Mrdna

Jemně jsem se zahryzl do pravé bradavky, přitlačil se tváří na kozu a málem jsem nemohl dýchat. To už slabě sténala a její prsty se mi zatínaly do šíje, druhá ruka rozpínala mou košili a pak mne objímala celého. Ani nevím, jak jsme došli k posteli a přepadli na ni. Přesně takovýhle průběh jsem od soukromého mejdanu s Karlou očekával a jistě nejsem daleko od pravdy, když řeknu, že ona si to jistě představovala taky tak.

Má ruka nahmátla a začala hladit koleno, to se zvedlo a šlo mi vstříc. Kalhotky spadly jako šraňky na přejezdu! Když jsem nahmátl štěrbinu její propasti, prudkým pohybem si přitáhla mou ruku k sobě tak, že se uvnitř náhle ocitl celý palec a nebýt ostatních prstů, snad by tam zajela až po loket celá. Přitom mne kousala do ramene a doslova ze mě strhávala kalhoty.

Na to, abychom sundali sukni, čas nebyl. Rozevřela svá stehna, sukně se vykasala do pasu a já do ní zarazil napnutého, nedočkavého rejdováka. Křikla polohlasně, její prsty se mi zaryly do zad a já při jejím vzdychání zapadal snad pokaždé hlouběji a hlouběji. Byly to střídavé přívaly vášně až do doby, kdy jsme prakticky najednou vyvrcholili.

Její paty, které ještě před chvílí bušily do mých stehen, se pomalu sunuly podél lýtek. Přitáhla nohy k sobě a vysunula mne tak z objetí svých nenasytných nohou. Ležela chvíli nehnutě a já cítil, jak můj pomalu se zmenšující ocas jemně klouže po stěnách její pochvy. Až sem by to snad nestálo ani za vypravování. Jistě si řeknete: normální šukačka – co má být? Ale pak se to stalo!

Zapracovaly svaly v její pochvě, o jejichž existenci jsem do té doby jen slýchal, a má přítelkyně se začala zlehka naklánět ze strany na stranu. Cítil jsem, jak mi krev opět pulzuje a ocas proniká zpět na konec propasti. Náhle mne převrátila na záda, v sedu se vztyčila a přetáhla sukni přes hlavu. Začal divoký koncert jejích vzdechů, když z výše narážela na můj vztyčený stožár.

Chvílemi jsem viděl i jeho špičku a vzápětí jsem měl pocit, že její porost vytrhá ten můj, při jejím divokém, krouživém tanci. Nadskakovala, vykřikovala a narážela jako smyslů zbavená. Jako by deset let čekala na takovou příležitost. Vzpomněl jsem si přitom na cirkusové krasojezdkyně, jak se vzpínají v sedlech cválajících běloušů.

Ovšem ani já jsem nezahálel – dole jsem přirážel, nahoře mé vzpažené ruce podpíraly napnutá prsa a palce přejížděly po ztopořených bradavkách. Prostě – mrdala jako poslední děvka. Náhle ztuhla, z úst se jí vydral nekontrolovaný skřek a já ucítil silný stisk někde v polovině stojícího ptáka. Sesula se vedle mne, prsty nahmatala a jemně stiskla mé koule a druhou rukou téměř neznatelně pohybovala jemnou kůží na ocasu, který se již již chystal vystříknout.

Ústy se náhle vrhla na žalud a vysávala ho při každém stahu. Pak jsem náhle cítil největší slast, když pták klouzal po jejím patře a mé spermie se bolestivě uvolňovaly z varlat a cákaly hluboko do jejího krku. Byla to šoustanice se vším všudy, protože mně nakonec olízala ptáka do sucha, uvařila mi kávu a se samozřejmostí profesionálky si řekla o dvě tisícovky. Klidně jsem je vycáloval. Možná to stálo i za víc byla to totiž bomba…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *