Malá holka

Rád bych vám vyprávěl o jedné malé holce, co bydlela od nás přes ulici. Tenkrát jí nebylo mnoho a jednou, když přišla ze školy, bylo její obydlí zamčené. Uslyšel jsem zvonek a šel otevřít a uviděl ji stát na prahu, oblečenou ve školní uniformě (bílá blůzka a kostkovaná sukně) s taškou plnou knížek. Řekla mi, že má mámu v práci a nikdo jiný doma není.

Nedalo se přehlédnout, jak je roztomilá. Dlouhé hnědé vlasy jí padaly na záda, měla krásné modré oči a opravdu roztomilý úsměv. Chtěl jsem si něco obléci, ale pak jsem si to rozmyslel. Když si našla nějaký dětský pořad, lehla si na zem před televizi. Já si sedl na křeslo přesně za ni, předstíraje zájem o pořad, ale nespustil jsem oči z jejího zadečku. Zaznamenal jsem, že jakmile pohnula nohou, sukně se jí vyhrnovala výš a výš, až bylo vidět skoro celá stehna. Začal jsem si třít za jejími zády rozkrok.

Jak jsem tu holčičku sledoval, začal mi hrozně tvrdnout. Nato se pohnula, až se jí okraj sukně dostal do poloviny kalhotek. Nic na tom nehodlala změnit a tak jsem si dál třel rozkrok. Brzo jsem ale zjistil, že se dívá na můj odraz v televizi a že si sukni vlastně vyhrnuje schválně. Rozepnul jsem si župan a začal si ho třít jen přes přiléhavé spodky.

Asi po minutě se otočila a s koleny vzhůru, sukni vyhrnutou a rozkrokem nabídnutým mému pohledu se zeptala: „Proč to děláte?“ Stále nespouštěla oči z boule v mých slipech. “ Protože ty zas děláš tohle,“ odpověděl jsem, ukazujíc na její odhalené kalhotky. „Mohu to vidět?“ zeptala se s očima stále přilepenýma na mém rozkroku. “ Ale jistě, “ odpověděl jsem a stáhl kalhoty ke kolenům.

Přišla ke křeslu, sedla mi na kolena a sledovala, jak si ho pomalými tahy honím. Sáhla dolů a začala mi to dělat sama. Uvolnila mi ruce a tak jsem jednou nadzvedl okraj její sukýnky a druhou odtáhl lem jejích kalhotek a podíval se dovnitř na její hlaďounkou kundičku. Sotva mi ho začala honit a druhou rukou dobývat mé koule, strčil jsem prst do její štěrbinky.

Skoro bez dechu jsem se jí zeptal, jestli už s někým spala a tak. Řekla mi, že ne. Jenom s nějakým klukem hrála hru „Ukaž mi to“ a pozorovala doma matku, jak souloží se svým přítelem. A taky našla vibrátor, který její matka zahodila, protože nefungoval a ten si dokázala nacpat do své malé dírky, když si hrála s vlastním tělem.

Brzy jsme byli nazí. Ona seděla na křesle s nohama rozhozenýma přes opěradla, zatímco já jsem ji jazykem zpracovával vlhkou dírku. Tam a zase ven. Pak jsem jí jazykem přejížděl štěrbinku, masíroval klitoris a nevynechal ani zadní dírku. Potěšeně přirážela svou něžnou prdýlkou. Zanedlouho jsem si lehnul na podlahu na záda a ona si sedla na mne. Zpočátku si jen třela štěrbinku mým přirozením, ale brzy se jeho hlavička začala tlačit na okraj její dírky. Moje lízání s jejími šťávami to usnadnilo a její trénink s vibrátorem byl taky znát a tak to šlo snáze, než jsem čekal při porovnání našich rozměrů.

Brzy jsem mrdal to mládě jako by to byla dospělá ženská. Její šťávy stékaly po mně dolů, tak jich byla plná. Pokračovala, a já přihlížel, jak se z našeho spojení začíná vytvářet bílá pěna. Vyčerpaně jsme se váleli a brzy jsem cítil, jak se její kundička orgasticky stahuje kolem mého pyje. S mlasknutím jsem ho už scvrklého z její dírky vyndal a ucítil sametové chloupky nad její štěrbinkou. „Mohli bychom to ještě někdy dělat?“ zeptala se nevinně, jakmile si navlékla kalhotky okolo jemňounkých kyčlí. „Kdykoli budeš chtít,“ odpověděl jsem a poté mě ta sladká potvůrka opustila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *