Prodejce erotického zboží

Jsem prodejce erotického zboží. Firma pro kterou dělám dává přednost přímému prodeji. Zásadně si předem domlouvám schůzky. Zákazníci chtějí zboží vidět než zaplatí. Jezdím po celém regionu. Uznávám všechny argumenty proč si kupovat erotické pomůcky. Naučili nás to v kurzu prodejců erotických pomůcek. Dokážu mluvit přesvědčivě, důvěrným a nevtíravým tónem. Jsem vždycky upravený, čistý a snažím se o široký úsměv. Získal jsem stálé zákazníky a pravidelně je zásobuji. Ženy se na k nám nehlásí a tak jsem měl kufřík s dámským zbožím pořád plný.

Letní podvečer byl dusný a záclony se v okně otevřeném dokořán ani nepohnuly. Mladá žena spala v křesle proti otevřeným dveřím. Usnula v marném čekání na průvan. Na sobě jen dlouhé tílko bez rukávů, vlasy na čele slepené potem. V domě byl klid. Byla sama. Manžel se synem odjeli na sobotu a neděli stanovat do hor.

V dálce zahřmělo. Setmělo se a záclony se najednou vzdouvaly. Dveře se průvanem zabouchly. Začalo pršet, dovnitř zavanula vůně právě zmáčeného prachu a trávy, kapky zapleskaly na okenním parapetu. Zvedla se aby zavřela okno a uviděla toho člověka jak před domem vystupuje z auta. Dívala se jak s kufrem v ruce přebíhá ke vchodu. Zazvonil.

Zůstala nerozhodně stát před zrcadlem. Pánské tílko, které měla na sobě, jí sahalo do půli stehen. Mávla rukou, vždyť je to jedno, je léto. Proběhla bytem ke dveřím. „Kdo je?“ zeptala se opatrně. Ozval se příjemný hlas.“Firma Eros. Dobrý večer. Mám schůzku s panem Josefem.“

Rozsvítila světlo nad vchodem a otevřela. „Dobrý večer. Není tu. Nic mi neřekl.“ Musela zvednout hlavu aby se mu podívala do obličeje. Příjemný obličej, otevřený pohled a široký úsměv. Za ním padaly k zemi proudy vody a pleskaly na dlaždice před vchodem. Omluvně se usmála.

„Měl jsem malé zpoždění, ale jeho objednávku jsem přivezl. Stačilo by to převzít, nerad bych jezdil znovu.“ Zvedl kufr na světlo. Zatvářila se vážně, pochybovačně. Čekal. Spíš vnímal než viděl celou její souměrnou postavu, rozcuchané dlouhé vlasy. Na tak malou figuru měla velká prsa. Držela se zpříma a tílko nic netajilo.

Ustoupila konečně dovnitř. „Minule jsem vás tu viděla, pojďte dál,“ pokynula mu. Šel za ní do setmělého obývacího pokoje. Zavřela dveře do zahrady a rozsvítila. Otočila se k němu a ukázala na stůl. „Tak ukažte co to je.“ „No, pan Josef kupuje pořád to samé, není to nová objednávka.“

Zkoušel váhat, ale zároveň kufr položil na stůl. Přistoupila blíž. Zvědavě si prohlížela obsah a pak se na něho pochybovačně zadívala. „Taky si nemyslím, že by pan Josef potřeboval nějaké pomůcky.“ Řekl a přejel po ní pohledem. Zasmála se a spustila ruce podél těla. „Tak co jste mu přivezl?“ „Lubrikační gely. Prokrvující.“ Vytáhl z kufru úhledný balíček. „Jsou to jen tři stovky. Proto bych sem nerad jezdil znovu.“ Podal jí balíček i stvrzenku.

„Nechcete si dát kávu, než pojedete?“ Ukázala na obsah kufru. „Máte taky něco pro ženy?“ „Mám to v autě. Tady mám jen nabídku pro muže. Vlastně ženám nic neprodávám.“ Široký úsměv zmizel. „Proč ne? Není to diskriminace?“ zasmála se. Pokynula mu mile rukou ať se posadí a zmizela na chvíli v kuchyni. Přišla zpět s kávou a minerálkou.

„Tak mi povězte o těch věcech co máte tady.“ Nahnula se nad kufrem a ukázala na jeden z balíčků s obrázkem velkého ztopořeného penisu. „Co je třeba tohle?“ Obrátila k němu obličej. Výborně se bavila. Podíval se zmateně na balíček, pak zpátky na ni. Její tílko se mu zamlouvalo ale uvědomoval si že nemá moc šancí. Vypije kávu a vypadne. „Bude jednodušší, když vám tady nechám katalog. Všechno tam je. I ceny.“

Vzala si katalog a začala jím listovat. Obsah ji zaujal. Občas zvedla oči a zadívala se na něho. Seděl naproti ní a upíjel kávu. Pokaždé uhnul očima. Pak se zvedl a začal balit kufr. Přistoupila znovu k němu s katalogem otevřeným na straně pro dámy. „Ráda bych viděla jak tohle funguje.“ ukázala na obrovský vibrátor tělové barvy. Chvíli na ni zíral. Pak se nadechl, pořád vážný, ale pak jen přikývl. „Dobrá, přinesu to.“

Vyběhl ven a vrátil se s dalším kufrem. Rychle jej otevřel, chvíli se přehraboval obsahem. „Vím jakou velikost by asi koupil pan Josef. Ten co chcete vidět je moc veliký. Doporučil bych vám tenhle.“ Podal jí balíček. „Můžete mi ukázat jak se to pouští a tak?“ požádala nevinně. Sklopil oči nad balíčkem, zručně jej rozbalil, vložil baterie a položil jí vibrátor do dlaní. Naklonil se k ní aby předvedl, kde se reguluje rychlost. Ucítil její vůni a uvědomil si konečně co ho na těch ženských pomůckách trápí. „Takhle se to pustí a tady se to reguluje,“ říkal přitom.

„Neříkáte to moc nadšeně.“ Poznamenala. „Proč?“ Neodpověděl. Díval se jak jí v rukou vrní vibrátor. Klouzala rukou po drsném povrchu vibrátoru stejně jako když hladí skutečný mužský úd. „Jak se to používá? Máte nějaké názorné instrukce?“ Přikývl a vytáhl z kufru videokazety. „Chcete návod od začátku, nebo rovnou v akci?“ zeptal se s úsměvem. „V akci, to je jasné. Támhle je video.“ Zhasla velké světlo, nechala jen malou lampičku nad pohovkou. On zatím přetočil kus pásku a spustil přehrávání.

Okamžitě se ozvaly hluboké vzdechy děvčete v záběru. Ležela nahá v trávě a hladila si bradavky jednou rukou a druhou klouzala velkým vibrátorem přes poštěváček do pochvy. Pak se záběr změnil. Objevil se onanující muž, který děvče pozoroval schovaný za stromem.“Oh, promiňte spletl jsem si kazetu,“ řekl zkroušeně. Zvedl se, aby video vypnul. Chytila ho za ruku a zavrtěla hlavou. „To nevadí, taky je to vidět. Mně to takhle stačí. Jen mně zajímá, proč se to nelíbí vám.“

Dívala se na něho a oči jí zářily. Pozvedla k němu vibrátor. Přisedl si zpátky. Vzal si od ní chvějící se umělý úd a přejel po něm rukou. „Chcete skutečně vysvětlit co mi na tom vadí?“ Zavřela oči a přikývla. Vztáhl ruku a pohladil ji po vlasech. Pokračoval přes ramena. Přejel rukou přes ňadro a ucítil jak rychle bradavka zareagovala. Pomohl jí zvednout se. Došli spolu ke stolu, kde otevřel tubu s gelem a pečlivě jím vibrátor namazal. Pak ji k sobě otočil zády. Jemně ji donutil aby se opřela o opěradlo křesla. Zdvihl jí tílko. Neměla kalhotky! Usmál se a jemně ji začal hladit po stehnech i po zadečku. Pak se jí jemně dotkl vypnutým vibrátorem.

Pomalu do ní vjížděl a zase vibrátor vytahoval. Vzdychla a vystrčila zadeček víc. Roztáhla nohy a on do ní zajížděl opatrně a pořád dál a dál. Pak spustil vibrace a nechal běžet. „Tohle je vibrátor a může se používat jak komu vyhovuje,“ šeptal jí za zády a ona k němu začala pomalu přirážet, aby ho zase donutila k pohybu. „Je to umělá věc.“ Šeptal a rozepínal si přitom volnou rukou poklopec. Jeho velikost byla o něco větší, než číslo vibrátoru. Rychle vibrátor vyndal a stejně rychle do ní vnikl. Vzdychla. Měl strach že se začne bránit.

Naklonil se nad ní a rukama se dostal po tílko až k prsům. Začal jí dráždit bradavky a přirážel. „A tohle je přece něco jiného.“ Šeptal ji do ucha naléhavě. Cítil jak ho sevřela. Úplně se prohýbala jak mu vracela každý pohyb. Jejich dech se zrychlil. Začala tiše sténat a její pohyb se rozvolnil. Třela se poštěváčkem o hřbet křesla, kroužila zadečkem a pracovala k orgasmu. Na chvíli pustil její bradavky a rozepnul si kalhoty úplně, shodil i košili. Zbavil se všeho co měl na sobě a jí přetáhl tílko přes hlavu.

Přitiskla se k němu nahými zády. Vrátil se k jejím pevným prsům a trčícím bradavkám a začal důkladně přirážet. Zasténala. Nadzdvihl ji jako pírko, pořád spojení, udělali pár kroků zpátky k pohovce. Posadil se a držel ji pořád v klíně. Natočila se k němu až se mu před obličejem objevil její velký prs. Vzal bradavku mezi rty. Chvíli ji dráždil jazykem. Znovu se prodírala k orgasmu. S hlubokými vzdechy a steny se mu pohybovala v klíně.

Cítil jak mu těsně obepíná přirození a jak po něm klouže nahoru a dolů. Ten pohyb se zrychloval. Přitiskl dlaň na její poštěváček a cítil jak se o ni otírá stále divočeji. Najednou se stisk uvolnil, zlehounka zaúpěla a orgasmus ji rozechvěl. Téměř současně se udělal, jen tak tak, že ji včas zvedl. Sperma se rozstříklo po jejich stehnech. Zůstali pololeže na pohovce. Držel ji ztichlou v náručí. Všechno bylo jasné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *