Incestní orgie se dvěma čtyřicítkama

Když mi bylo 23 let toužil jsem po pořádný šukačce se starší ženou. Jednoho dne jsem ve městě potkal jednu kamarádku mé mámy, která k nám občas chodila. Byla to super baba, 43 let a měla pěkný kozy a velký boky, prostě na omrdání. Pozvala mě k sobě na kávu, že prý potřebuje vysvětlit něco na PC a to byla pro mě výzva.

Přišli jsme k ní domů a já nadrženej sameček jsem to nevydržel a hned v předsíni jsem jí rukou zajel mezi nohy a na kozy. Vůbec jí to nepřekvapilo, jen se usmála, přejela mi rukou po rozkroku a řekla, že nemám chvátat.

Vešli jsme do pokoje, zapnula PC a já ji radil. Při tom mi v kládě pěkně hučelo. Měl jsem na kalhotách pěknou bouli, ale při vysvětlování mi trochu splaskla. V tom zazvoní u dveří zvonek. Šla otevřít a do pokoje přišla žena ve stejném věku a šukání jí koukalo z očí. Sedla si a chvíli nás pozorovala.

Když jsem Martě (tak se jmenovala kámoška mé matky) vše vysvětlil seznámila mě s Janou a na rovinu mi řekla, jestli bych si nechtěl s nima oběma užít. Jen jsem kývl a odešli jsme do ložnice.

Marta ke mně přistoupila a začala mne svlékat. Chtěl jsem jí to oplatit, ale řekla ať nic nedělám a nechám to na nich. Najednou jsem tam stál úplně nahý. Ocas jsem měl ještě povadlý a čekal co bude dál.

Marta mi řekla, ať si lehnu na postel. Obě mi přivázali ruce a nohy k pelesti postel, takže jsem tam ležel pěkně roztažený. Marta s Janou si stouply tak, abych na ně dobře viděl a začali si navzájem sundavat oblečení a při tom se zuřivě líbaly a osahávaly.

To už mi pták skoro stál, ale já si ho nemohl ani pohonit. Myslel jsem že vybuchnu. Teď už obě stály přede mnou nahý a začaly masturbovat. Jednou rukou si jezdily v kundách a druhou si masírovaly kozičky. Ocas mi stál a já byl úplně bezmocnej.

Řekl jsem jim ať mě rozvážou, že je obě ošukám, ale Marta řekla ať nechvátám. V tom si Jana klekla před Martu a zabořila jazyk do Martiny kundy. Ta začala vdychat a kroutit se blahem. Tlačila Janě hlavu na svou chlupatou kundu a Jana ji zasunula do díry tři prsty a začala jí prstit.

Po chvilce si to vyměnili. Když se ukojily přišly k posteli, každá z jedné strany. Můj ocas stál jak tyč a já myslel, že vybuchnu. Začaly mě hladit po celým těle a Marta mě začala líbat.

Strkala mi jazyk hluboko do pusy. Jana mi cumlala bradavky rukou mě hladila po vntiřních stranách stehen. Toužil jsem po tom, aby mi vzala ptáka do ruky, nebo do pusy a udělala mě, ale oni ne.

Třely se svými kozami o mé tělo a pozorovaly mýho tvrdýho ptáka k prasknutí. Jana mi řekla, že chce vidět jak stříkám bez honění a pokračovaly v dráždění, ale ocasu s ani nedotkly.

Myslel jsem, že se zblázním. Rukou jsem zajel Janě na kundu a vrazil jí tam tři prsty. Ještě na ně přirazila a řekla: Udělej mi to rukou, pořádně mi jí vyprsti.

Marta vzala mou druhou ruku a strčila si jí mezi nohy. Měla díru daleko větší. Narval jsem jí tam čtyři prsty, potom palec a najednou jsem jí šukal celou rukou až po zápěstí.

Stály obě z každé strany postele a já jim prstil kundy. Kroutily se blahem a sami se narážely kundama na moje ruce. Najednou se Martě začala kunda stahovat polila mojí ruku štávou a zmýtala se v obrovském orgasmu. V tom začala Jana nepříčetně skučet a po ruce mi stékal pramínek její šťávy.

Tak a teď uděláme tebe, řekla Jana a začala mi jezdit po koulích. Pták mi stál až bolel. Marta se naklonila a špičkou jazyka mi dráždila žalud. Chci spolykat tvý semeno řekla a zasunula si mýho čuráka hluboko do pusy. Začala mi ho kouřit a pořád zvyšovala tempo zatím co Jana si hrála s mýma koulema.

„Už to nevydržím,“ zařval jsem a má mrdka se nahrnula Martě do pusy, že nestačila polykat. V tom jí Jana vytrhla ptáka z pusy a řekla, že chce taky ochutnat. Lízaly mi mýho udělanýho ptáka, když se znovu rozdrnčel zvonek.

Marta s Janou vyskočily a běžely na chodbu. Tam jsem slyšel jak se chechtají a vyrozuměl jsem, že přišla další ženská. Máme pro tebe překvapení, říkala nové návštěvě Marta.

Za prosklenými dveřmi jsem viděl jak jí svlékají a pořád se uchychtávají. Najednou se pootevřely dveře a Jana zhasla. Viděl jsem jen jak se tři nahé ženské postavy blíží ke mě. Jedna z nich se rozkročmo posadila na mé břicho, dala mi dva polštáře pod hlavu a řekla: Teď mě pěkně lízej až ti vyteču do pusy. Dvouma prstama si roztáhla kundu a přitiskla mi jí na obličej.

Začal jsem jí sát poštěváka a střídavě strkat jazyk do díry, zatím co Jana jí sála bradavky. Třetí zatím mi nepředstavená žena si vzala na starost mýho ptáka a koule. Chvilku mi ho jemně honila a když pořádně stál strčila si ho až do krku a začala mi ho kouřit. Při tom si hrála s mýma koulema. Bylo to úžasný.

Marta začala přirážet k mýmu obličeji jak při šukání a řvala, že už bude. V tu chvíli jsem ucítil její šťávu v puse. Celá se svíjela v křeči orgasmu a slastně sténala. Pak ze mě slezla a řekla té ženě co mi kouřila ocas ať si mne osedlá a pořádně si se mnou zamrdá.

Nevěděl jsem ani jak vypadá, byly vidět jen obrysy jejího těla. Rozkročila se nad mým ocasem a zavedla si ho do kundy. Její kunda byla docela těsná a to mě pořádně rajcovalo. Myslel jsem, že vystříknu, ale kousal jsem se do rtu, abych to překonal.

To se povedlo a neznámá na mě rozjela tvrdou mrdanici, zatím co Jana si sedla nad můj obličej a řekla, ať jí vylížu jak Martu. Lízal jsem jí jako zběsilej a ta samice na mým ptáku řvala slastí a křičela oplzlý slova: „Udělej mi tu mojí nadrženou kundu dělej, Chci abys to do mě napumpoval až se zblázním, šukej mě jsem tvoje děvka, pak mi vojedeš i zadní díru, chci to……“.

Jana jen tiše sténala a najednou mi přitáhla hlavu víc ke kundě a já znovu polykal šťávičku, tentokrát Janinu. Slezla ze mě a já se naplno věnoval neznámé. Cítil jsem, že už budu a ona začala zrychlovat. Pomáhal jsem jí a přirážel proti její mokrý kundě. Najednou zařvala: „Už teču, naper do mě tvojí horkou mrdku dělej pořádně nás udělej“.

Její kunda mi sevřela ptáka řvala slastí a já to do ní začal pumpovat. V tom Marta skočila k vypínači a rozsvítila. Úplně jsem ztuhnul, když jsem na mém ocase uviděl napíchlou mojí matku.

Marta s Janou se smály a čekaly co se bude dít. Má matka ani já jsme nevěděli co máme říct. Matka ze mě seskočila zabalila se do deky a sedla si do křesla. Marta řekla no vidíš Vlasto (tak se jmenuje má matka) máš doma takovýho chlapa s takovým nářadím mezi nohama a užívat si chodíš se dvěma ženskejma, co ty na to?

Matka řekla: to máte pravdu byla to super jízda, takhle udělaná jsem snad ještě nebyla, ale je to můj syn!!! Co je na tom, říká Jana, máš dobrou antikoncepci tak co se může stát? Já jsem ze sebe nevydal ani hlásek. Šel jsem k matce pohladil jsem jí po vlasech a klekl si před ní.

Netušila jsem chlapče řekla matka, že už jsi tak vyspělý. Musím říct, že budu závidět tý, která si tě vezme. Máš pořádnýho ptáka a pícháš moc dobře, ale to po tátovi nemáš. Přiznám se ti. Já bych to mohla dělat pořád, ale tvůj otec..? Nezazlívám mu to, ale chodím si užívat jinam. Já to prostě k životu potřebuju. A dala mi pusu.

Já rozevřel deku a začal matce sát bradavky a dva prsty jí zasunul do ještě mokré kundy. Cítil jsem jak mi opět stojí čurák. Vylízej mi kundičku synku, ať vím jestli umíš i to. To umí taky dobře řekla Marta a lehla si na postel a mezi jejíma roztaženýma nohama jsem zahlídl hlavu Jany.

Martu a Janou už jsi taky ošukal? Zeptala se mě. Zavrtěl jsem hlavou že ne. Tak pojď ukážeš jim jakýho mám doma pořádnýho hřebce. Opícháš je obě najednou a já ti budu pomáhat.

Marto ty máš přece? Řekla matka. Mám odpověděla, ale ta na to není. Hm tak to jsem si taky myslela a podívej co mám doma. Už se těším až táta ráno odjede do práce a my si to spolu vždycky pěkně uděláme. A mrkla na mne. Příště vyzkoušíme tvou dceru. Budeš asi překvapená…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *