Kancelářská mrdačka

Pracuji v soukromé firmě, mám výhled z okna do sídliště. Jednoho jsem pracoval, dívám se z okna. Najednou k jednomu paneláku přijedou na kolečkových bruslích dvě dost dobře vypadající asi 14 leté holky. Jedna se postavila do rohu u balkonu a druhá před ni. Neveděl jsem co mají v úmyslu, ale pak jsem viděl jak ta zadní si sundává kalhoty i kalhotky a čůrá. Začalo mě to šíleně vzrušovat. Najednou si mě ta přední všimla. Já se schoval, ale už bylo pozdě. Obě dvě rychle odjely.

Za nějakou chvíli někdo klepe na dveře. Když se dveře otevřou, vstoupí tytéž dvě holky, které jsem před chvílí viděl z okna. Nejdříve mi začnou nadávat proč je pozoruji, ale pak se uklidní a celkem pěkně si povídáme o všem co nás napadne. Zjistil jsem že se jmenují Lenka a Linda.

Já nemohu spustit oči z jejich pěkných postav, čehož si po chvíli všimnou i ony. Zeptaly se jestli se mi líbí. Odvětil jsem že bez pochyby ano. Pak se stalo co bych vůbec nečekal.

Obě se postavily a začaly se pomalu svlékat. Nechaly si jen spodní prádlo. Já už měl samozřejmě v kalhotech bouli.

Neváhaly klekly si ke mě a moje trčící kopí mi vysvobodily z těsných kalhot. Předávaly si ho z pusy do pusy a krásně kouřily, jazýčky mi dráždily žalud a lízaly koule. Nedalo se to vydržet a za chvíli jsem jim oběma svojí mrdkou postříkal celé obličeje. Nenechaly nazmar ani kapku mého semene a vzájemně se do čista olízaly.

Pak řekla Lenka jestli bych jí prý trochu neprotáhl pičku. Stačilo pár jejich dotyků a můj penis už byl zase tvrdý.

Lenka se posadila přede mně na stůl a roztáhla svá krásná stehna. Byl to krásný pohled kundičku měla pěkně vyholenou a úplně mokrou. Neváhal jsem a svůj kord jsem jí jedním tahem zarazil mezi nohy až po koule.

Při našem šukání ji Linda líbala a kousala bradavky a druhou rukou si dráždila svůj poštěvák. Párkrát jsem Lenku projel a už se svíjela ve slastném orgasmu.

Můj naběhlý čurák ještě nebyl ani 10 vteřin venku z Lenky a už brázdil prdelku od Lindy. Měla ji pěkně těsnou. Měla to šíleně ráda.

Po chvíli se Linda při svém orgasmu sevřela tak pevně, že jsem se v ní nemohl ani pohnout. Ale to už jsem nevydržel ani já a chtěl jsem stříkat.

Holky to chtěly nastříkat na celé těla. Chvilku mě pohonily rukama a už měly moji dávku všude od pusy až po jejich krásné vyholené štěrbinky. Všechno opět do čista olízaly a spolykaly…:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *