Rodinná dohoda II.

V předchozím díle jsem psal o tom, jak vznikla naše dohoda. Tedy abych byl přesný, záleželo ještě na mámě, zda s tím bude souhlasit. Z počátku byla proti. Představa, že by se měla milovat před svým synem jí šokovala, ale musím říci, že její odpor nebyl tak silný,jak jsem čekal.

Namítala, že je to nemorální a dokonce protizákonný, vždyť mi bylo teprve 13 let. Bylo ale vidět, že jí ta představa nebyla tak úplně proti mysli. Musel jsem jí odpřísáhnout, že o tom co se bude dít v ložnici nikdy nikomu neřeknu.

Byl jsem pěkně nadržený a čekal jsem, že představení začne, ale to jsem se mýlil. Nejprve jsem dostal od táty náležité poučení. Řekl mi: Víš, se sexem to není tak jednoduchý jak si myslíš. Především jde o to, aby se oba partneři náležitě uspokojili. Každého člověka vzrušuje něco jiného. Někoho vzruší něžné dotyky, jiného například sprostá slova nebo dokonce fyzické týrání. Musíš se proto s partnerem vyladit na stejnou notu a potom je to opravdu vzrušující zážitek. Prostě účelem sexu není jen uspokojit sebe, ale i toho s kým se miluješ. Proto se při milování dělají věci, na které bys jinak ani nepomyslel.

To ale platí jen při milování, potom na ně musíš zapomenout a chovat se zase pěkně slušně. Doufám, že jsi mě pochopil. To co se stane tady v ložnici tě pěkně vyrajcuje, ale ráno budeš zase hodným synáčkem, jako by se nikdy nic nestalo. Je ti to jasný?

„Jo,pochopil jsem.“ Tak dobře,teď se můžeš na nás dívat a přitom si ho klidně hoň, ať z toho taky něco máš.
Na to se táta vrátil k mámě do postele a já seděl v křesle vedle nich.

Táta se začal s mámou líbat. Nejprve jen tak zlehka, jako by se styděli, ale postupně bylo jejich líbání stále náruživější. Dokonce si začali strkat do pusy jazyky. Koukal jsem na ně a můj čuráček se začal pěkně stavět do pozoru. Neodolal jsem a rukou jsem si začal přetahovat kůžičku pes žalud.

Bylo to vzrušující, zvlášť, když se tátova ruka počala přesouvat na mámina prsa. Přitom jí shrnul deku a já jsem uviděl máminy bradavky, které jí pěkně trčely vzhůru. To mně přivádělo k šílenství a já si ho tvrdě honil.

Všiml jsem si, jak po mně máma pokukuje. Asi jí to pěkně rajcovalo, protože si ruku strčila pod deku a jen jsem viděl, jak se v pravidelných rytmech nadzvedávala deka. Představil jsem si kam si tu ruku asi strká a to se mi už začínalo zatmívat před očima. Nebyl jsem schopen logicky uvažovat a všechny mé zábrany byly pryč.

Cítil jsem nutkavou potřebu se co nejvíce vzrušit,abych se mohl uvolnit. Vstal jsem z křesla a došel až k posteli. Chtěl jsem, aby máma viděla jak budu stříkat.

Postavil jsem se těsně k její hlavě a v tom to na mně přišlo. Z mého čuráčku vystřelila první dávka semene a dopadla přímo na mámin obličej. Chytil jsem její hlavu a přitiskl ji ke svému šulinovi. Máma se vůbec nebránila jen otočila hlavu směrem ke mně a trochu otevřela pusu. Přesně v tom okamžiku vystřelila další dávka a trefila se přímo do pusy. Myslel jsem si,že bude máma nadávat, ale místo toho si vcucla mého ptáka do pusy a já se do ní dodělal.

Přál jsem si, aby tento okamžik trval věčně. Motala se mi hlava a nohy se mi podlamovaly, přesto jsem byl nanejvíš šťastný. Vytáhl jsem svýho ptáka z její pusy a padnul zcela vysílený na postel a vzápětí jsem usnul.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *