a když jsem se sklonil, abych jí zbavil elasťáků, ucítil jsem vůni kundičky i prdelky. To už jsem skoro zešílel, stoupl si k ní bokem a začal jí mlátit rukou.

Bil jsem jí vší silou a Míša se s kvílením pod těmito údery otřásala. Po skončení jsem přikázal, aby si klekla do kouta s rukama za hlavou. Sotva se tam dopotácela. Já jsem si odskočil do koupelny, rychle ho vyndal z kalhot a bleskově si ho vyhonil.

Kroutil jsem se v orgasmu a díval se, jak moje vystřelující mrdka dopadá na stěnu. Sotva jsem vymáčkl poslední kapku, odešel jsem do pokoje, kde jsem se svlékl a vzal si župan. Potichu jsem se připlížil do dveří kuchyně a pozoroval, jak si Míša opatrně rukama hladí rudofialovou prdelku.

„Něco jsem ti přikázal,“ zahřměl jsem nečekaně za ní a Míša leknutím vyjekla a svezla se na zem, kde se schoulila do klubíčka. „Prosím, už mě nebij, strejdo. Já už budu hodná a udělám všechno co chceš,“ řekla a znovu se rozbrečela. „Dobře,“ souhlasil jsem:“teď ohřeješ večeři, pak tě vykoupu a půjdem spát. Máme toho oba dnes dost.“

„Pomohl jsem jí na nohy a Míša poslušně odkráčela k lednici, vyndala večeři a začala jí ohřívat. Já si sedl za stůl a pásl se po ní očima. Bylo vidět, že vnímá mé pohledy a že se stydí. Bála se však cokoliv říct. Když bylo na stole, posadila se naproti mě a jak dosedla, hned vyskočila.

Pousmál jsem se při představě, jak nepříjemná musí být studená koženka na čerstvě rozmlácenou prdel. Po chvilce opatrně dosedla a dala se do večeře. Když uklidila nádobí, poslal jsem jí do koupelny, aby se vykoupala a počkal 5 minut. Pak jsem jí tam následoval.

Stála nahatá před plnou vanou a váhala, jestli jí prdel nebude pálit ještě víc v tak horké vodě. Popadl jsem jí v podpaží a nemilosrdně jí posadil do vany. Vykřikla a chtěla vstát, což jsem jí však nedovolil a pevně jí držel. Svíjela se a naříkala bolestí, ale to mě jen zase vzrušilo, takže mi ocas vykoukl mezi cípy županu.

Pomalu se uklidňovala a když zaregistrovala můj ocas, překvapením jí vylítlo obočí nahoru a zeptala se co to je. „To je můj čurák a ten se strká do kundičky, do prdelky nebo do pusinky,“odpověděl jsem jí, svlékl se a vlezl si k ní do vany.

Popadl jsem mýdlo, postavil jí na nohy a začal Míšu mydlit. Znovu začala brečet, když se mýdlo dostalo na zmučenou prdelku a začalo pálit. Nedbal jsem nářku a pečlivě jsem mydlil každý milimetr jejího úžasného tělíčka. Opláchl jsem jí a sám se postavil. Podal jsem jí mýdlo a přikázal, ať mě umyje jako já jí.

Pomalu a nezkušeně mě začala mydlit od shora dolů a když byla uprostřed, vyhnula se mým genitáliím. Uchopil jsem její ručky a ukazoval jí, jak si má počínat. Hanbou byla rudá jako rak, ale dělala, co jsem jí řekl. Při tom, když mi myla žaluda jsem se zase udělal a celé její drobné tělíčko postříkal. Odporem se odtahovala. Popadl jsem jí vzadu za krkem, pomalu jí tlačil hlavu níž a když měla pusu u žaluda, štípl jsem jí silně do bradavky a ona vykřikla bolestí a otevřela při tom pusu. Neváhal jsem a vrazil jsem jí ho dovnitř a poslední výron semene jsem jí z náležitou rozkoší stříkl do krku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *