Nejkrásnější večer s tchýni

Bylo chladné, únorové počasí. Bydleli jsme u rodičů mé manželky v podkroví. Dcerka oslavila druhý měsíc a jelikož manželka ztratila brzy mléko, dávali jsme jí Sunar.

To ráno manželka uspávala dceru jako obvykle před domem. Co čert nechtěl, pod čerstvě napadaným sněhem byl led. Moje drahá polovička na něj stoupla tak nešťastně, že se okamžitě skácela k zemi. Naštěstí byla doma i moje tchýně, takže se o vše postarala. Ženušku převezli se zlomenou nohou a silným otřesem mozku do nemocnice. Já si vyřídil v práci paragraf abych zůstal s dcerou doma.

Večer jsem dal malou spát v obvyklou hodinu a s pocitem, že mám do půlnoci čas na další krmení, jsem se natáhl vedle na letiště. Jelikož s manželkou od porodu nebyla v sexu kloudná řeč, honil jsem si péro každý večer. Tak proč dělat výjimku i tento večer. Na videu jsem si zapnul hezké porno a mastil jsem si u toho brko. Byl jsem však tak ospalý s celodenního hlídání, že jsem u toho usnul.

Zdálo se mi, že píchám zezadu plavčici na bazéně. Náhle jsem se však probudil a ucítil jsem na svém přirození něčí ruku. Zcela jsem procitl a spatřil siluetu na mé posteli. Rozhodl jsem se rozsvítit lampičku. K mému úžasu mi honila péro moje pětačtyřicetiletá tchýně. Nádherná ženská v letech, s pěknou postavou a ještě lepšími proporcemi.

„Šla jsem jen zkontrolovat vnučku, jestli spinká a našla tě odkrytého. Víš, že ten můj se válí každý večer v hospodě a nic z něho nemám. Už jsem to víc než měsíc neměla a ty myslím taky ne. Dostala jsem na to chuť. Doufám, že nejsi proti?“ zeptala se šibalský se na mě usmála. Stále přitom prováděla, pro mě tak nádherné pohyby, nahoru dolů.

Nebyl jsem proti, protože se mi tchýně moc líbila. Najedenkrát jsem si ji představoval ve svých snech.
„Pojď si hajnout vedle mě, koťátko.“ Řekl jsem svojí milované tchýni a nabídnul ji ruku jako oporu. Stáhla ze sebe noční košili a po čtyřech se doplazila ke mně. Byla úplně nahá, stejně jako já. Leželi jsme vedle sebe jako Adam s Evou.

Přisáli jsme se jazyky a hráli šermovanou. Převrátil jsem ji na záda, nohy jsem ji přisunul k sobě a pomaličku na ni nalehával. Šulina jsem položil na její piční hřívu. Ležel jsem na ni, banbána uloženého v jejím chlupatém pelíšku a bylo mi nádherně. Pustil jsem se do jejich ušních lalůčků. Sténala a začala se vrtět v pase. Rukama mě chytila za zadek, který stále více roztahovala a stahovala.

Když jsem se ještě stále věnoval uším, si znenadání naslinila prst a vrazila mi ho až po kloub do zadku.
„Auuuu!“ vykřikl jsem bolestí. Rejdila mi dál prstem v zadku. To už se mi však líbilo. Bylo to velmi příjemné.

Znovu jsme se začali líbat. Poznal jsem, že to opravdu neměla hodně dlouho. Byla nadržená jak stepní koza. Stejně jako já. Zlehka roztáhla nohy a mému brčku se dostalo té cti, abych si vyzkoušel tchyninu Macochu. Už při prvním zásunu bylo cítit jak je mokrá. Zvrátila hlavu dozadu a propnula se jako luk. Pronikl jsem až na samé dno její kundičky.

Vždycky jsem svou tchýni obdivoval a na to jak ve svých letech vypadá. Ouvej! Doteď jsem i měl rád, ale teď tchýni miluji. Šoustal jsem ji jako divý. Prožívala to docela hlasitě. Bylo štěstí, že chodí tchán do hospody a dříve než za dvě hodiny se nevrátí. Noc byla naše.

Poznala, že to na mě jde a tak řekla:“ Nastříkej to do mě, jsem chráněná. Přisál jsem se na jednu z bradavek a prvně v životě jsem manželce zahnul. I když jsem své semeno stříkal do jejich dutin, pokračoval jsem v kopulačních pohybech. Počkal jsem, aby i ona dosáhla vrcholu. Zůstal jsem v ní do doby než mi znovu narostl do původní velikosti. Plíživými kroky jsme se přiblížili ke stolu. Odtud bylo vidět ven, kdyby se náhodou vracel tchán.

Opřela se bříškem o stůl a vyšpulila na mě svojí mokrou, čerstvě zalitou kachničku. Pod hlavu si položila malý polštář a ponořila se do vášnivého snění. Nevím co si nechala zdát a bylo mi to vcelku jedno. Já jsem ji přece píchal.

Natlačil jsem se, rozhrnul její závojíčky a zasunul jsem ho jak nejdál to šlo. Šoustal jsem svojí druhou maminku zezadu. Rukama jsem ji hnětl prsa a jazýčkem Líbal krk.

Byli jsme zrovna v nejlepším, když se začala malá probouzet hlady. Přerušili jsme tedy svoje orgie. Ptáka jsem vytáhl z její kundy a chtěl jít dát ohřát Sunar. Zastavila mě a šla jej nachystat sama. Když se vrátila, sedla si vedle mě na postel a v postýlce krmila svou vnučku.

„Mezitím mi pěkně vylízej bundičku!“ přikázala mi. Moje srdce zaplesalo, nos zavětřil a jazyk už byl zabořený v její mušli. Líbal jsem stydké pysky a nemilosrdně vycucával milostnou šťávu.

Nechala malou odříhnout a znovu ji uložila do postýlky. Vzápětí se opřela o stěnu a doširoka roztáhla nohy. Prsty jsem si pohrával v její říčce a jazykem rejdil po análním otvůrku. Když jsem si byl vědom jejím dalším orgasmem, zavrtal jsem se jazykem ještě hlouběji a nestupňoval jsem tempo.

Zlila mě téměř od hlavy až k patě. Její lepkavá tekutina mi tekla po tváři, a tak jsem se snažil co nejvíce pochytat a spolknout. Neměř už upadala do bezvědomí. Když dozněl její vrcholný orgasmus, přesunuli jsme se opět ke stolu, do původní pozice.

Do doby než byl připraven můj klacek, chystal jsem si jazykem její konečník. Snažil jsem se jazykem pronikat co nejhlouběji. Pomáhal jsem si i prsty. V šuplíku jsem vyhrabal lubrikační krém a napatlal jsem ten její voňavý zadeček. Začal jsem do tchýně pomaličku pronikat. Přehazovala hlavou ze strany na stranu.

„Pospěš si!!!“ řekla náhle. Podíval jsem se z okna a uviděl proč. Tchán se už vracel z hospody. Zrychlil jsem tedy přírazy a vycákal jsem svou tchýni do análu. Propnula se a my si dali poslední pusu. Utřela se a oblekla, vzala si vypitou láhev od Sunaru a jakoby se nic nestalo, odešla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *