Nový brácha I.

Zkušenost s mužem mám a dodnes to praktikuji. Mohu tak posoudit, že tento sex není nic nezdravého a i heterákovi jako jsem já, se změny hodí.

Stalo se to v létě, táhlo mi zrovna na osmnáct. Naši oslavovali nějaké to rodinné výročí. Byl tam i syn její sestry, Luděk. Všichni pili, já málo, otec ukázal, do postele a já šel. Nerad. Nemáš osmnáct, budeš sekat latinu.

Vzbudil jsem se ještě za šera a v posteli vedle Luďka. Z úsporných důvodů. Mamka musela ubytovat vícero hostů …Jak tak vedle něj ležím, koukám, uvědomuji si, že mám erekci, slušnou erekci. Jako vždy. Měl jsem ji většinou pořád. Řeším to sprchou, a když TO je moc silné a TO je skoro vždy, tak si dvěma prsty přetahuji předkožku a následně stříknu mlíko do záchodu.

Viďte, nic moc, však také nikdo nebyl, kdo by mi dal radu, jak dále. Tak pracovala má fantazie a výsledek byl ruční pohon. A to ještě nedokonalý.

Erekci po ránu řeším po svém a jako vždy … zajedu do rozkroku a pomalým tempem stahuji předkožku. Nejraději bych si stáhnul pyžamo a udělal se, ale ležící spolunocležník mi v tom nějak bránil.

Díval jsem se na poloodkryté Luďkovo tělo, měl jen tílko a boxerky. Nic naplat, bylo vypracované, však také makal v dole. Boxerky zvyšovaly moji představivost, protože podle rozměrů hroudy ukrývaly pořádné nářadí.

Položil jsem si ruku podél svého těla a představoval si, že se dotýkám jeho trenek. Už jsem sice pohonil krasavce několikráte s kamarády, ale to jsem viděl akorát kousek tyčky z kalhot.

Lehce si stahuji predkožku. Pořád myslím na vše možné a mé vzrušení se najednou u mě dostavilo až neuvěřitelně silně. Ruka se mi třásla, položil jsem ji na jeho rozkrok. Nic naplat, byl to senza pocit. Pořádná hrouda. Moje zvědavost byla tak velká, že jsem jemně popadl gumu od boxerek. Srdce se mi rozbušilo jako zvon, ale já pokračoval dál.

Guma povolila, a tak jsem mohl zajet do chloupků a dotknout se i jeho mužství. Luděk byl stále ještě v dost hlubokém spánku a tak jsem se osmělil trochu stisknout jeho žalud více. Samozřejmě mu nestál. Dvěma prsty jsem střídavě tisknul jeho stromek a on začal nabýval na rozměrech.

Po chvíli, kdy jsem mu několikrát popotáhl lehce předkožku, to v něm začalo škubat. Moje kladívko bylo naběhlé jako pořádná žárovka. Pulsovalo mi v něm a tak jsem si i já stáhl na stehna kalhoty od pyžama i slipy a odtáhl přikrývku abych měl honitbu snažší. Slipy nosím i když spím, je mi trapné, když se doma procházím se stojícím klackem.

Za své tělo se stydět nemusím. Ve sklepě jsem měl několik činek, jezdím na kole, chodím plavat a to skoro denně, protože můj otec má známého v místním bazénu. Dával mi i klíče od posilovny a tak podle návodů na zdech protahuji tělo. On mi vždy říkal, že mi to myslí více rukama. Ale smířili se s tím.

Občas donesu i nějaký moncl, táta aspoň říká, že se neztratím. Složit tunu uhlí umím líp, než odřikávat spisovatele. Naším nikdy nelžu, raději jen mlčím. To oni oceňují.

Luďkovo ohanbí se začalo probouzet. Osmělil jsem se více a popotahoval předkožku intensivněji. Asi jsem se zapomněl, že TO není moje a tak muselo následovat, co následovalo. Ono je těžké, když se dráždíte myslet i na něco jiného a většinou vše již děláte jak automat.

Luděk se probudil. Muselo to přijít. Otevřel oči a zřejmě v prvním okamžiku nevěděl, co se děje. Pak si uvědomil stisk, svou nahotu a zahlédl můj vztyčený ocas. Cukl jsem rukou, on ten pohyb ale odtušil a otočil hlavu ke mě. Já byl tak vzrušen, že jeho probuzení jsem zaregistroval pozdě, i když jsem se snažil být nenápadný.

Přesto jsem přehodil přikrývku přes svou okrasu. Ale v létě se rozednívá brzy. A pokoji bylo již dobře vidět. Místo toho, aby mi vynadal, nebo mi dal facky, beze slova mi vzal svou rukou moji a položil je na svůj už do poloviny stojící kyj.

„Ty jsi bejk. Teď můžeš přitlačit. Ať je to maso.“ Jeho ruka přikryla tu moji – uvědomil jsem si, že je jako lopata. Chtěl jsem cuknout. „No, no, vždyť Ti nic nedělám.“

Jeho okrasa se postavila už na sto procent. Srovnáním s mojím to byl nádherný kousek. Žilnatý a tak trochu jakoby nahnědlý až modrý. Zajímavé bylo, že u kořene byl štíhlejší a skoro do dvou, tří centimetru porostlý chloupky. Proč, na to jsem přišel na den svých narozenin.

„Když to děláš rukou na svém junioru, tak celou dlaní a druhou ruku si stáhni předkožku dolů, ať máš volný žalud. Kup si dětský olej a namaž si ho. Když nemáš, zkus obyčejné mýdlo nebo sliny. Uvidíš, že pocity budeš mít lepší – špicové. A dej si do slípů kapesník ať není vidět jak máš vzrůšo, jsou po tom mastné flíčky. Na sucho to neproháněj. Je to ztráta času.“

Tak zněla jeho prvá rada. Přejel mi rukou čupřinu.“ Tak koukej.“ Překotil se na záda a názorně mi to začal ukazovat. Já koukal jak jelen. Jednou rukou si pomalu a jemně stáhl předkožku z poloobnaženého žaluda a druhou několikráte přejel kolík. „Olejík nemáme, takže to nasliň.“ Plivl jsem si do dlaně. „Ne, zkus to naslinit pusou.“ Nahnul jsem se tedy nad jeho kanón a … plivl, vedle a ještě jednou … vedle. Byl jsem fakt panic, nedošlo mi TO.

„Ukážu Ti to na Tvém junioru sám. Lehni si na záda Oline.“ Udělal jsem, co po mě chtěl. Nejdříve si stáhl úplně trencle a tílko. Poprvé jsem viděl jiné mužské tělo. Pak se sklonil nad mým ocáskem a stlačil mi žalud. Z otvůrku ihned vyskočily kapičky vzrůša. „Vidíš. “ Otevřel jsem oči dokořán.

Začal pomalu nasávat můj vzrušený klocík do svých ÚST !!. Rukou mi stahoval předkožku. Já se prohnul jako luk a na rukou i stehnech mi zahrály svaly. Stáhl mi pyžamo i slípy až k lýtkům a několikráte pomalu mi přejel ůsty celého juniora – nahoru, dolů, nahoru dolů.

Silně tiskl rty, cítil jsem, že podtlakem vysává vzduch z úst. Navíc hlavičku objížděl jazykem. V ocase mi pořádně cukalo a pánev mi škubala záchvěvy. Neubránil jsem se hlasitým povzdechům. Na stehnech mi začaly cukat svaly. Věděl jsem z obrázků i videí, že se takto sex praktikuje, ovšem skutečnost mě překvapila. Sice jsem si již snad od čtrnácti let proháněl kolík u takýchto vzrušovadel, ale pocity tam máte jen pasívní.

Luděk se přestal pohybovat. Ještě chvíli měl můj toporník v ústech. „Tak jaká ?“ Otázal se. Nevěděl jsem, co na to říct. Přes minutu jsme tak jen mlčky leželi, on měl ruku na mém břiše a zajížděl mi lehce do rozkroku. Pak vzal opět moji a položil ji na svůj. „Dobře se drží, viď.“

Já mu jeho začal nesměle prohánět. Dělalo mi to dobře držet jeho naběhlý kmen. Byl pořádný. Cítil jsem to v sevření, když jsem držel svůj a porovnával.

Záviděl jsem mu jeho stehna. Byla svalnatá, pěkně chlupatá na rozdíl od mých, kde nebyl ani vous. Přece mezi námi byl rozdíl pěti let. On se mi pak později přiznal, že mé tělo je jako dívčí, bez ochlupení, dobře udělané. Kdyby měl v posteli nějakého tlustého nedodělance s kulatým ksichtíkem, tak by jej kopal z postele.

„Zkusíme to jinak ? Pohodlněji.“ Obrátil se. Natočil hlavu k mému rozkroku. Otočil mě, aby můj junior měl přímo před svou tváří. A před mýma očima stál jeho žilnatý a namodralý kůl.

Opět jsem pocítil, jak jej VSÁL do ůst. Pokud to nezkusíte sami a poprvé s někým, kdo to už dobře umí, nedá se rozkoš popsat. Prohnul jsem se slastí. Luděk se po několika tazích opět přestal pohybovat. Rukou mi přisunul hlavu k svému naběhlému ocasu. „Zkus si to, je to parááááda.“

Tuto větu nezapomenu. Budu si ji pamatovat celý život. Vzal jsem jeho okrasu do ůst. Nesměle. Jako opička mu stahuji předkožku a kopíruji jeho pohyby. Byl to zcela jiný pocit. „Musíš pomalu a dlouze. Stiskni rty.“ Ono se to lehce řekne, když to děláš jen několik minut poprvé v životě. Luděk ale již pokračoval a dával si záležet. Dělal to pomalu, a bylo slyšet jak jen nasává … vsouval si jej tam celý. Nakonec jej vodorovně narovnal se stehny a druhou rukou mi začal lehce přetahovat předkožku.

Já se mu to snažil oplácet, ale nešlo to … pocity slasti byly silnější a silnější. Pochopitelně, moje kláda takéto zacházení vydržela jen krátce. Napjal jsem svaly na stehnech a přirazil juniora hlouběji do jeho úst.

Cítil jsem cukání, slast a začal plnit Luďkovu pusu mou panickou vodou. Necukl. Přestal se jen pohybovat. Později mi to vysvětlil. Rozdíl mezi orgasmy dělané rukou a pusou je špicový. Jakmile jsem dostříkal, vyndal si svůj klacek pomalu z mých úst.

Po čase jsem poznal, proč je důležitá souhra. Jakmile vyteču, už mé pudy a chuť není taková, jako když mám ocas naběhlý vzrušením a očekávám věci jako na začátku. Celá akce snad trvala jen pět minut. Do konce života na tuto moji prvou zkušenost nezapomenu. A přál bych ji všem nadrženým klukům.

„Lehni si na záda, já to také musím dostat ven.“ Bylo mi to jasné. Já si to také nedělal s přerušením. Jeho kladivo bylo pořádně naběhlé. „Zvedni si trochu stehna.“ Dal pod ně boxerky a namazal mi slinami několikrát vnitřní strany stehen a mezi ně pomalu vsunul svoji okrasu.

„Stiskni stehna, Oline.“ Vidět nad sebou pěkně opáleného chlapa jak prožívá rozkoš je báječné. Uvědomuji si to, až si pořádně později prohlédnu jeho svaly na rukou i nohou. I mě to dělalo dobře. Pohyboval se pomalu, krátkými pohyby a měl zavřené oči. Pak najednou přestal a jen prudce oddychoval.

„Díky Oline“. Pomalu si svůj pyj vytáhl. Boxerky byly hezky mokré. Měl toho požehnaně. Vůbec neregistruji, že měl orgasmus. Odpoledne na mě mrknul a do kapsy mi strčil malou lahvičku. Byl to dětský olej. Chytil mě za čupřinu : „Já to nosím pro jistotu sebou.Oline, neproháněj si to denně. Když vydržíš, budeš mít prožitek hlubší.“ Kývnu. „A nenos slipy, stahuje Ti to koník a tem přece ROSTE a ty mu v tom bráníš. Nos trencle.“

No ono se to lehce řekne, ale hůře dodržuje. Bohužel, večer to zkouším s olejem, přesně podle jeho prvé rady. Měl pravdu.

Luděk bydlí dost daleko. Asi sto kilometrů. Slíbil mi, že se zastaví a to také dělá. Já za ním pojedu o prázdninách. To bude za měsíc. Za šest měsíců budu mít osmnáct. Teď mám o čtyři roky více. Díky jemu mám v otázkách sexu jasno. Dovedu si jej vychutnat jak s mužem tak i s ženou. Ale s chlapem to prožívám lépe a hustěji. Jsem velmi, velmi vybíravý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *