Dvě učitelky II.

Ráno pro mne nezačalo nejlíp. První moje myšlenky po probuzení sice patřily vzpomínání na včerejší noc a připomněly mi krásné pocity, které jsem při prvním milování v životě s tetou zažil. Jenomže pak se otevřely dveře a v nich stála moje ségra a tvářila se jako fúrie. Přistoupila ke mně a vztekle mi šeptala, aby to neslyšela vedle v ložnici ještě ležící teta: „Tak abys věděl, já jsem vás včera s tetou viděla co jste dělali a povím to mámě hned jak přijede, to uvidíš!“ a oči jí svítily radostí z toho, jak budu mít problém. Zůstal jsem jako opařený, ani já ani teta jsme si ničeho nevšimli ale je pravda, že jsme dveře do obýváku nechali otevřené, takže nás mohla sestra klidně špehovat. Nevěděl jsem co mám udělat, škemrat o slitování nemělo cenu, natolik jsem sestru znal. Až mě najednou napadla divoká myšlenka a já sestře odpověděl: „Tak to klidně řekni, ale to ti pak nebudu moci ukázat názorně, co jsme s tetou dělali a jak to bylo krásné!“ a s bohorovným klidem jsem se otočil ke zdi. Tušil jsem, jaké dilema sestra prožije a také to chvilku trvalo, než začal opět šeptat: “ ak dobře, já teda mamce nic nepovím ale všechno mi hezky podrobně povíš a předvedeš. Já to chci také dělat jako ona!“ řekla zarputile a mně spadl kámen ze srdce. Klidně jsem jí slíbil, že jí to vše povím a předvedu při nejbližší příležitosti, ale musí držet jazyk za zuby!

Myslel jsem si, že jsem se jí tak zbavil, ale to jsem jí trochu podcenil. Než jsem se nadál, stáhla ze sebe košili a nahá vlezla ke mně pod deku. „Tak a teď mi to hezky předveď !“ poroučela si a hned se rukou sápala po mém pyji. Ten byl pěkně velký jak jsem před jejím příchodem vzpomínal na včerejší zážitky. Ségra se úplně lekla když ho viděla a koukala na něj jako u vytržení. Pak váhavě prohlásila: „Já jsem si nikdy nevšimla, že ho máš tak velkýho!“ a zvědavě jej začala ohmatávat. Pochopitelně, že dotyky jejích zvědavých prstů působily jako afrodiziakum a sestra koukala jak se mi pyj ještě více zvětšuje a tvrdne. „Já bych ti chtěla udělat to co včera teta?“ toužila sestra a začala mi pyj honit tak, jak viděla včera tetu. Pochopitelně jí to tak nešlo, ale musel jsem se s tím smířit. Ležel jsem na zádech a trpně snášel jak mi honí ptáka. Za moc to nestálo, ale dalo se to vydržet. Konečně jsem cítil jak se blížím k výstřiku. Začal jsem sténat a prohýbat se stoupající slastí. Sestra měla oči vytřeštěné vzrušením a jako u vytržení pozorovala co se bude dít. Musela cítit tak jako já jak sebou začal můj pyj škubat až náhle vyplivl ze sebe první gejzír bílého semene. Sestra se lekla a ani nestačila uhnout, takže jí semeno dopadlo na obličej. Pustila rychle můj cukající se pyj a začala si chránit oči. Honem jsem pyj sevřel do své dlaně a rychlými pohyby vystříkal na ní zbytek mé šťávy, až byla celá polepená.

Sestra si rychle utřela obličej do své košilky a opět se mého pyje chopila. „To bylo príma, to se mi líbilo! Teď chci abys ho strkal do mě tak jako do tety!“ poroučela a lehla si vedle mne na postel. Stáhla mne na sebe a snažila si můj pyj zastrčit do své kundičky. Vůbec to nešlo, pyj byl ještě měkký a její kundička strašně malá. Chtěl jsem jí pomoci a proto jsem začal rukou její kundičku dráždit. Nejdřív mě překvapilo, jak jí měla holou, ani chloupek nikde. Přitom však byle pěkně vlhká, asi jí to divadlo pěkně vzrušovalo. Začal jsem jí jezdit okolo kundičky a snažil se vsunout dovnitř jeden prst. Sestra začala vzrušeně dýchat a ještě více roztahovala nohy, abych jí mohl snadněji laskat. Konečně se mi povedlo vsunout do ní jeden prst a tím jsem uvnitř rejdil až začala touhou sténat. Objevil jsem její poštěváček, což byl jenom takový hrášek, tuhnoucí a bobtnající pod mým prstem. Kdykoliv jsem se ho dotkl, tak se prohnula v bocích slastí jako by se chtěla na můj prst nabodnout.

Nedočkavě začala odstrkovat mojí ruku ze své kundičky a snažila se opět do sebe zasunout můj pyj. Nešlo to a to už se začala vztekat. V tom se za námi ozvalo: „Ale ale dětičky, copak to tady provádíte!“ a za námi stála teta, ještě v noční košili. Ostřížím zrakem obhlídla situaci a ujala se velení. „Tak okamžitě toho nechte, než se stane neštěstí. Ještě ti brácha udělá děťátko a co si potom počneš?“ dodala a tím nás úplně schladila. Chvíli to vypadalo jako by nad něčím přemýšlela, ale nakonec se otočila a odešla do koupelny. Ač neradi jsme toho se sestrou nechali s tím, že se k tomu vrátíme při nejbližší příležitosti. Netušili jsme, že přijde tak brzy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *