Můj první sex

Rodiče odjeli sami na dovolenou a náš dům byl nejlepší na pořádání párty. Byl poměrně velký a na zahradě byl malý bazének. Využil jsem situace a s kamarádem Petrem jsem uspořádali párty. Pozval jsem pár kámošů. Petr pozval hlavně holky.

S Petrem jsme všechno připravili a pozvali dohromady kolem 10 lidí. Kolem osmé hodiny začali přicházet první lidé. Nakonec přišel i Petr. Vedl s sebou dvě holky. První jsem znal. Už dlouho s ní chodil, ale tu druhou jsem ještě ani neviděl. Petr nás hned představil. Byla to jeho sestra a jmenovala se Gábina. Pořádně jsem si jí prohlédl. Byla nádherná! Hned jsem s ní „hodil řeč“. Strávil jsem s ní celý večer.

Blížila 11.hodina a všichni jsme už byli v celkem „dobré náladě“. Někoho z nás napadlo zaplavat si v našem bazénku. Byla velice teplá noc, takže jsme všichni souhlasili. Vyšli jsme ven na zahradu.

Koupání mělo však dva problémy: 1, Nikdo neměl plavky a za 2, Náš bazének byl moc malý pro 10 lidí. Na první problém jsme přišli až když jsme na sobě měli jen trenky ( holky podprsenky a kalhotky ). Na chvíli jsme se zarazili, po pár vteřinách však někdo zakřičel: „Nevadí,“ a ani sám nevím proč, ale nikdo už plavky nepotřeboval.

Některé holky si svlékly podprsenky a část z nich si místo nich oblékla tričko. Do této části patřila Gábina. Všichni jsme se chytli za ruce a skočili do bazénku. Teprve teď jsme pocítili druhý problém. Bazének byl pro 4-6 lidí a nás tam skočilo 10. Většina z nás začala nadávat. Já ale ne.

Spadnul jsem přímo proti Gábině. Viděl jsem její nádherné kozičky skrze promáčené tričko. Bylo to nádherné. Byl jsem hrozně vzrušenej. Chtěl jsem ji začít líbat po celém těle. Mé sny přerušil až Petr, který do mě – prý omylem – strčil.

Využil jsem toho a schválně spadl na Gábinu. Při tom jsem nastavil ruce, tak, že jsem se jimi při dopadu chytil jejích nádherných koziček. Podívala se na mě a jen se lehce usmála. Já jsem se omluvil, přemohl jsem se a pustil jsem ji.

Postupně jsme začali vylézat z bazénku a všichni se okamžitě nahrnuli domů k topení. Když byli všichni vysušení a oblečení, párty pokračovala.

Po pár hodinách bylo už několik lidí „na mol“. Takové jedince jsme dávali na postel v jednom z pokojů. Celý čas jsem se snažil trávit s Gábinou. Po půlnoci mi Gábina řekla, abych jí odvedl do ložnice rodičů, že si prý na chvíli odpočine.

Šel jsem s ní teda do ložnice. Zavřel jsem dveře a ukázal na postel. Chtěl jsem odejít, ale Gábina zamkla dveře klíčem, který byl ve dveřích. Užasle jsme se na ní podíval a ona mě začala líbat a strhávat ze mě tričko.

Byl jsem velice překvapený, ale ještě víc šťastný. Zuřivě jsem z ní strhnul mikinu i tričko. Přesunuli jsme se do postele. Oba jsme na sobě měli jen spodní prádlo. Po chvíli krásného sexu se mě zeptala: „Máš ochranu?“ „Mám v kapse,“ odpověděl jsem. Vytáhl jsem z kapsy od kalhot ( které teď ležely na zemi ) kondom.

Gábina mi zatím sundala trenky. Vytrhla mi kondom z ruky a sama mi ho nasadila na penis. Bylo to příjemné. Pak jsem ji opatrně odepnul podprsenku. Znovu jsem viděl její kozičky. Byly krásnější než v bazénu. Sundal jsem jí i kalhotky a začal jsem ji líbat po celém těle.

Pak jsem cítil jak můj nadržený penis zajíždí to její kudičky. Bylo to nádherné. V životě jsem nebyl tak vzrušený. Milovali jsme se ještě dlouho a skončili když jsem ji lízal krásně vlhkou kundičku. Můj 1.sex ukončil Petr, který mi přišel oznámit, že v došlo pití. Okamžitě jsem se oblékl a sešel dolů.

Teď jsme s Gábinou dobří kamarádi, ale o téhle noci se radši moc nebavím už jen proto, že si Gábina vzpomíná jen velice matně.


Uveřejněno

v

, ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *