Ornitolog I.

Ten kopec se pěkně táhnul. Šlapal už dobrých deset minut na druhý nejlehčí převod. ‚Tak hluboko, abych musel přehodit na nejlehčí, přece neklesnu‘, říkal si sám pro sebe. Místo vytouženého horizontu však před sebou zahlédl ještě další kus stoupající cesty. Podle doporučení však vynaložená námaha měla stát za to. Z vrchu kopce je široký rozhled a podle článku v časopisu Český ornitolog se v okolí měli vyskytovat orli. Když bude mít trochu štěstí, snad pomocí svého nového dalekohledu najde jejich hnízdo a bude moci pozorovat, jak vyvádějí mláďata.

Když už myslel, že kopec neskončí, uviděl za zatáčkou vrchol. V tu chvíli se zároveň z kopce dolů směrem k řece spustily dvě postavy na kolech. ‚Ti se mají, nemusejí šlapat jak o život‘, pomyslel si. Teprve v okamžiku, kdy byly kolaři padesát metrů od něj, si uvědomil, že to jsou docela pohledné dívky.

Byly oblečeny adekvátně k počasí, ale neadekvátně k tomu, že se projížděly na kolech v poměrně náročném lesním terénu. Ani jedna z nich neměla přilbu, natož cyklistické rukavice a ani zbytek oblečení nenaznačoval, že dívky patří do místního moutain-bike klubu. Spíše by je obě odhadnul na instruktorky aerobiku. Obě měly na sobě pestrobarevné bavlněné elastické oblečky, které nechávaly vyniknout jejich postavám.

Prosvištěly okolo něj, ani se nezmohl na obvyklé ‚ahoj‘, kterým se zdraví většina cyklistů, když se potkají na tůře. Byl tak vyčerpán, že se ani nestihl otočit, aby zkontroloval, zda zadní části jejich těl odpovídají tomu, co viděl ze předu. Jak rychle se objevily, tak i rychle zmizely. Nezbývalo mu už nic jiného, než se soustředit na dojetí na vrchol kopce.

Opřel kolo o jeden ze stromů a pro jistotu ho zabezpečil zámkem. Napil se z cyklistické láhve a začal se rozhlížet po okolí. Bylo jasné, že z místa, kde je nyní, toho moc neuvidí. Kousek před ním však byla možnost zdolat pár kamenů a tak si říkal, že by to mohlo být to pravé místo.

Nezklamalo ho to, výhled byl naprosto úchvatný. Sice mu tu a tam překážel nějaký strom, ale zase na druhou stranu to znamenalo, že sem není z protějšího břehu pořádně vidět a je tak skrytý před případnými zvědavými zraky okolí. Dole pod ním se klikatila řeka, po jejíž obou březích se do svahů tyčily vrostlé borovice.

Chvíli se kochal pohledem na tu krásnou přírodní scenérii a pak vytáhl dalekohled a začal pátrat po okolí, aby našel to, kvůli čemu sem přijel – nějaké orlí hnízdo. Soustředěně projížděl krajinu, ale nemohl nic najít, byl však trpělivý a tak projížděl strom po stromu. Ani po dobrých dvaceti minutách detailního průzkumu nic neobjevil.

‚Tak jsem se sem škrábal zbytečně‘, zhodnotil svůj neúspěch. Ještě jednou se rozhlédl po okolí pouhým okem a v tu chvíli jej zaujaly dva pohybující se body po cestě vedle koryta řeky. Přiložil dalekohled a zjistil, že jsou to ty dvě dívky, které potkal, když se škrábal na konec.

Chvíli je pozoroval, jak jedou po cestě k místu, kde řeka vytvářela zatáčku a kde cesta ústila v malý palouček. Obě dívky zpomalily a sesedly z kol. Díky svému opravdu kvalitnímu dalekohledu je měl jako na dlani.

Obě holky zaparkovaly svoje kola o nedaleko stojící břízu a něco si mezitím povídaly. Byly mladší než on, hádal jim tak sedmnáct a byly opravdu obě moc pěkné. Ta menší, s vlasy staženými do culíku a ohonem protaženým kšiltovkou mu připomněla Hanku, dívku s níž se před prázdninami rozešel.

Ta větší měla dlouhé rezavé vlasy, které měla rozpuštěné do poloviny zad. Najednou si všiml, že se blondýnka rozhlédla na obě strany, jako by chtěla zjistit, zda není v okolí někdo cizí a když zjistila, že nikde není ani živáčka, odhodila kšiltovku, rozpustila si svůj blonďatý ohon a sundala si horní díl svého aerobikového oblečku. Mohl tak spatřit krásně tvarovaná prsa, tak akorát do ruky, odhadoval to tak na dvojky.

Přesunul pohled na zrzku, ale se pouze posadila na zem a žádný svršek dolu neputoval. Vrátil se tak k blondýnce, která mezi tím sundávala dolu i světle žluté elastické kraťásky. Stála nyní na břehu pouze v teniskách a bílých tenoučkých vykrojených kalhotkách. Postavu měla krásně tvarovanou a opálenou, pouze na těch krásných ňadrech bylo vidět, že neviděly slunce tak často, jako ostatní části těla.

Teď si začala sundávat i boty, během čehož se k němu otočila zády a bylo tak vidět, že ty drobné bílé kalhotky, které doposud skrývaly její pičku, jsou vlastně tanga. Měl tak možnost na krátkou chvíli zahlédnout její dokonalý zadeček, který byl krásně tvarovaný a nebylo na něm vidět ani špetku gramu navíc.

Poté, co si sundala boty, zbývala pouze jediná otázka – půjdou dolů i ty droboulinké tanga? Byl zvědav na její mušličku – má ji nějakým způsobem střiženou nebo se tam bude skrývat prales? Zároveň začal cítit mírný tlak ve svých cyklistických trenýrkách, to jak se jeho péro při pohledu na tu krásu probouzelo k životu. Vzhledem k tomu, že mu ta blondýnka připomínala tolik jeho bývalou přítelkyni, zajímala ho ta její pička stále více.

Hanka, jak moc byla ve všem pokroková a při sexu ráda experimentovala, neuznávala jednu věc a to holení přirození. Když se s ní miloval, nemohl pořádně proniknout na poštěváček, protože byl skrytý za téměř neproniknutelnou hradbou hustého křoví. Měl tak moc rád orální sex, ale nemohl si ho pořádně vychutnat, neboť dříve než navlhčil ohanbí své dívky, měl pusu plnou chloupků a toho postupně odradilo natolik, že se tohoto způsobu sexu raději vzdal.

Zrzka stále seděla opřená o ruce a se zavřenýma očima chytala poslední paprsky tohoto léta. Stále měla na sobě aerobikový top s krátkými rukávky, který odhaloval pouze její pupík a elastické kraťasy, které však končily hned pod zadečkem a tak mohla opalovat celé nohy.

Mezitím se blondýnka přiblížila na kraj řeky a bylo zřejmé, že se chystá vykoupat. Stále však její bílé kalhotky skrývaly před jeho pohledem její buchtičku. Ocas mu v tuto chvíli už jasně vytvořil na trenýrkách typický stan a on byl čím dál více vzrušený. ‚No tak, ukaž ji na sluníčko‘, říkal si v duchu. Blondýnka však stále stála na břehu a palcem pravé nohy zkoušela teplotu vody.

Byl to opravdu krásný pohled na dívku, která má na sobě pouze nepatrný kousek spodního prádélka, který sice zakrývá to nejdůležitější, ale která nyní stojí po kolena ve vodě, ta dokonalá postava, ty krásné kozičky, tak akorát do ruky, jak se rozmýšlí, jestli to celé tělo smočit. V tu chvíli už dávno zapomněl na to, proč sem vlastně přijel. Blondýnka se celá ponořila do vody a plavala směrem ke druhému břehu.

Její blonďatá hlava bylo jediné, co vykukovalo nad hladinu. Uvědomil si, že by ho mohla zpozorovat a tak se přesunul za opodál stojící keř. Zaujal novou pozici a zaostřil dalekohled na druhý břeh. Právě tak akorát. Zjistil, že během času kdy se věnoval blondýnce i zrzka ztratila zábrany a nyní seděla na paloučku nahoře bez a on tak mohl spatřit další krásné kozy.

Byly minimálně o dvě čísla větší, než měla blondýnka, a i když preferoval menší velikosti, musel uznat, že jsou krásně tvarované. Ruka zrzky nyní směřovala přes bříško níže a níže, až se ztratila pod kraťásky. Postupně bylo vidět, jak její prsty jezdí po její pičce sem a tam a on si uvědomil, že právě přistihl krásnou mladou holku, jak si to chce udělat sama.

Neměl ani trochu výčitky svědomí, že se na to chce dívat, i když kdyby pozoroval někdo jeho, jak si leští svého úhoře, asi by se hanbou propadl. Mezitím si zrzka začala stahovat ty elastické kraťasy, které měla na sobě. Pod nimi zůstaly pouze černé krajkové kalhotky, které nebyly o nic větší, než ty, co měla na sobě blondýnka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *